Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdések, kérések

Go down 
+2
Alexander Jeffry Monroth
Hermione Granger
6 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:28 pm

Ha valakinek kérdése, vagy kérése lenne a játékot illetően, itt írja le
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:04 pm

Mekkora lehet a max ava méret? Question
Néztem a szabályzatot de mindnkinek sokal nagyobb van annál, mint amit ott irtatok.
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:08 pm

Egy avatar maximális mérete 176 px × 368 px lehet
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:11 pm

Köcce! Smile
Szerintem irjátok át a szabályzatba mert ez így kicsit furi.
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:22 pm

Sziasztok! Sad

Bocsi, hogy ide írom le de nagyon mérges lettem az oldallal kapcsolatban. Azt hittem ez egy rendes fórum, ami tiszteletben tartja a felhasználók személyiségi jogait. De úgy tűnik tévedtem. A szabályzatban amit elfogadtam és elolvastam a regisztráció alatt ez a szöveg szerepel:
"Mint felhasználó, elfogadom, hogy néhány, általam megadott adat tárolásra kerül a Fórum adatbázisában. Ezek az információk semmilyen módon nem kerülnek ki egy harmadik félhez, de sem az Adminisztrátor sem a Moderátorok nem tudnak felelősséget vállalni az adatokért egy esetleges "hacker-támadás" esetén."
Viszont én nem adtam engedélyt, vagy beleegyezést rá, hogy a jelenlegi tartózkodási helyemet feltűntessék az oldalon. Evil or Very Mad Úgy érzem, ennyit azért várhattam volna a stafftól az admintól és a moderátoroktól, hogy ha ilyesmire kerülne sor, hogy ezeket a MAGÁN jellegű adatokat közzéteszik azt a regisztrációkor közlik velünk. Hogy más is tanulhasson az esetből tájékoztatnék mindenkit, hogy az oldal rendelkezik egy "Ki van itt?" nevű funkcióval ami megmutatja, hogy az adott felhasználó hol tartózkodik, azaz a gép amiről feljelentkezik hol található. Ennyről a tájékoztatást azért elvártam volna Sad

A Staff figyelmébe ajánlanám a Büntető törvénykönyv 177/A bekezdését ezzel kapcsolatban:

"
Visszaélés személyes adattal

177/A. § (1) Aki a személyes adatok védelméről vagy kezeléséről szóló törvényi rendelkezések megszegésével

a) jogosulatlanul vagy a céltól eltérően személyes adatot kezel,

b) az érintett tájékoztatására vonatkozó kötelezettségének nem tesz eleget,

c) az adatok biztonságát szolgáló intézkedést elmulasztja,

és ezzel más vagy mások érdekeit jelentősen sérti, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott cselekményt hivatalos személyként, közmegbízatás felhasználásával, vagy jogtalan haszonszerzés végett követik el.

(3) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a személyes adattal visszaélést különleges személyes adatra követik el.

"
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:39 pm

Drága barátom! (Már bocs, hogy megint én írok de) A staff, nem tehetek arról, hogy van "Ki van itt?" funkció. Ez minden free forumos oldalon ott van. Személyes adataidat pedig csak te írhatod meg, a profilnál. Haver, ha nem ismered a fórum felépítését, akkor ne mondj ilyeneket.
De ha te úgy érzed, hogy ezzel a "funkcióval" megsértenek, akkor el lehet innen menni. És ezt ne vedd se sértésnek, se szemétkedésnek. Az admin, azért admin, hogy lásson mindent. Látja az IP címedet pl. De ezt sehol sem tudod megakadályozni. Az myvip, más fórumok, a levelező oldalon is.

Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:46 pm

Szia!

Úgy tűnik te nem érted a helyzetet. ÉN nem adtam meg a tartózkodási helyemet és jogot sem hozzá. Ha nekem ebből károm származna akkor is így beszélnél? Igen ismerem a funkciót ez a phpBB fórumok alapfunkciója amivel azt tudod megnézni, hogy az OLDALON milyen lapot nyitottál meg ami ellen kifogásom az égadta világon semmi nincs. Az IP-met is akár közzé is tehetik mert ipconfig-al akkor változtatom amikor akarom, viszont ez nem sért sxemilyen emberi jogot sem, de ez itt igen. Látszik, hogy csak hű mardekárosként vaktában kötekedni akarsz én viszont nem egy felhasználótól tőled, hanem a Stafftól remélek rendes, hivatalos magyarázatot, vagy hogy ezt megszűntetik. Attól még, hogy leszidsz, mert valamivel elégedetlen vagyok attól még a helyzet fennt áll... Ha csak a tüneteket kezeled még beteg maradsz és ez később súlyosbodhat... Ennek fényében gondolkodj el egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:50 pm

McKeat : Azt hittem csak a karaktered sakkfigura . Shocked Ez jó szándékú figyelmeztetésnek hangzik , nem pedig marad vagy megy - kérdésnek .
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:06 pm

Ez de dúrva... Shocked
És teljesen igaza van. McKeat nézd meg a ki van itt funkciót tartalmaz egy googlemaps hivatkozást, amelyik településre pontosan mutatja a tartózkodási helyet. Ebbe nem egyezett bele egykünk se és nincs benne a regisztrációs feltételekbe se. Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna. Cool
A tartózkodási hely funkciót továbbá nem lehet kitölteni a profilba tehát nem rajtunk mulik hogy bekerül-e az oldalra vagy nem.
Erre tényleg jó lenne választ kapni kedves Staff. Smile
IP címet meg lehet változtatni könnyen ha azt akarnátok közre tenni de a lakhelyemet ilyem miatt nem fogom.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:17 pm

Szép Estét mindenkinek!
Olvastam, hogy mi megy itt most nekem is lenne egy kérésem mindenkihez.
Ha bárkinek problémája van az Nekem PM - ben legyen szíves leírni a konkrét problémát és, hogy milyen megoldást vár én pedig azonnal ráállok a probléma megoldására Smile
Igyekszem ezt a google maps dolgot megszüntetni, de egyenlőre még nem tudom hogyan...
Senkinek sem szeretnék problémát okozni éppen ezért igyekszem valamit kitalálni, de kis türelmet kérek.
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:21 pm

Köszönjük, az igazat megvallva én azt hittem tudsz róla, mivel te csináltad az oldalt gondoltam ennyire ismered Neutral
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:45 pm

Ha minden igaz akkor eltüntettem a Google mapsot a ki van itt menüből. Nálatok is igy van?
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:57 pm

Igen. Köszönöm a gyors reakciódat és bocsi, hogy nem pü-ben küldtem, tanulok a hibámból Embarassed
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 12, 2010 12:01 am

Én is úgy látom hogy eltűnt . Ugye hogy jó hogy fel lett hívva a figyelmed rá ? Az ilyesmit ki kell javítani .
Sok a cherry - szín a betűiden Potter . What a Face
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések EmptyPént. Feb. 12, 2010 12:07 am

Köszönöm hogy szóltatok Smile
Tényleg jobb, hogy ki lett javítva Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kérdések, kérések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, kérések   Kérdések, kérések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések, kérések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Ősi tekercsek, avagy Az oldal titkai :: Hasznos információk-
Ugrás: