Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dolgozók előtörténetei

Go down 
SzerzőÜzenet
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Dolgozók előtörténetei Empty
TémanyitásTárgy: Dolgozók előtörténetei   Dolgozók előtörténetei EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:22 pm

Helló ! Jelentkezni szeretnék a játékba .

Név : ARGUS FRICS

Nem : férfi

Szül . hely : North Highland

Sz. idő : 1930. 04. 01.

Kor : 65 év

Faj : ember


Múlt : A családom mindig is félrelökött , kicsúfolt , utált engem , a szüleim éppúgy mint a Bátyjám és a Nővérem . Őket bezzeg csodáták , mert erősek , magasak , szépek voltak , én meg kiskorom óta göthös és sovány . Lakóhelyünkön egyedül én jártam három évig mugli iskolába , majd apám halála után otthon segítettem a ház körül , míg a testvéreim varázslóiskolában tanulhattak.
Én sosem járhattam oda , mert nem szabadult fel bennem az erő , így csak otthon próbálkoztam de nem sok sikerrel .
Sok munkás évtized után tizenöt évvel ezelőtt eladtam a családi házat amiben már úgyis csak egyedül laktam , és a Roxfortba jöttem dolgozni .

Jellem : A keserű , magányos évek keserűvé és magányossá tettek . Jobban szeretek morogni mint örülni , szívesebben szidok mint hogy megdicsérjem bárki fiát . Ki nem állhatom a rendbontókat , és egyetlen vágyam hogy kedvem szerint használhassam azokat a fenyítő eszközöket amiket az igazgató puha szíve eddig tiltott .

Külső : magas , sovány alkat , púpos hát , ragyák , kelések tömkelege az arcon , amit egy éhes oroszlán is finnyásan félretolna . Csapzott , lógó haj , kopottas, ismeretlen színű és mintájú öltözék , kitérdelt gatya , lukas talpú csuka , egyéb lehordott cuccok , amiket kár is olyan affektáló és finomkodó kifejezésekkel illetni , hogy cucc , gatya , csuka .

Egyéb : Titok , de kvibli vagyok . Levelezőn tanulom az alapmágiát . Macskám , Mrs. Norris félkneazle , aki segít a rendbontó rusnya csipások csürhéjét ( diákok ) kordában tartani .

( Remélem , így jó lesz , ha valamit rosszul írtam , javítok ha kell . Laca voltam , kösz ! ) What a Face
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
 
Dolgozók előtörténetei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Halálfalók előtörténetei
» Tanárok előtörténetei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Karakterek :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: