Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új előtörténetek

Go down 
+8
Mirabella Alice Litwin
Alexander Jeffry Monroth
Cristopher B. McKeat
James Augustus Tora
Fred és George Weasley
Hermione Granger
Damien Ravenwood
Harry James Potter
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:42 pm

Ide küld az új előtörténeteket Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 1:53 pm

CHLOE LILIAN KRISTEN SANDERS

Teljes név.: Chloe Lilian Kristen Sanders
Beceneve.: Chlo, Chloe, Lily, Kristen, Kris
Nem.: Nő
Születési hely, idő.: Godric's Hollow - 1980. Június. 12
Kor.: 15 éves
Faj.: Ember ~ Boszorkány
Vér .: Félvér
Oldal.: Jó
Család.: ~ Apja.: Anthony Sanders.: 39 éves.: félvér.: Auror
~ Anyja.: Dorin (Whiterose) Sanders.: 37 éves.: félvér.: Hajdani auror, most háztartásbeli boszorkány
~ Testvér(ek).: Barbara Jane Sanders.: 8 éves

A múlt

1980. Június. 12 – én születtem Godric's Hollow – ban a Sanders család első gyermekeként. A szüleim Dorin és Anthony Sanders. Édesanyám hajdanában aurorként dolgozott, de mikor megszülettem úgy döntött, hogy abbahagyja ezt a munkát, hogy minden idejét a családjának szentelhesse. Édesapám a mai napig is auror, nemrég léptették elő. Kicsi koromban mikor még nem igazán értettem, hogy mi is zajlik körülöttem ijedten figyeltem a varázsoló szüleimet, akik mindenféle tányérokat lebegtettek, bútorokat toltak egy pálcaintéssel a falhoz stb. 6 éves koromban anyukám mindenféle történetet kezdett el mesélni arról, hogy léteznek boszorkányok és varázslók, van egy olyan iskola, ahol ők tanulnak és egy napon majd én is, oda fogok kerülni. Mindig élvezettel hallgattam azokat a történeteket, amik arról szóltak, hogy ő és apa ott ismerkedtek, meg és mindenféle kalandba keveredtek. Mint azt megtudtam a papa Griffendéles volt, míg a mama Hollóhátas. Meséltek nekem egy gonosz varázslóról is, akit Voldemortnak hívtak, és akit legyőzött egy Harry Potter nevezetű gyerek. A mugli általános iskolában sokat meséltem ezekről a dolgokról az egyik barátnőmnek, aki emiatt egy idő után furcsán kezdett el nézni rám. Bolondnak titulált és nem állt velem többet szóba. Mindenkinek elmondta, hogy én boszorkánynak képzelem magam mire az osztályom kinevetett és folyton csúfolódtak rajtam. A szüleim azt mondták, hogy a muglik nem képesek elfogadni, hogy vannak rajtuk kívül mások is a földön, vagy ha mégis akkor meg félnek az ismeretlentől. 8 évesen, amikor már nem bírtam tovább a szekálásukat, iskolát váltottam. Itt már egyáltalán nem meséltem senkinek sem a családomról vagy arról, hogy boszorkány vagyok hanem „ normális „ kislányként beilleszkedtem, és barátokat szereztem. Ez a nyugalom sem tartott sokáig. 10 éves koromban furcsa dolgok kezdtek el történni velem. Egyik nap az iskolában mikor éppen rajzoltam a papírlap felemelkedett az asztalról és lebegni kezdett. Ijedten néztem szét, de szerencsére nem látta ezt senki. Egy másik alkalommal otthon, mosogatás közben mikor kicsúszott egy tányér a kezemből és utána nyúltam az megállt a levegőben és nem tört össze. Ennek a mama szemtanúja volt és mikor látta, hogy halálra ijedtem elmesélte, hogy ezek a jelek igazolják, hogy boszorkány vagyok, és az erőm kezd felszínre törni. Ebben az időben a papa átvette a „ tanításomat „ és a meséléseket, mert a mama állapotos lett. Született egy édes kishúgom, akit Barbara Jane Sandersnek kereszteltek el. Mindig is egy kistestvérre vágytam, akivel játszhatok, majd és akit mindenre megtaníthatok, amit én is tudok. Sajnos azonban nem sok időm volt kiélvezni a nővér szerepét. 11 évesen, pont a születésnapomon egy bagoly repült be az ablakon egy levéllel a lábán. Emlékszem annyira megijedtem a hirtelen berepülő madártól, hogy felborítottam a tortát, amiről épp a gyertyákat akartam elfújni. A papa, a mama és az egész nappali tiszta kókusz tortás lett. Az ijedtséget hamar felváltotta a kacagás és az izgalom, mikor megtudtam, hogy mi is áll a levélben.

Chloe Lilian Kristen Sandersnek!
Godric's Hollow!

Kedves Ms Sanders!
Ezennel értesítem, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskolába. Kérjük Szeptember 1 – én reggel 9 órakor jelenjen meg a King’s Cross pályaudvaron a 9 és ¾ - ik vágányon. Mellékelten küldöm a beszerzendő könyvek és felszerelések listáját is.
További kellemes nyarat kívánok.
Minerva McGalagony
Igazgató helyettes

Miután elolvastam a levelet a szüleim le, sem tudtam lőni. Rögtön másnap elcipeltem őket megvenni a könyveimet, a talárt, a szükséges felszereléseket és végül, de nem utolsó sorban életem első pálcáját. Emlékszem 4 órába telt, míg megtaláltam Olivander úrnál a tökéletes pálcát. Éppen mikor visszamentünk a könyvesboltba, hogy nézegethessek még pár könyvet megpillantottam egy elég érdekes családot. Mindenkinek vörös haja volt és még a legkisebb fiú is nagyon magas volt. Először nem foglalkoztam velük, de mikor éppen le akartam venni egy Kviddicsel foglalkozó könyvet a polcról, amit nem igazán értem el egy másik kéz felnyúlt felettem és levette azt. Mikor megfordultam az egyik idősebb vörös hajú fiú állt a hátam mögött és mosolygott *
- Tessék kicsi lány - *adta a kezembe a könyvet. Elvörösödtem a mosolyától, amin csak jót nevetett *
- George Weasley vagyok. És te? - *kérdezte*
- Ch..Chloe….Lilian ..Kristen….Sanders. - *motyogtam zavartan. Megtudtam, hogy ők is abba az iskolába járnak, ahova én is fogok. Beszélgettünk még egy kicsit, de aztán anyáék szóltak, hogy mennem kell, így elköszöntem és szaladtam is. Égtem, mint a rongy. Az a fiú biztos jól szórakozott az ügyetlenségemen. Szeptemberben találkoztam velük újra, és ekkor ismertem meg Harry Pottert és Hermione Grangert is. Velük kerültem egy kupéba, és végig beszélgettük az utat. Sokan megbámulták Harryt akin látszott, hogy ez nagyon kínos neki, így én nem is kérdeztem tőle semmit, ami a hírnevével kapcsolatos. Inkább az iskoláról beszélgettünk és arról, hogy ki melyik házba szeretne kerülni. Mikor megérkeztünk egy dörmögő hang magához hívott minket. Egy óriás. Ahelyett, hogy megijedtem volna inkább izgalmasnak találtam a dolgot. Hagrid nagyon barátságos volt és mikor véletlenül beleestem a tóba azonnal kihúzott és adott egy pokrócot, amibe belebugyoláltak, hogy ne fázzak meg. Mint az később kiderült az az esés nem is véletlen volt hanem mikor kihajoltam megnézni a polipot aki a tóban él egy Draco Malfoy nevű fiú kilökött a hajóból. Csurom vizesen mentem be a kastélyba és egy idő után tüsszögni is kezdtem. Szerencsére Hermione valami szárító varázslattal megszárított, amiért nagyon hálás voltam neki. A beosztásnál néztem, hogy kiket hova osztanak be. Az én nevem valamiért leghátra került, így én tovább izgulhattam, mint a többiek. Harry, Ron és Hermione a Griffendélbe kerültek, az a Malfoy gyerek, pedig a Mardekárba. Végül McGalagony professzor engem is szólított. Tüsszögve mentem a süveghez és ültem le a kis 3 lábú székre. Mikor a süveg a fejemre került az teljesen eltakarta az arcomat*
- Hé ki kapcsolta le a villanyt??? - *kérdeztem, amin a süveg jót nevetett *
- „Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél. Oda csak az kerül, ki, Semmitől se fél. „ - *idézte az előbb elhangzott házismertetőt a süveg*
- Te bátor kicsi lány vagy. Házad legyen Griffendél akár csak a papádé - *mondta mire leesett az állam. Emlékszik a papámra?? Miután az asztalhoz ültem McGalagony professzor elmesélte, hogy annak idején apukám is beleesett a tóba és csurom vizesen ment be a nagyterembe. Erre a családi hasonlóságra emlékszik a süveg. Erre kacagásba törtem ki és boldogan kezdtem el beszélgetni a barátaimmal. Ahogy teltek múltak az évek és a kicsi Chloe egyre idősebb lett, úgy kezdett el „rosszalkodni „ és egyre több csínyben részt venni. Természetesen oda figyeltem a tanulásra és arra, hogy a maximumot hozam ki magamból, de ez nem mindig sikerült. SVK – ból és Bájitaltanból az egyik legjobbnak számítok az iskolában, de a Rúnaismeret már keményebb dió. Éppen ezért szoktam néha Hermionéval tanulni, mert ő mindenből kitűnő. A szüleim eddig minden évben azt fontolgatták, hogy kivesznek az iskolából, de szerencsére nem így történt. Megértem őket, hiszen minden évben történt valami veszélyes dolog. Engem ezek azonban nem tudtak elijeszteni, így továbbra is a Roxfortba járok, idén vagyok 5. éves. Most mindenki arról beszél, hogy Voldemort visszatért. Soka őrültnek tartják Harryt vagy szimplán hazudozónak, de én hiszek neki, hiszen miért hazudna egy ilyen dologban?


Jellem

Chloe egy elég összetett személyiség. Alapjáraton kedves és segítőkész. Szívesen meghallgat másokat, és ha szükséges, akkor tanácsokat is ad. Odafigyel a tanulmányi eredményeire, szorgalmas diák. A felnőttekkel szemben tisztelettudó és udvarias még akkor is, ha egy – kettőről megvan a véleménye. ( lásd a ronda vén denevér ) Viszont bátor is, aki a barátaiért bármikor bárki vagy bármi ellen kiáll. Mindig számíthatnak rá. Chloenak megvan az az oldala is, aki imádja a csínytevéseket, így gyakran lóg együtt a Weasley ikrekkel. Sosem szegett meg nagyobb szabályokat, de nem is az a kimondottan jó kislány, mint aminek annyian hiszik. Ha szükséges, akkor eléggé nagyszájú és órákig képes kulturáltan vitatkozni. Nem kedveli az erőszakot, de ha valamiben csak a párbajozás dönthet, akkor attól sem riad vissza. Imádja a kalandokat, így gyakran segít is Harryéknek ha szükség, van rá. Imád kviddicsezni és olvasni. Ha van egy kis szabad ideje, akkor gyakorolja a zongorázást, hiszen az mindig megnyugtatja.

Külsőségek

Magasság .: 169 cm
Szemszín .: Csokoládé barna
Hajszín .: Fekete
Különleges ismertetőjel.: Van egy apró forradás a jobb vállán, amit akkor szerzett mikor 3. évben párbajozott egy mardekárossal aki kigúnyolta, mert „ véráruló „ és mert „ félvér „. Egy átokkal nagy sebet csinált a lány vállára, amit bár Madam Pomfrey össze tudott húzni és el tudta állítani a vérzést, de a nyomát sajnos nem tudta eltüntetni mert átok hegről van szó.
Kinézet .: Magas karcsú lány. Bőre sápadt fehér. Haja hosszú fekete, amit általában kiengedve szokott hordani, és ami tökéletesen passzol csokoládébarna íriszeihez. Általában mosolyogva, látni, éppen ezért annyira feltűnő, ha szomorú vagy ideges. Olyankor általában félrevonul a többiektől és zongorázik, hogy valahogy kiadja magából az érzéseit, indulatait. Van egy forradás a vállán, amit semmilyen varázslattal nem lehet eltüntetni. Ha nem iskolai egyenruhája van, rajta akkor sportosabb ruhadarabokban lehet látni, amiket nagyon kedvel, de ha a szükség úgy hozza, akkor a nőiesebb ruhadarabjai is előkerülnek.
Egészségi állapot.: Egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: Zongora, baseball
Pálca típusa.: 11 és ¾ hüvelykes pálca, ami kétféle fából készült. Az egyik a Galagonya, amit főként olyan pálcákhoz szoktak használni, amivel gyakran párbajoznak, a másik, pedig Mahagóni, ami kifejezetten erős az átkok és rontások használatakor. Magja Főnixtoll.
Különlegesség.: Patrónusa.: Őz
Animágus, de még sokat kell tanulnia és fejlesztenie ezt a képességet. Alakja.: Őz
Különlegesen jó Bájitaltanból és SVK - ból, de Rúnaismeretből korrepetálásra szorul.
Támadó átkai, rontásai jóval erősebbek, mint a védekezők.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 2:01 pm

Elfogadva Smile
Mehetsz a Griffendélbe Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:46 pm

DEMETRIA SOPHIA DILON

Teljes név.: Demetria Sophia Dilon (Denem)
Beceneve.: Demi, Sophie
Nem.: nő
Születési hely, idő.: London; 1979. 12. 23.
Kor.: 16
Faj.: ember
Vér .: fél
Oldal.: semleges még
Család.: Apja: Tom Denem alias Voldemort
Anyja: Shopia Camille Dilon

A múlt

Halk léptek hangzanak fel a sötét folyosón, amit eddig zajok nem vertek fel. A festmények álmosan pislognak a hívatlan látogató felé, de nem látnak semmit. A léptek elhalnak egy idő után egy sötét falnak támaszkodó alak előtt. Fekete haja a szemébe lóg, jóképű arcával soha nem gondolná senki, hogy ez a fiú valaha a legnagyobb és legsötétebb varázsló lesz a világon. Az a lány sem aki most hirtelen megjelenik a semmiből. Szőke haja a derekáig ér, égszínkék szemeivel vágyakozva vizslatja a fiú arcát, amin semmilyen érzelem nem fedezhető fel. A lány fel-alá sétál a folyosó szakaszon és erősen koncentrál egy helyiségre, mire nemsokára meg is jelenik egy régies típusú ajtó, ami nyikorogva nyíl ki. A pár eltűnik az ajtó mögött és mikor becsukódik mögöttük el is tűnik. A telihold fénye újra csak besüt a kastély ablakán bevilágítva a most már újra üres folyosót.

A szobában a zöld-ezüst-fekete szín dominál és a méretes ágy foglalja el a középpontot. Sötétzöld selyemből készült takaró és ugyanazon anyagból készült fekete kényelmesnek tűnő párnák. A fiú nem teketóriázik, mardekáros címerrel ellátott talárját, már le is veszi, így csak az ing és a nadrág marad rajta. Odalép a lányhoz és lesimítja róla a szintén mardekáros talárt és kicsit felcsillanó szemekkel nézi végig. Elkezdi terelgetni a hívogató ágy felé, de semmilyen csók, vagy egyéb gyengéd érzelmekre való kifejezés nem történik. Lassan ledönti az ágyra és egy varázslattal megszabadítja a ruháitól. Pár óra múlva meztelenül fekszenek egymás mellett, de nem ölelkeznek, bár a lány kétségtelenül szerelmes pillantásokat küld a fiú felé, aki észre sem veszi.

- Beszélnünk kell. - Mondja halkan a lány, mire a fiú felé fordul enyhén megvető tekintettel.
- Nem kell semmiről beszélnünk. - Mondja hűvösen és felkel, majd elegáns mozdulatokkal elkezd felöltözni. A lány elkeseredett pillantással néz rá.
- De... Tom...
- Megmondtam ez volt az utolsó alkalom. Nem akarlak többet látni. - Mondja és mivel felöltözött otthagyja a lányt.


~¤~

A szőke hajú lány a fürdőszobában néz farkasszemet a sápadt, megviselt tükörképével. Megengedi a vizet és megmossa az arcát, majd egy kicsit felfrissülten lép ki a fürdőszobából, egyenesen a szobájába, hogy megnézze, hogy áll a bájital. Úgy gondolja lassan kész, ezért a pálcájával eloltja a tűzet alatta és kitölti a bájitalt egy üvegcsébe. Elővesz egy éles tőrt és óvatosan megvágja a tenyerét és a vérét a fiolába csöpögteti, utána beforrasztja a sebet és vár. A bájital hirtelen bugyogni kezd és rózsaszínné válik, mire a lány elsápad. Tudja, hogy terhes.


Egy havas, karácsony előtti napon láttam meg a fakó napvilágot a Szent Mungóban. Ártatlan kék szemeimmel szemléltem a világot, tisztán látszott, hogy teljesen az anyámra ütöttem, amit akkor még egyáltalán nem bántam. A második nevemet az ő nevéről kaptam és rendes gyerekkorom volt. Nevelt az aranyvérűségre, de én soha nem éreztem annyira nagyon elkötelezettnek magam... vagy mégis? Nem tudom. Rendes gyerek voltam. Nem igazán ellenkeztem anyámmal, de voltak olyan gondolataim akik kissé zavarossá tettek. Néha úgy éreztem, hogy igenis jogom van a sárvérűeket lenézni, hiszen én sokkal jobb vagyok náluk. Máskor meg bűntudatom támadt, hiszen a sárvérűek is emberek semmi más különbség nincs közöttünk... Össze voltam zavarodva. Amikor megjött a bagoly a Roxfortból, amit persze előre tudtunk, hogy ez meg fog történni. Mikor tizenegy évesen a peronon álltam arra gondoltam, ez most egy új élet kezdete... de nem úgy lett, csak még jobban összezavarodtam. Főleg, amikor rám került a süveg a beosztáson. Nem tudta eldönteni, hova küldjön... a mardekárba vagy a griffendélbe. Végül kijelölt nekem egy házat, amit elfogadtam. A kettős személyiségem még mindig élt, nem tudtam eldönteni, pontosan kivel legyek undok és kivel kedves. Harry Pottert soha sem kedveltem meg. Nem is fogom. Sőt hatalmas dühroham szokott elkapni, amit persze tudok kontrollálni. Másokkal kedves vagyok. Már aki megérdemli. De a sárvérűekkel nem jó a viszonyom. Éldegéltem az életem az iskolában amikor tizennégy éves koromban történt valami.

Egy esős nyári napra ébredek. Egyedül vagyok itthon, anyám nem tudom merre kódorog, lehet átment a barátnőihez. Kissé még álmosan lemegyek a konyhába, ahol a manók már sürgölődnek, hogy elkészítsék az ebédet. Nem akarok most láb alatt lenni ezért bemerészkedek anyám szobájába. Tudom, hogy nem szép dolog, de ma meg akarom tudni, hogy ki az apám. Előveszem a titkos fiókjából a naplóját és elkezdem olvasni. Ahogy követem a sorokat úgy kezdek el egyre jobban sápadni, míg végül a remegő kezeim közül nagyot koppanva kiesik a kis könyvecske. Anyám ebben a pillanatban lép be a szobába és ő is elsápad, ahogy haragos szemekkel fordulok felé. Tudja, hogy tombolni fogok.

- Mégis mit képzeltél mikor árulod el? - Kérdezem dühtől remegő hangon és most igazán hasonlítok apámra.*
- Hogy gondolhattad ezt? - Látszik hogy megijedt tőlem. Erre észbekapok, pedig már emeltem volna fel a pálcámat, de csak kiviharzok a szobából, ki a kúriából, egyenesen a közeli erdőbe és elkezdem a fákat felrobbantani a puszta dühömmel, de ezt észre sem veszem. Teljesen felkavarodnak bennem az érzések, a jéghideg düh, bekúszik minden sejtembe, csak úgy áramlik belőlem a mágia.


Hát igen. Meg tudtam ki az apám. Ez eleinte nagyon összezavart és be kell vallanom most is. Főleg akkor vált az egész helyzet zavaróvá, amikor apám rájött, hogy van egy lánya.

Egy sötét éjszaka sietek egy hatalmas kastély felé. Mikor odaérek, sötét taláros alakok fogadnak, ami kicsit megrettent, de nem mutatom ki. Méltóságos meghajlással fogadnak és én belépek a kastélyba. Amikor apámhoz érek belenézek a nem emberi arcába és a szemeibe, eszemben sincs meghunyászkodni előtte.

- Üdvözöllek leányom. Látom nem félsz tőlem. - Mondja nagyon kis elismeréssel a hangjában.
- De nem mutatsz elég tiszteletet. - Villan meg dühösen a szeme, de én rendületlenül nézek a szemeibe.
- Csatlakozz a seregemhez kémként. Ha jók az informátoraim már pedig jók, akkor a griffendélbe kerültél... szégyen. De lehet, még hasznot lehet húzni belőle. Kémkedj nekem és nem esik bántódásod. - Most fenyeget? Nagyon úgy tűnik. De nem hiába kerültem a griffendélbe.
- Majd meggondolom. - Mondom hűvösen mire megint csak dühösen néz rám és rámszegezi a pálcáját.
- Crucio - Suttogja és engem elér az átok. Hatalmas fájdalmat érzek, mintha égnének a csontjaim, de meg nem nyikkannék az istenért se. Még erősebbre engedi a bűbájt, mire összerogyok és halk nyöszörgés hagyja el az ajkaimat, de sikítani nem síkitok.
- Hmm... látom erős vagy. Még megkereslek és várom a döntésed! - Parancsolja én pedig egy szó nélkül fordulok meg és masírozok ki a szobából.


Hát ilyen volt az első találkozásom apámmal. Igaz milyen szívélyes volt? Mégsem tudok dönteni. Álljak neki ellen vagy ne? Melyik utat válasszam a könnyebbet vagy a nehezebbet?





Jellem

Két személyisége van. Akivel rendesen tud beszélni, azzal kedves, melegszívű és mindenben segít neki. Ha valakit utál azt örökké utálja akármi legyen is az indok. Ha felmerül egy olyan téma amitől feldühödik, újra bezárkózik a kis csigaházába, sőt talán dühbe is jön. Valamikor tökéletes aranyvérű lány, máskor viszont lázadna ez ellen és lázad is, de soha nem tudja meghazudtolni magát. Bátor és vakmerő, néha meggondolatlanul cselekszik. A barátai mellett, akik megérdemlik viszont mindig kiáll.

Külsőségek

Magasság .: 170cm
Szemszín .: kék
Hajszín .: szőke
Különleges ismertetőjel.: nincs
Kinézet .: Magas, elegáns, nőies ruhákat vesz fel. Szőke haját szinte mindig kiengedve hordja, a smink rajta általában természetes, de néha ha kell kihívó. A sötétebb ruhadarabokat szereti és nagyon szereti a zöld színt attól függetlenül, hogy griffendéles.
Egészségi állapot.: Egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: nincs
Pálca típusa.: 11 hüvelyk, főnixtollmag, cseresznyefa.
Különlegesség.: Kivételesen jó legilimenciában és oklumenciában is. Patrónusa egy fekete párduc, animágiát tanul teljes titokban, szintén animágus alakja: fekete párduc lesz.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:58 pm

Elfogadva Smile
Kezdhetek félni úgy érzem...
Házad a Griffendél Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 11:04 pm

Ginny Weasley írta:
GINNY WEASLEY


Teljes név.: Ginny Molly Weasley
Beceneve: Ginny, (Gin)-Tonic,
Nem: nő
Születési hely, idő.: London; 1982, 05, 21
Kor.: 14
Faj.: ember
Vér .: arany,
Oldal.: jó,
CsaládApja: Arthur Weasley, aranyvérű, 50 éves, Mugli tárgyakkal visszaélési osztály, Minisztérium.
anyja: Molly Weasley. Aranyvérű, 47éves, háziasszony
Testvérek: Charley, Bill, Percy, Fred - George páros, és Ron.

A múlt

1982. 05. 21-én született Londonban.
Gyermekkora boldog volt, annyira nagyon nem zavarta szegénysége, mint Ront, mert leginkább az ikrekkel volt, akik mindig feltalálták magukat.
Szereti családját, sose árulná el őket, és a második legfontosabb számára a barátai.
Az iskolában sok ismerőse van, mondhatni ismert lány. Jó tanuló, de nem osztály első. =)
Múltjában rossz folt az elsős kora, mikor hit egy hitvány naplónak, mely a hatalmába kerítette. Nem szeret róla beszélni.
Másodikos korában ismerte meg Chloet, azóta jó barátok. Sokat vannak együtt, általában az ikrekkel.


Jellem

Nagyszájú, poénkodós, pörgős, de csupa szív lány. Lelkes,de hangulat ember. Ha ideges,rázza a lábbát vagy táncolni akar. Szereti a zenét és a macskáját Bűbájt.
Bátor, néha kicsit felelőtlen és forró fejű.
Szeret kvidiccsezni, és győzni.
Nagyon tud szeretni. De nagyon tud bántani ennek megfelelően. De ezt az oldalát nagyon kevesen ismerik. a haja, mindog siet. Ritkán látni egyedül. Szinte mindig mosolyog. Jah, és hangosan nevet.
Színes ruhákat hord, éppen milyen hangulata van. Nem veti meg az eleganciát, de sportosan is szeret lenni.

Külsőségek

Magasság .:175 cm
Szemszín .:kék
Hajszín .: vörös
Különleges ismertetőjel.: nincs.

Egészségi állapot.: egészséges


A tudás

Mugli képzettségek.: semmi, mert aranyvérű
Pálca típusa.: 9hüvelyk, tölgy , unikornis szőr.
Különlegesség.: unikornisa: ló. Kábító átka elsöprő erejű, jól forgatja a pálcát.
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptySzer. Feb. 03, 2010 11:05 pm

Elfogadva édes Ginnym *-*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Damien Ravenwood
Prefektus
Prefektus
Damien Ravenwood


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Feb. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:37 pm

Damien Ravenwood

Teljes név.: Damien Aaron Ravenwood
Beceneve.: Damien, Dam, Aaron, Ron
Nem.: férfi
Születési hely, idő.: 1979.09.11
Kor.: 16
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: semleges
Család.:
~ Apja : Tomas Ravenwood - auror - 50 év
~ Anyja : Aurora Clasweird - auror - 57 év
~ Testvérek : Naomi Ravenwood

A múlt

Mikor megszülettem, már a Sötét Nagyúr kegyetlenkedett. Nagyon féltettem anyámékat, mert mind a ketten aurorok voltak, majd nővérem is az lett, miután felnőtt. De nem ez volt a legnagyobb baj. Szüleim, mikor csak tudtak, eggyüt dolgoztak, de ez sajna ritkán fordult elő. Nagyon kevés időt töltöttek eggyüt, ami lássuk be, egy kapcsolatban számít. Szerették egymást, de egyre jobban elhidegültk egymástól. Mikor mind a ketten otthon voltak, anyám szeretett volna romantikázni, de apám mindig elutasította. És ez lezajlott minden 2. héten, mígnem anyám megelégelte. Elvált apámtól, mert nem tudta elviselni az új Tomast. Én apámhoz kerültem, Naomi pedig vett magának egy házat, valahol a minisztérium közelében. Anyám pár házzal arrébb vett magának. A nap nagyrészében egyedül voltam, és ilyekor mutatkozott meg a mágiám: minig, mikor unatkoztam, játékok kezdtek el repülni, és ha néha arra vágytam, hogy essen a hó, a házban esett is. Persze, ha mar elolvadt, és minden csupa nedves lett, apám nagy örömére. Minden nap így telt, csak néha-néha mentem át anyámhoz, ha otthon volt. Apám magántanárhoz iratott be, hogy megtanuljak írni - olvasni - számolni. Olyan gyorsan múlt az idő, hogy észre se vettem: 11 éves vagyok. Csak akkor, mikor születésnapom előtt 2 hónappal megjött a levél, a Roxfortból. Felvettek, nagy örömömre. Már kezdtem aggódni, mert én is éreztem az idő múlását, és közben elhatalmasodott felettem az az érzés, hogy nem is fognak felvenni. Már másnap elmentem egyedül az Abszol útra. Mivel minden nap kaptam apámtól 2 galleont 3 éves koromtól, elég sok pénzem volt, így vettem magamnak mindent. Elboldogultam egyedül is. Sok könyvet megvettem még a kötelezők mellé, és ezeket olvasgattam, bennük megleltem személyiségemet. Képzeletemben együtt játszottam a mágus fiával, esetleg Nyiszivel, vagy a mágus szőrös szívében szereplő embert térítettem jó útra. Egyszóval Bogar Bárd meséi tetszettek a legjobban(még máig is megvan az a könyv). Mikor elmentem a pályaudvarra, apám nem tarthatott velem, éppen dolgozott. Sok barátot szereztem, de a mardekárosokkal nem voltam jóban. Az elsőévesekkel összebarátkoztam, kivéve azokal akik nagyon gonoszok voltak(az én 11 éves szemszögemből nézve). Ők persze a mardekárba kerültek, legaláb is nálam előre, gondolatban. Már több órája utaztunk, mikor megérkeztünk. Mi, elsősök egy fél-óriással keltünk át a tavon. Nagyon élveztem, és gondolataim elkalandoztak más éghajlatra. Hiába, szerettem álmodozni - és még most is szeretek - . Egy lány be is esett a tóba, annyira kihajolt a csónakjából. Mikor megérkeztünk a nagyterembe, előre kellett mennünk, egy három lábú szék elé, amin egy megviselt süveg volt. Én elsőnek kerültem sorra. Odalépdeltem, egy kicsit furdalt is a kíváncsiság, miért kell egy székre ráülni, és egy öreg kalapot felvenni. De elsőnek tudtam meg. Azt súgta a fülembe : Szeretsz álmodozni, és kedvedet leled a könyvekben. Majd kiosztott jelenlegi házamba. Igaza volt, sokat olvastam. Egészen addig, míg meg nem tanultam kviddicsezni. De ez nem tetszett annyira, mint az olvasás. Mindent megtanultam, még azt is, ami nem volt kötelező. Szerettem barátkozni, és ez azért volt számomra fontos, mivel kiskoromban nem kaptam elég szeretet. Kitűnő tanuló voltam, és minden tantárgyat felvettem. Mikor hazakerültem nyaranként, sajnos nem volt időm kviddicsezni, ezért újra csak a könyveké voltam. Harmadikas koromig így ment minden, de negedikben elkezdtek irántam érdeklődni a lányok. Én nem foglalkoztam velük, és még most se foglalkozok ilyen csajozós dolgokkal.


Jellem

Damien nagyon szeret olvasni, és kviddicsezni. Ez a két dolog létezik számára jóformán. Mindenkivel kedves és tisztelettudó. Többször is bekerült a kviddiccsapatba, ami köszönhető kiváló érzékének. Remélem ebből sokan rájöttek, hogy terelő posztot töltött be mindig. Az emberekkel mindig nagyon megértő, és lehet vele könnyen barátkozni. Minden témára nyitott.

Külsőségek

Magasság .: 180 cm
Szemszín .: sötétbarna
Hajszín .: barna
Különleges ismertetőjel.: -
Egészségi állapot.: egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: -
Pálca típusa.: 10,5 hüvely; vélahaj maggal; mandarin fa; kellemesen rugalmas
Különlegesség.: animágia: mókus
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:39 pm

Elfogadva!
Házad a Hollóhát
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Vendég
Vendég




Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:40 pm

VANESSA ANGEL DEMEREST

Teljes név.: Vanessa Angel Demerest
Beceneve.: Nessa, Nessie, Van, Angel, Hercegnő
Nem.: Nő
Születési hely, idő.: 1980. Május. 19 Henley on Thames (Oxfordshire)
Kor.: 15
Faj.: Ember
Vér .: Arany
Oldal.: Semleges mivel még maga sem tudja, hogy hova tartozik
Család.: ° Apja.: Abraxas Angelus Demerest.: 41 éves.: Halálfaló
° Anyja.: Arabella Roxanne (Devon) Demerest.: 39 éves.: Halálfaló
° Testvér(ek).: Cruella Demerest.: 19 éves.: Halálfaló
Rupert Demerest.: 18 éves.: Halálfaló (Azkabanban)
° Nagybátyja.: Cassius Blain Devon.: 45 éves.: Halálfaló ( Szökött Azkabani fegyenc)

A múlt

Gyakran tépelődöm egy már jól ismert és számtalanszor előhozott témán...Mi a fontosabb? A család vagy az elvek és meggyőződés? Ha a családod a sötét oldalhoz vonz neked kötelességed velük menni vagy ellenük is, fordulhatsz és állhatsz a jó oldalon? Muszáj lelkedet a sötétségbe taszítani, ha egyszer létezik a fény is?

1995. Szeptember 13. Péntek.

Már megint csak az ágyamban fekszem, és a plafont tanulmányozom miközben a gondolataim, megint csak ott vannak, hogy hogyan is jutottam én ide. A történetem átlagosan kezdődött….

1980. Május. 19. – én láttam meg a napvilágot Henley on Thamesben ami, Oxfordshireben található. Egy bába segített édesanyámnak a világra hozásomban, mert ő nem bízott az orvosokban, és megalázónak tartotta, hogy kórházba menjen. Azt mondta, hogy a társadalmi helyzetünkhöz méltatlan lett volna, hogy egy Demerest valami vacak kis kórházban szülessen meg. A világra jövetelem hatalmas boldogságot jelentett a család minden tagjának, ezért sokan gyűltek össze a nagy napon. Pár órával a szülés után édesanyám rendbe hozta magát, felvett egy zöld pántos selyemruhát és kiengedve hagyta hosszú szőke hullámos haját, ezek után egy zöld takaróba bugyolált engem és bement a nappaliba. *
- Hölgyeim és uraim, bemutatom a legújabb családtagunkat. Ismerjék meg Ms Vanessa Angel Demerestet. - *mondta a mama mosolyogva és úgy tartott a karjaiban, hogy mindenki láthasson. A nappaliban csak a szűk család volt jelen. Édesapám, két testvérem és a nagybátyám. Mindannyian kíváncsian keltek fel a helyükről és mentek oda anyuhoz, hogy alaposabban szemügyre vehessenek. *
- Gyönyörű kislány Húgi - *mondta Cassius bácsi és megcirógatta az arcomat. *
- Igen szerelmem szerintem is gyönyörű. Végre az egyik gyermekem teljesen rám hasonlít - *mondta apa mosolyogva, hiszen a két testvéremmel ellentétben nekem nem szőke hajam és kék szemeim lettek, hanem gesztenyebarna hajam és csokoládébarna szemeim vannak. *
- Reméljük, hogy Ő is ízig – vérig Demerest lesz akár csak mi. Hatalmas szégyen lenne, ha különbözne tőlünk - *mondta anya, de persze többet nem beszéltek erről a témáról, hiszen teljességgel abszurdnak tartották a dolgot. Még, hogy egy Demerest ne a Nagyúrat szolgálja…Képtelenség. A gyermekkorom egy ideig átlagosan telt, habár ekkor még fogalmam sem volt róla, hogy milyen is a családom valójában. Csak annyit fogtam fel, hogy a bátyám és a nővérem néha eltűnnek valahova és ilyenkor a bácsikám, jön velem játszani. 6 éves korom óta a szüleim elvárták, hogy zongorázni tanuljak, olvasni, írni és számolni taníttattak. Sosem értettem, hogy miért nem járhatok iskolába úgy, mint a cselédünk unokái. Mindig csak annyit mondtak, hogy a mi fajtánk nem keveredik a férgekkel. 7 éves koromban jutott el a tudatomig, hogy valami furcsaság van a családomban. Mindenki tud varázsolni csak én nem. Szomorúan mentem be a bácsikám szobájába és kértem meg, hogy meséljen a családomról. Ekkor tudtam meg, hogy a Demerest család minden tagja boszorkány vagy varázsló. Sokat mesélt, arról, hogy ez mivel is jár, beszélt a varázsvilágról stb. Nagyon izgatott és lelkes lettem. Beszélt nekem egy hatalmas varázslóról is, aki egy jobb világot akar teremteni azáltal, hogy kiírtja az összes olyan embert a földről, akik nem méltóak az életre. Erre csak még lelkesebb lettem, hiszen azt mondta, hogy ebben a világban mindig boldogság lesz és béke. Már nagyon vártam. Azt mondta, hogy van egy ember, aki viszont el akarja ezt rontani egy kisfiúval együtt. Albus Dumbledoreról beszélt és Harry Potterről. Azonnal meggyűlöltem őket, hiszen meg akarták akadályozni, hogy létrejöjjön ez a csodálatos világ. Cruella, a nővérem és Rupert, a bátyám szintén ezen a véleményen voltak. Megtudtam, hogy amikor 9 hónapig távol vannak minden évben akkor iskolában, vannak. Nem értettem, hiszen a szüleim azt mondták, hogy a magunk fajták nem járnak iskolába, erre kiderül, hogy mégis? Ez hogy lehet? Ekkor anyu és a testvéreim elmesélték, hogy ez egy különleges iskola, ahova boszorkányok és varázslók járnak, miután betöltötték a 11. életévüket. Ettől a pillanattól kezdve nagyon vártam, hogy 11 éves legyek. A szüleim 10 éves koromban úgy döntöttek megtanítanak nekem pár varázslatot. Ekkor még nem tudtam, hogy sötét varázslatokról van szó. Cruciatus, Adava Kedavra, és az Imperio. Azt mondták ezekre feltétlenül szükségem, van ahhoz, hogy megvédjem magamat és az ügyünket. Nem volt szabad használnom őket, csak végszükség esetén. 11 évesen meg is kaptam a levelet a Roxfortból, hogy felvettek. Már nagyon vártam, hogy én is a Mardekár házba kerülhessek akár csak a többiek a családból. Az egész nyarat olvasással és tanulással töltöttem, amit be kell, hogy valljam, nagyon élveztem. Egyik nap épp egy Varázslók történelméről szóló könyvet olvastam, mikor felfedeztem benne egy részt Voldemortról, Harry Potterről, Dumbledoreról és a Halálfalókról, Ekkor világosodtam meg.

Call my name and save me from the dark….♥️

A családom tagjai mind halálfalók….és mi nem a jók vagyunk, hanem a gonoszak. Ettől a gondolattól kikészültem, és nagyon csúnyán megbetegedtem. A szüleimnek és a többieknek nem mondtam el, hogy mindent tudok. Éltem, ahogy eddig, belül, pedig gyűlöltem magam. Elérkezett az utazás napja, aminek nagyon örültem, mert látni sem bírtam már a családomat. Elutaztam a Roxfortba és már nem akartam a Mardekárba kerülni. Sőt. Belül végig azért fohászkodtam, hogy ne oda kerüljek. Szerencsére meghallgattatott az imám, és másik házba kerültem. Minden időmet a tanulásnak és a tudásom bővítésének szenteltem. A szüleim a beosztásom után pár nappal tudomást szereztek arról, hogy nem a Mardekárba kerültem, és apám személyesen látogatott meg. Azt mondta talán így még jobban jártunk, mert tökéletes kém lehetek, mivel senki sem gyanakszik rám. Úgy tettem, mint aki belement, így apám megnyugodott. Nem szóltam senkinek róla, hogy „ kém „ vagyok. Még Dumbledore sem tudja, hogy kettős ügynök vagyok vagy mi. A testvéreim és a szüleim folyamatosan azt hajtogatják, hogy első a család, ami néha tényleg elbizonytalanít. Lehetséges, hogy tényleg Halálfalónak kéne lennem? Nem tudom. És ez a helyzet már évek óta tart. Mindig a tanulásba és az olvasásba menekültem, ennek köszönhetem a kiváló bizonyítványaimat. Most vagyok 5. – éves és kíváncsi vagyok, mit hoz ez az év. *

Jellem

Ilyennek látja családja.: Kegyetlen, önző lány, aki csak azokkal kedves, akik vele egy oldalon állnak. Lenézi a nála alacsonyabb rendű embereket, és gúnyt űz belőlük. Az összes háztársával jóba van és gyűlöli Potteréket. Folyamatosan olvas és kiváló tanuló, bár nem olyan szinten, mint Hermione Granger. Részt vesz a nagyúr terveiben így tökéletes kémnek mondható.

Ilyen igazából, és a többiek is így ismerik.: Kedves, segítőkész, önzetlen lány. Mindig segít azoknak, akik bajba kerülnek, maximum úgy, hogy még azok sem tudnak róla. Gyűlöli, hogy meg kell játszania magát mások előtt. Lojális Dumbledorehoz és amikor az megkéri őt valamire szó nélkül, engedelmeskedik. Nem szeret pletykálni, ideje nagy részét inkább olvasással és elmélkedéssel tölti.

Külsőségek

Magasság .: 175 cm
Szemszín .: Csokoládé barna
Hajszín .: Sötét gesztenye barna
Különleges ismertetőjel.: -
Kinézet .: Magas karcsú lány. Bőre sápadt fehér. Haja hosszú sötét gesztenyebarna, amit általában kiengedve szokott hordani, és ami tökéletesen passzol csokoládébarna íriszeihez. Ha nem iskolai egyenruhája van, rajta akkor sportosabb ruhadarabokban lehet látni, amiket nagyon kedvel, de nőiesebb ruhadarabjai is gyakran előkerülnek.
Egészségi állapot.: Egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: Ének, zongorázás, vívás
Pálca típusa.: 10 és ¾ hüvelyk, Magyal pálca, főnixtoll maggal
Különlegesség.: oklumencia és legilimencia haladó fokon
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:42 pm

Elfogadva Smile
Házad a Hollóhát Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:43 pm

FRED ÉS GEORGE WEASLEY


Teljes név.: Fred és George Weasley
Becenév: Fred és George
Nem.: férfiak
Születési hely, idő.: London; 1979, 03-19
Kor.: 17
Faj.: emberek
Vér .: arany,
Oldal.: jó,
Család.:Apjuk: Arthur Weasley, aranyvérű, 50 éves, Mugli tárgyakkal visszaélési osztáky
anyjuk: Molly Weasley. Aranyvérű, 47 éves, háziassziony
Testvérek: Charley,Bill,Percy,Roncimonci és Ginny.

A múlt

1979-ben születtek, szintén Londonban.
Szerető családban nőttek fel,de anyjukkal valahogy sohasem találták teljesen a hangot.
A Roxfortban már elsős koruk óta ismertek a csínyeikről és jó modorukról.
Ront és Percyt valahogy soha nem kedvelték annyira, inkább Ginnyve és Billel lógtak folyton, és lógnak ma is szívesen.

Jellem

Sose látod őket mosoly nélkül. Bárhol, bármikor képesek megnevettetni, és benne vannak mindenben. Ami rossz.=) Viszont okosak a saját nemükben, csak lusták tanulni.
Könnyen felejtenek el dolgokat.Pl: jól viselkedni.
Kicsi feltűnési mániájuk van,de ez még jól is áll nekik.


Külsőségek

Magasság .:185 cm
Szemszín .:barnák
Hajszín .: vörös
Különleges ismertetőjel.: saját msguk! 

Kinézet .:Vagy éppen 1 csíny kellős közepén vannak, vagy produkálják magukat vagy mardekárosakkal szivózak vagy poénkodnak ezzerrel vagy pihennek.
Egészségi állapot.: egészségesek!
A tudás

Mugli képzettségek.: semmi,mert aranyvérűek
Pálca típusa.: 10hüvelyk, gesztenye , főnixtoll.—Fredé.
10hüvelyk, dió, főnixtoll- George pálcája
Különlegesség.: majdnem ugyanaz a patrónusok: Sas, de Frednek- Réti sas, Georgenak pedig Szirti sas a patrónusa.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:48 pm

Hát elfogadom nektek, de csak azért mert tudom ki az user és kiegyeztem vele Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 7:45 pm

JAMES AUGUSTUS TORA

Teljes név.: James Augustus Tora
Beceneve.: J.A.T. - mint a légitársaság aminek a gépei gyakran lezuhannak
Nem.: férfi
Születési hely, idő.: Littlehampton (West Sussex) 1978.10.25
Kor.: 17
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: semleges
Család.:
Apja: Buster Tora
Anyja: Clementina Stefan Tora
Húga: Eugemia Tora ( Euphy )

A múlt

Nemzedékekre visszavezethető ( papíron ) aranyvérű családból származik. Bár rokonai közt nincs nyílt mugli pártoló, vagy velük ellenségeskedő már kiskorában is megvolt a saját véleménye róluk. Nagyon hamar kifejlődött éntudata, de akárhányszor kiderült, hogy egy fiútársa csókját előnyben részesíti egy lánytársáéval, hamar kirekesztették és éppen ezért kezdte meggyűlölni őket. Szülei és családtagjai, már fiatalabb korában is elfogadták vonzódását és éppen ezért szíve a varázslótársadalom, azon belül is a tisztavérűek felé húz. Elég későn, körülbelül 9 éves korában nyilvánultak meg képességei egészen addig szülei azt hitték gyermekük egy kvibli. Az első megnyilvánulása viszont eléggé ritka módon zajlott, egy kutya annyira megrémítette, hogy elhopponált és két várossal arrébb érkezett meg. Sokan rebesgették, hogy anyai nagyanyja egykor egy házimanóval lépett félre és innen ered képessége, hogy ugyanúgy tud hopponálni és dehopponálni, mint a házimanók. Nagyobb testalkata, magassága és mássága miatt sokszor csúfolták. Viselkedése drasztikusan romlott ahogy egyre idősebb lett. Becenevét először csúfnévként kapta, mivel lépcsőkön gyakran esett rossz egyensúlyérzéke miatt ( később a seprűvel sem bánt jól ) majd mivel megtetszett neki a hangzása felvette.


Jellem

Általában nyugodt és nemtörődöm, de ha csak egy kicsit is felidegesítik, nagyon hamar elszakad nála a cérna és erőszakosan viselkedik társaival szemben. A muglikat és a félvéreket lenézi, az egyetlen kivétel ez alól egy régebbi mugli szomszédjuk lánya. Okosnak nem túl okos, de amiben jó azzal szeret dicsekedni. Hasbeszélni kiskorában tanult meg, és mások szekálásához használja.

Külsőségek

Magasság .: 194 cm
Szemszín .: Őzbarna
Hajszín .: Fekete
Különleges ismertetőjel.: szemüveges
Kinézet .: Nagyon magas ducibb alkattal
Egészségi állapot.: Egészséges
/ Nemi vonzódási kör.: Bár ez nem volt a lehetőségek között, azt sajnos nem tudom, hogy miért de a karakterem meleg. Mivel nem tudtam egyik tulajdonsághoz sem bepasszintani nyitottam neki újat. Vagy ez kizáró tényező? Dumbi is az volt /

A tudás

Mugli képzettségek.: Hasbeszélő
Pálca típusa.: 11 és 3/4 hüvelyk, Venyige, vélahaj
Különlegesség.: 9 éves korától ösztönösen képes hopponálni

Köszönöm szépen és tökéletes. Bocsi, hogy ide írtam, de nem találtam chatfélét. Embarassed


A hozzászólást James Augustus Tora összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 05, 2010 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 7:49 pm

Ez egy nagyon érdekes előtörténet. Jó végre valami különlegeset is olvasni. ( bocsi a többiektől, nem bántásnak szántam Embarassed )
Házad a jellemed alapján a Mardekár, remélem megfelel Smile
Jó játékot és üdv az oldalon Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 7:57 pm

Cristopher B. McKEAT

Teljes név.: Cristopher Ben McKeat
Beceneve.: -
Nem.: férfi
Születési hely, idő.: Skócia (Edinburgh) 1978. Október. 28.
Kor.: 17
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: semleges (De inkább a „rossz” oldalt részesíti előnyben)
Család.:
- Peter James McKeat (Apja)
- Margaret Sanford (Anyja)
-Lara McKeat (Testvér, 15 éves)

A múlt

Ezt most muszáj? *Sziszegem, de végül rá bólintok.*
- Akkor nyerjetek bepillantást a múltamba…

1978. Október. 28-én születtem a Skóciai Edinburgban. Apám és mögötte az egész családunk sok évszázadra vissza menően tiszta ha lehet így fogalmazni „kék vérű” varázsló család. - De a szellemileg vissza maradottaknak arany vérű család. Anyám 4 órás küszködés és sok fájdalom után megszült és a Ben nevet adta. - Persze apámnak azonnal bele szólt a dolgokba és magából kikelve vitatkozott anyámmal, hogy egy McKeatnek nem lehet ilyen sár neve. Így már kitalálhatjátok, hogy nem épp szívleljük a fél és sár vérűeket. Így végül ez csak a második nevem lett. A teljes név így hangzott: Cristopher Ben McKeat. - Hát én jobban örültem volna az Oliver Ben vagy Oliver Cristopfer variációnak, de sajnos ekkor még nem tudtad beleszólni névadási ügyeimbe. Apám gyerek koromtól kezdve tanított, hogy mindig maradjak rideg, kiszámíthatatlan, hidegvérű, határozott de még is ha kell gyors, könyörtelen. - Ki nem találtátok volna ugye? Aztán jött a bölcsőde, ahol már megmutatkoztak varázsképességeim. - Így vissza gondolva jó mulatság volt babákkal dobálni azt a gyereket aki elvette a kisautóm. De megérdemelte a kis a piszok. Ezek után mindig én voltam a csúnya, a gonosz aki mindenkit terrorizál. Részben igaz is volt de nem voltam én olyan rossz kis fiú…
Óvodába már nyugodtabb volt minden. Megtaláltam a magamnak való társaságot. Arisztokrata gyerkőcökkel játszottam, aki nem tetszet azt meg kiközösítettük, vagy csúfoltuk. - Ezek a mai fiatalok.. *Csóválom a fejem.*
Majd apám beíratott egy elit varázslóképzőbe ami Glasgow mellet található domb tetején. Ott négy évet húztam le, majd eltanácsoltak. Idézem:
„Tisztelt Peter James McKeat!
Fiát Cristopher Ben Mckeat-t eltanácsolom a Glasgowi Varázslóképzőből, mert sok fél és mugliktól származó gyermeket bántalmazott. Fizikailag és Szellemileg egyaránt .” - Ahha… Szóval megint rossz voltam. De tehetek róla, hogy nem bírom a őket? Egyébként is mit keresnek ilyen senkik egy eredetileg „elit”-nek titulált iskolába? Szánalom. Úgy gondoltam, hogy ezek után apám lefogja ordítani a fejemet. De kellemes csalódás volt számomra, hogy egyet értet velem. - Ez az apa-fia kapcsolat, mindjárt könnybe lábad a szemem.. Aztán végül be lettem íratva a Roxfortba. $Istenem ezt a lepra telepet… Azért tanácsoltak el Glasgowból, mert korcsokat szívattam, itt háromszor annyi korcs van. Ezek most tényleg ilyen hülyék? Nah de lassan két éve itt vagyok és már kezdem unni a dolgokat. Bár azóta elég érdekes dolgok történnek. Volt eddig a suliban egy sorozat gyilkos vérfarkas, és egy rahedli dementor. Volt itt megrendezve Trimágus Tusa. Ahol a végén meghalt egy Cedric nevű pali. Rejtélyes módon murdelt meg természetes. Na meg Harry Potter a nagy sztár. Mióta itt van ebben a suliban, pontosan 5 éve mindig valami történik. Irigylem a kölyköt.. Jól keresi magának a bajt.... - De ezzel véget is ért a móka már és most húz el innen a pics@’ba!


Jellem

Visszafogott, nyugodt természetű. Arca rideg 17 éve mosoly szünetet tart (Persze ebbe nincsenek benne a gúnyos, fél mosolyok. Na meg az ünnepek amikor muszáj mosolyognom….) Kiszámíthatatlan, nehéz nála két lépéssel előbbre járni. Nehéz ki húzni nála a „gyufát” de ilyenkor… Na mindegy.

Külsőségek

Magasság .: 182cm (Cölöp!)
Szemszín .: Összetett. Retinánál zöld, majd egyre jobban besötétül és végül a szivárványhártya sötét barna.
Hajszín .: Szőkés-barna. (Nyáron inkább szőke. Télen inkább barna.)
Különleges ismertetőjel.: A rideg érzelem mentes arcon kívül? Van bal kezére tetoválva egy pikk. (A hüvelyk ujj és mutató közti hártyára van rá tetoválva. Új előtörténetek 81Pikk <--- Ez az! Mutatós mi?
Kinézet .: Arca rideg érzelem mentes. De kórvonalai szépek. Szereti a könnyű még is elegáns ruhákat. Ápolt külseje van. Így sok lány is megfordul utána.
Egészségi állapot.: Hazudjak? Igen makk egészséges? ÉS az igazság? Dohányzik.
A tudás

Mugli képzettségek.: Zongorázni tanult egy ideig.
Pálca típusa.: 13 hüvelyk (Több mint 33 cm, hosszú pálca.). Platán. (Sötét szürke, felülete érdes, viszont markolata kovácsolt vas. Rugalmas, fogása könnyű kényelmes.) Sárkány karom. Nagyon jó ártásokhoz, elementál varázslatokhoz és védő bűbájokhoz. (Szép, jó fogású, univerzális. A legjobb!)
Különlegesség.: 17 éves kora létére nagyon sok varázslatot ismer és tud használni. Ez legfelsőbbképp apja érdeme. Okklumencia haladó fokon. (Így elég nehéz turkálni a kobakjába.) Bár ez nem különleges képesség, de nagyon gyorsan tanul meg dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 8:07 pm

Elfogadva.
Nehéz döntés volt, de végül téged is a Mardekárba osztottunk be Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 8:19 pm

ALEXANDER JEFFRY MONROTH

Teljes név.: Alexander Jeffry Monroth
Beceneve.: Alex, Jeffie édes Razz
Nem.: férfi
Születési hely, idő.: 1965. 11. 15.
Kor.: 30
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: semleges
Család.: nincs

A múlt

Rothbury melelt születem egy sötét esős éjszakán. A szüleim aranyvérű varázslók voltak, anyám távolrol a Black család rokona. Apám egy amrikai varázslóm aki a 1960-ban érkezett az országban. Anyám egyszerű háztartásbeli volt, apám pedig tanár volt egy mugliiskolában. Testvéreim nincsenek. A szüleimet kiskoromban halálfalók ölték meg, anyám az utolsó pilanatig védett engem. Végül az egyik halálfaló magával vitt engem és felnevelt, de olyan sorom volt, mintegy házimanonak. Aztán megszöktem tőle és egy árva házba kerültem. Mugli általános iskolába jártam. utána meg megkaptam a levelet a roxfrtoból, hopyg felvettek. A házam a mardi volt.Amikor elvégeztem a sulit, az aurorképzőbe felvételiztem és bekerültem oda is. Miután letettem a szakmát úgy gondlotam ez nem nekem való így tanárnak mentem és eredeti célomtol eltérően a Mugliismeretet kezdtem oktatni. Megcéloztam a posztot. Mivel nagy a szakmaigyakorlatm kifejezetten jó tanárnak számítok!


Jellem

A szivem legmélyén kedvs vagyok viszont ezt ritkán muttaom ki. Afféle titokzatoskodó vagyok aki előszeretetel bújuk a kemény álca mögé. Sokszor állok negativan a dolgokhoz és néha gúnyolódom is de csak akkor ha rossz kedvem van. Ha jobb a hangulatom, akkor megértőbb és elnézőbb vagyok a diákokal. A gyerekkori traumám miatt érzékenyen reagálok rá, ha valaki védtelen és bántják; ugyanakkor csak egy tervvel előállva lendülök akcióab.

Külsőségek

Magasság .: 183 cm
Szemszín .: kék
Hajszín .: szőke
Különleges ismertetőjel.: egy tőr amit a halálfalótól lopott
Kinézet .: első ránézésre vagány és igazi szívtipró. Mindig laza ez látszik az öltözködésén is. Nem szereti az elegáns ruhákat. Ha teheti farmet meg pólót vesz fel, a farmer övére szeret láncokat akasztnai.
Egészségi állapot.: egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: nincs
Pálca típusa.: használatban 5 hüvelyk (teleszkópos), szantál fa sárkánypikkely mag
Különlegesség.: legilimencia, oklumencia, animágia ( hiúz )
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyPént. Feb. 05, 2010 8:35 pm

Jelentkezésed elfogadva!
Mehetsz mugliismeret tanárnak
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Feb. 07, 2010 8:32 am

Mirabella Alice Litwin
Új előtörténetek ICONATOR_e1ff9fc950d3a2ffeb9b263e491411f7Új előtörténetek ICONATOR_a8c0c89ff2c0327883a73a126b9d1a12Új előtörténetek ICONATOR_6cdaaacb7e5978833342b43b0acb3542

Teljes név.: Mirabella Alice Guinivere Litwin
Beceneve.: Szigorúan Bella! ( Myr, Mira, Céda és a többi....)
Nem.: nő
Születési hely, idő.: Párizs, 1980. December. 18.
Kor.: 15
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: Semleges ( kitudja...)
Család.: Apa: Lucas Litwin (elhunyt)
Anya: Célia (Debuir) Litwin
Testvér: Adelaide Litwin 16 év

A múlt
1980 decemberében születtem Párizsban az angol Lucas Litwin és a francia Célia Litwin második lányaként. A testvérem Adelaide már akkor sem szeretett igazán persze a maga módján próbálkozott. Tökéletes gyerekkorom volt mindent megkaptam amit csak akartam mivel sok pénzünk volt. 5 éves koromban elköltöztünk Párizsból, és London külvárosában vettünk házat. Londont sosem szerettem a sok eső és a borús örökké felhős ég nem az én világom. Mindig is apuci pici lánya voltam és sokkal jobban meg is értettem apámat mint a szeszélyes anyámat. Ezt Adelaide mindig is irigyelte tőlem, a nővérem tulajdonképpen sokszor éreztette velem hogy nem szeret, sőt.. hogy egyszerűen utál. Az apám sokat mesélt nekem a varázsvilágról és a Roxfortról. Amikor Adelaide bekerült a varázsló iskolába elhitette velem hogy én nem fogok mert én nem rendelkezem varázserővel, persze én könnyen bevettem amit mondott kis 10 éves lányka voltam és valamilyen szinten azért felnéztem rá. A varázserőm nem sokkal ez után mutatkozott meg, vázákat reptettem a házban a puszta gondolataimmal. Egy évre rá én is bekerültem a Roxfortba, ahol mind népszerűségben mind tanulásban leköröztem a nővérem, aminek ő persze egyáltalán nem örült, az egy szerű utálatból harmadéves koromra gyűlölet lett. A következő évben halt meg apám ismeretlen okokból, csak annyit tudtunk hogy a halálos átok végzett vele. Ezek után teljesen átalakultam, még hidegebb és gyűlölködőbbé váltam mint eddig, a tanulmányi eredményem tökéletes maradt de mintha kihalt volna bennem valami, valami fontos. A ragaszkodás, már nem volt senkim akihez ragaszkodhattam volna, ezért elzárkóztam a külvilágtól, ekkor anyám engedélyével csináltattam az első és utolsó tetoválásom, és nem bántam meg. Ezt az állapotomat kihasználva Adelaide elkezdett rólam pletykákat terjeszteni, hogy vágom az ereimet és hasonlók, a szomorú az volt hogy ezt sokan el is hitték neki. De engem már nem érdekel mit terjeszt rólam Adelaide és nem is fog többé. De peltykák mindig is voltak és még lesznek is rólam. Minden esetre én az maradok aminek Adelaide először lefestett: A Roxfort r*banca.


Jellem
Makacs, büszke, gőgös, pszichopata, pesszimista, kedvtelen …
Mint egy szívtelen szobor, bár legbelül sok minden rejtőzik benne : elfojtott érzelmek, hazugságok, és ami a legfontosabb : a szeretetre való vágyás.
Tudásvágya nagy, hatalomra szomjas. Tisztelettel beszél a tanárokkal, de az is csoda, ha diáktársainak köszön. Hűvös, és kötözködő, az utóbbit mindig okkal teszi. Szeret gonosz megjegyzéseket tenni és pofákat vágni, kacérkodni. Ha valaki felidegesíti nagyon valószínű hogy átkot kap a nyakába.

Külsőségek

Magasság .: 158 cm
Szemszín .: zöld
Hajszín .: sötétbarna
Különleges ismertetőjel.: Jellegzetes, finom virágillat lengi körül,csinos arc, törékeny alkat és egy tetoválás a feneke felett. Új előtörténetek Tattoo_1386361c

Kinézet .: Barna haj, fehér bőr, karcsú alka, ruhái szépek de nem túl feltűnőek.
Egészségi állapot.:Egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: Balett, és ének órák.
Pálca típusa.: 8 hüvelyk, tölgy, sárkány szívizomhúr.
Különlegesség.: Jelenleg tanulja az oklumenciát.


A hozzászólást Mirabella Alice Litwin összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2010 11:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Feb. 07, 2010 9:33 am

Helló ! Jelentkezni szeretnék a játékba .

Név : ARGUS FRICS

Nem : férfi

Szül . hely : North Highland

Sz. idő : 1930. 04. 01.

Kor : 65 év

Faj : ember


Múlt : A családom mindig is félrelökött , kicsúfolt , utált engem , a szüleim éppúgy mint a Bátyjám és a Nővérem . Őket bezzeg csodáták , mert erősek , magasak , szépek voltak , én meg kiskorom óta göthös és sovány . Lakóhelyünkön egyedül én jártam három évig mugli iskolába , majd apám halála után otthon segítettem a ház körül , míg a testvéreim varázslóiskolában tanulhattak.
Én sosem járhattam oda , mert nem szabadult fel bennem az erő , így csak otthon próbálkoztam de nem sok sikerrel .
Sok munkás évtized után tizenöt évvel ezelőtt eladtam a családi házat amiben már úgyis csak egyedül laktam , és a Roxfortba jöttem dolgozni .

Jellem : A keserű , magányos évek keserűvé és magányossá tettek . Jobban szeretek morogni mint örülni , szívesebben szidok mint hogy megdicsérjem bárki fiát . Ki nem állhatom a rendbontókat , és egyetlen vágyam hogy kedvem szerint használhassam azokat a fenyítő eszközöket amiket az igazgató puha szíve eddig tiltott .

Külső : magas , sovány alkat , púpos hát , ragyák , kelések tömkelege az arcon , amit egy éhes oroszlán is finnyásan félretolna . Csapzott , lógó haj , kopottas, ismeretlen színű és mintájú öltözék , kitérdelt gatya , lukas talpú csuka , egyéb lehordott cuccok , amiket kár is olyan affektáló és finomkodó kifejezésekkel illetni , hogy cucc , gatya , csuka .

Egyéb : Titok , de kvibli vagyok . Levelezőn tanulom az alapmágiát . Macskám , Mrs. Norris félkneazle , aki segít a rendbontó rusnya csipások csürhéjét ( diákok ) kordában tartani .

( Remélem , így jó lesz , ha valamit rosszul írtam , javítok ha kell . Laca voltam , kösz ! ) What a Face
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Feb. 07, 2010 12:30 pm

Mirabella tetszett az előtörténeted Smile
remélem Mio nem haragszik meg ha én fogadlak el Smile
Jellemed alapján én a Mardekárba osztanálak, remélem megfelel a döntés Wink


Argus Frics ezennel téged is elfogadlak Smile
Szerintem elég ennyi mert többet nem is igazán lehet találni a neten a karakteredről Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyVas. Feb. 07, 2010 3:39 pm

Előtörténeted elfogadva!
Házad a Hugrabug
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Jane Xena Medwin
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Jane Xena Medwin


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Feb. 07.

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyHétf. Feb. 08, 2010 8:07 pm

JANE XENA MEDWIN

Teljes név.: Jane Xena Medwin
Beceneve.: JJ, Xeny, Jany, Medy
Nem.: nő
Születési hely, idő.: London, 1980. február 21
Kor.: 15
Faj.: félig véla
Vér .: arany
Oldal.: semleges
Család.:
Apa : Alexander Medwin - arany - 51 év
Anya : Alexis Bournod Medwin - arany - 43 év
Testvérek :
~ Bridget Medwin - 16 év


A múlt

Tisztában vagy vele, milyen az, amikor az anyád véla, és többszörösen elhagyja apádat, csak hogy pár hétig szabad lehessen? Hogy mikor elmegy kirándulni egyedül, élni akarja az életet más férfiakkal? Milyen érzés szerinted, mikor azt gondolják rólad, hogy nem tudod magad megvédeni? Vagy éppen lenéznek téged a vélaság miatt?


Mikor megszülettem, már volt egy nővérem, Bridget. Anyám és apám nagyon szerették egymást, de néha tartottak egy kis szünetet. Ez persze nem jelenti azt, hogy elváltak. Ők lehet hogy így voltak boldogok, de nekünk nagyon rossz volt, hogy néha akár hónapokra elválasztottak egymástól. Nem voltunk boldogok, de próbáltunk úgy csinálni. Mikor apámnál voltam ilyen távolléteknél, akkor az idő nagy részében mugli tanfolyamokra jártam. Kezdetben elégé megalázónak találtam, hogy egy mugli tanítson nekem dolgokat. De aztán rájöttem, hogy ha varázsló/boszorkány tanítana, lehet, nem haladnék ilyen jól. Anyámnál más volt a helyzet. Ő törődött velem, vagy legalább többet törődött velem. Nála soha se unatkoztam, mindig tanultam új dolgokat. Nem létezett olyan számára, hogy egy mugli is érhet valamennyit, szóval ő mugligyűlölőnek nevelt. Esténként mindig azon gondolkodtam, hogy én is utáljam a varázstalan embereket, vagy egy kis érdeklődést is mutassak irántuk. És ez íg ment hónapokon keresztül. Mikor együtt volt a család(ami elég ritkán volt), túráztunk, piknikeztünk, szórakoztunk. Olyankor mindig elfelejtettünk minden rosszat, ami bennünket ért. De ilyen időszak is csk max. 3 hónapig tartott, mert anyámék tudták, hogy túlságosan ellaposodna életünk ha együttmaradnának mindig, egy kis szakítás nélkül is. Nem tudtak elválni, mert jobban szerették egymást, mint bárki mást a világon. Mikor édesanyám a családjával volt(velünk), akkor szinte el is felejtette, hogy félig véla. És így ment minden, egészen 10 éves koromig. Akkor Bridget elment a Roxfortba. Nem tudom, hogy említettem e, de ő metamorf mágus. Szóval, mikor elment, szüleim nagyon bánatosak voltak, mert nem tudtak "osztozni" egy gyermeken. De attól még meg voltunk. 11 éves koromban elküldték a Roxfortos levelet. Én, a szokásostól eltérően, nem voltam olyan nagyon lelkes a bevásárlás miatt. Már jó sokszor elmentem az Abszol útra anyámmal, és ott mindig elengedett vásárolni szabadon. Így csak nyár vége felé mentünk el vásárolni. Jabban mondva én egyedül mentem el, mert a dolgokat én vettem meg, szüleim segítsége csak azért kell, hogy bejusak. Mindent megvettem, amire szükségem volt. Az utazást már annál inkább vártam, szüleimmel annyit maradtam, amennyit lehetett. Az utolsó percben száltam fel csak a vonatra(amint felszáltam, az már indult is). Az utazás során rengeteg embert megismertem. Mostani legjobb barátnőimmel Angelával és Naomival már első látásra tudtuk, mi hárman nagyon jóban leszünk. Ugyanaz a téma érdekelt minket, mind a hárman rajongtunk a kvidicsért. Az egész utat átbeszéltük. Mindent tudni akartunk egymásról. Mikor a beosztás következett, engem mondtak harmadiknak. Térdem remegett, mikor ráültem a székre, ugyanis annyira szerettem volna, hogy ne a mardekárba kerüljek. Mikor beosztottak, magamban imátkoztam, hogy hadd kerüljünk egy házba mind a hárman. És sikerült. Látszik, hogy nagyon egyformák vagyunk belülről. Még most, az ötödik évben is ugyan annyira kíváncsiak vagyunk egymásra, mint akkor, az első találkozásunkkor



Jellem

Önfeláldozó. Ez abban is látszik, hogy mikor sétált az út szélén, meglátott az úton egy kis sünt. Éppen akkor jött egy autó, ami már majdnem eltaposta szegény állatot, de Jane megmentette: kifutott az útra, felkapta az állatot, és úgy futott tovább. AA kocsi majdnem elcsapta őt, de nem törődött vele. Nagyon szeret szeretni, és azt is szereti, ha őt szeretik. Nagyon védtelen lány benyomást kelt, de a külső csak hamis képet teremt nekünk: belül egy bátor, szókimondó, talpraesett, ügyes lány. Szeret tanulni, mindene a kviddics. Szerintem ezzel mindent elmondtam

Külsőségek

Magasság .: 170 cm
Szemszín .: zöld
Hajszín .: szőke
Különleges ismertetőjel.: -
Egészségi állapot.: egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: zongorázás, gitározás, tánc
Pálca típusa.: 9 és ¾ hüvely, mahagóni, sárkányszívizomhúr maggal
Különlegesség.: animágia : farkas
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek EmptyHétf. Feb. 08, 2010 8:11 pm

Előtörténeted elfogadva
Házad a Griffendél



De csak mert kedves vagyok!
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Ajánlott tartalom





Új előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új előtörténetek   Új előtörténetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mardekáros előtörténetek
» Griffendéles előtörténetek
» Hugrabuggos előtörténetek
» Hollóhátas előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: