Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mugliismeret terem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:53 pm

Mugliismeret terem
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:46 pm

* A folyosóról lépek be a termembe, nyomomban egy diákal. Az ablakhoz lépve elnyomom a párkányon a cigarettámat. Néha nehéz dolgom van a varázslók gyerekeivel amikor a tárgyam fontosságáról vanszó. A muglik szokásai teljesenlogikátlan renszert alkotnak amit nehéz magyarázni. Az asztalom lapján foglalok hejet és intek a diáknak, hogy üljön ahova tetszik neki, elvégre csak ketten vagyunk. * Tudom hogy nem mindenki szereti ezt a tárgyat de nlha muszály foglalkozni vele. A muglikkal nap mint nap találkozunk, kénytelenek vagyunk megtanulin a szokásaikat. A Mnisztérium kötelezővé tette a tárgyat éppen azért, hogy a varázsvilág titokban maradhasson... Szóval James, szeretném ha komolyabban vennéd. Ha lemaradsz az osztálytol vizsgáznod kell évvégén, hogy ezt elkerüljük néhány különórán kell részt venned. Áll az alku?
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:17 pm

Tudom tudom... * morogja magában halkan miközben leül az első padba. * De minek kell nekünk azokról tanulnunk vagy egyáltalán együtt élnünk velük? Könnyedén uralkodhatnánk felettük, hiszen az erőnk megvan hozzá... * mondja, majd halkan zsörtölődve oldalra fordítja a fejét és kibambul pár pillanatig az ablakon. * De most maga sem gondolhatja komolyan, hogy olyan felesleges ismeretre van szükség mint a muglik tevefonjának a használata. Úgysem használom majd akkor meg minek tudnom, hogy hogy működnek azok ketyerék a madzagokkal? Mégcsak közük sincs egyiptomhoz! * horkan fel, majd hangosan felsóhajt * De tudja mit? Nem fogok szégyent hozni a családomra, hogy egy... ilyen tantárgyból bukom meg. Legyen ahogy akarja bejárok az óráira... * Az "ilyen" szót erősen megnyomja miközben beszél, majd a pad mellé tett táskában kezd kotorászni miután alaposan végigmérte a vele szemben ülő tanárt. * Füzet köll?
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:16 pm

Egyszer az egyik tanárom azt mondta nekem hogy: élni és élni hagyni... Azt hittem tök nagy baromség az egész, de aztán rájöttem mit akart. Egyszer még hasznát vehetjük a mugliknak... Ez olyan mint hogy a vámpírok sem ölhetnek ,eg minden olyan éllőlényt aminek vére van mert veszélybe kerülnének. Ha mindenki ismerné és kezelné a mágia rejtelmeit, akkor rengeteg hatalmi harc lenne... meg nézni a muglik szerencsétlenkedését jó buli lehet.
Nem köll füzet... ezen a különórán nem. Amiről te beszélsz az a telefon... ha a másiknak is van belőle egy, akkor tudnak egymással beszélni, mint nálunk a kandallók... Ha más szemszögből közelíted meg a muglikat, akkor vannak jó dlgaik, pl vannak finom alkoholos italaik. Majd egysuer hozok neked.
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyKedd Feb. 09, 2010 10:22 pm

Az enyém is mondta ezt... csak egy kicsit másképp... égni és égni hagyni... szemben meg égett a Minisztérium keleti oldala. Én nem tudom mire használnék egy muglit... Undorítóak tudnak lenni és iszonyú hülyék... főleg a srácok. Szóval ez a teflon. De minek a gyökereknek, ha van a házban kandalló ezt nem értem. Még hopponálni sem tudnak vele. * mondja, majd legyint * Áh kóstoltam már párat... egyik sem az az igazi erős testes fajta. Na jó, a "fekete sárkány" az. Van is az utazótáskámban egy egy üveg jó csalánbor mellett. Csak nincs kivel meginnom, egyedül, meg csak egy marha iszik.
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 12:55 am

A muglik olyasmik mint a kvibli... Nem tudnak varázslatokat használni mert nincs meg bennük az erőhozzá. Viszont a kviblikkel ellentétben ők nem hiszik el hogy létezik egy más fajta vlág is. Ilyen szerkezetekkel pótolják a varázserejüket... az ilyesmik valahol megmutatják hopgy az ember milyen kreatív lehet. Egyébként a varázslók között is ugyanúgy van tahó mint a muglik között... Tudtad például hogy a dohányzást is tőlük vettük át? * Elvigyprodik az ital említésére * Úgy látom jó ízlésed van ilyen téren. Valamikor összeülhetnénk meginni néhány poháral. Még a múlthéten kaptam egy üveg tök jó barackpáleszt.* Leugrik az aztalról, közeleb sétál a padhoz. *
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptyPént. Feb. 12, 2010 12:24 am

Én azt hittem, hogy egy varázsló találta fel a cigarettát... Ez most tényleg meglepett. * mosolyodik el, majd az italozgatásra felcsillan a szeme * Az sem hangzik rosszul. Felőlem akár óra urán is leheveredhetünk inni és beszélgetni. Már ha nem zavarja a Tanár urat, hogy két szobatársam is jelen lesz... Sajnos nekünk nincsenek magánszobáink és a Mardekár hálókörletek elég kicsik. Be kellett törnöm érte, egy orrot, hogy a felső ágyat megkaphassam, bár ez engem nem zavar. Szeretek harcolni azért, hogy valami a tulajdonom legyen és, hogy az is maradjon * mondja miközben ledobja a kezéből a táskát a földre, majd belesüllyeszti a pálcáját és hanyagul hátradől a székben, hogy kényelmes legyen * Egyébként. ha már a mugli és a varázslószokások között kell különbséget tennünk... Miért szeretik jobban a varázslók aLángnyelv wiskey-t amikor van valamilyen kesernyés utóíze?
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem EmptySzomb. Feb. 13, 2010 3:52 pm

* Odahúz magának egy széket és helyetfoglal mert nem szeret a tanáriasztaltol magyarázin. * Ha gondolod felhozhatod a terembe is úgyse lesz itt óra ezután. Tudom mi a helyzet a mardi hálókörletekben én is voltam itt diák. Mindig elcsórták a csokibékáimata... A kérdésedre nem létezik szószerint leirt válasz... de ha belegondolsz... Mindenkinek jobb az amit ő maga készített legalábis a legtöbb esetben. A gyerekeknek is jobban tetszik az a rajz amibe rajtuk kíül senki se rajzolt bele, mint az amelyiket a szülejével csinálta. Szerintem ilyesmi a helyzet a lángnyev whiskyvel is... A varázslók azt a sajátjuknak tekintik, mert ők találták ki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mugliismeret terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mugliismeret terem   Mugliismeret terem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mugliismeret terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~SVK terem~
» Mágiatörténet terem
» Számmisztika terem
» Üres terem
» Átváltozástan terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Déli szárny-
Ugrás: