Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tó partja és a füves mező

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:55 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:26 pm

*Lassan léptekkel távozom a Roxfort kapui alól. Hátam mögött az ódon kapu recsegve, ropogva csukódik. Világos fekete szövet talár van rajtam, egy bélelt fekete farmerral párosítva. Hisz hideg van. Nap már rég lehunyta fénylő szemeit, szürkület van, így a hőmérséklet is rohamosan csökken. Lassú sétába kezdek. A fák néha megringanak, mikor az erősebb szellő beléjük kap. Tegnapi időjáráshoz képest ez még tűrhető. Még nyugodtnak is nevezhető az idő. Nagy a csönd, szét nézek, de úgy látszik csak én vagyok ilyen merész, hogy hidegbe mászkáljak az udvaron. Pedig gyönyörű az udvar. Hő födte az udvar. Pár hóembert is látni lehet, na meg a fákba lőtt hógolyók nyoma is még látható. Végül találok egy számomra ideális padot. Csont száraz, úgy látszik erre nem esett rá a hó. Pont a legjobb helyen, egy hatalmas szomorúfűz öleli kőrbe. Így le is ülök és onnan fürkészem az udvar.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:35 pm

*Ahogy kilépek a tölgyfaajtón a hideg csak úgy megcsap halvány pírt varázsolva az arcomra. Összébb húzom magamon a kabátot, és lassan elindulok, lépteim alatt ropog a frissen esett hó. Hideg van, de mindig is imádtam a telet. Sőt a havat. Egy kis fehér csodát felveszek a kezembe és hógolyót gyúrok, hogy utána nekidobjam egy fának, de mást találok el. Egy fiút aki a fa alatt ül egy padon.*
- Hupsz bocsi. - *Kérek tőle bocsánatot amint egy kicsit közelebb értem.*
- Nem volt szándékos. - *Mentegetőzöm, de a felfelé görbülő ajkaim meghazudtolják a szavaimat. Mondjuk tényleg nem volt szándékos, de nem bántam meg.*
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 10:40 pm

*Épp a kapun jövök be. Az recsegve kinyílik, és meglátom életközelből a Roxfortot. Néhány levél lehullik a fákról, és én csak nézem őket. Mikor már megunom ezt, hátranézek, hátha jönnek már Harryék. Előveszem levelemet, mit Viktor küldött nekem. Néhány bűbájt végre kellett hajtanom, hogy az írását le tudjam fordítani. Hiába, nem tudok az ő nyelvén. Tudom, hogy már százszor elolvastam, mikor Ron nem látta, de leülök egy padra, ami egy fűz mellett van. Csak úgy siklik szemem a sorok felett, mikor körbenézek. Egy fiú, aki szerintem mardekáros, épp egy padon ül. Biztos vár valakit..*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:01 pm

*Éppen lehunytam szemeimet amikor egy nagy csattanást hallok és bumm. Valaki eltalálta a hátamat. Majd egy lány szól akinek nagyon kellemes hangja van és bocsánatot kér. Az a szerencséje, hogy ilyen szép hangja van, felállok előveszem a pálcámat és elkezdem a varázslathoz megfelelő mozdulatot.* -Lumos Maxima! *A varázslat hatásos, és mivel kipihent vagyok szokásosnál jobban sikerült. 30 m-es távolságra látok el. Nem mintha eddig nem láttam volna, a kirajzolódó női alakot, de az arcát is látni szeretném. Végül meg is pillantom. Ha jól tudom Demetria az, aki egy elég normális lány. Gondolom már ő is felismert, így nem is mutatkozók be.* - Előfordul, nem történt semmi baj. *Na ilyet is ritkán hallani tőlem, aki egyébként egy ilyenért már rég átkozná a gyereket. De ma nem. Ennek két oka is van. 1. Mert egyszerűen nincs kedvem hozzá. Olyan jól indult ez a nap és végre ki pihent is vagyok. 2. Demetria eddig nem ártott nekem és ő azok a griffesek közé tartozik akinek nem szívom a vérét. Még.* //Bocsi, hogy eddig tartott, csak elvoltam foglalva..//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:10 pm

*Mikor megismerem, hogy mégis kit sikerült eltalálnom, elmosolyodom.*
- Szia Cristopher - *Köszönök neki.*
- Hát téged mi szél hozott erre? Ennyire vágytál a hidegre vagy te is csak imádod a havat, mint én? - *Érdeklődöm és megint gy hógolyót kezdek gyúrni és mikor kész vagyok vele játékosan újra megdobom, csak most szándékosan és ránevetek. Jól van na, a hó a kisgyereket mindig előhozza belőlem így neki is állok hóembert építeni, kipirultan, mint valami ötéves. Általában nem viselkedek így. De néha ezt is kell. *
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:49 pm

//Bocsi, hogy nem tartóm be a sorrendet.//

*Én csak intek a lánynak, majd szóra nyitom ajkaimat.* - Igazából csak levegőzni jöttem ki, nyugodt kis hely ezt szere.. *Ekkor újabb hógolyó talál el, ez most a mellkasomon. Elmormolok egy Noxot, majd elteszem a pálcámat. Elkezdek gyúrni egy hógolyót, majd mikor optimális lesz eldobom a golyót ami el is találja Demetriát.* Hehh... *Pillantok rá, majd vissza ülök a helyemre. Érdekes nézni egy 16 éves lényt ahogy hóembert csinál.*
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 10:57 pm

*Felküldöm csomagjaimat a klubhelységembe, majd egy kis bűbájjal jó sok havat Demetriára küldök, aki éppen hóembert épít*
- Sziasztok!
*Köszönök oda a két diáknak. Az egyiket ismerem, a másikról pedig csak rémlik valami*
- Demetria, nem hiszem el! Te még mindig hóembert építesz? Nem nőttél már ki ebből?
*Hisztérikus hangomból lejön, hogy nagyon csodálkozok háztársam ezen cselekedetén.. Odafordulok a mardekáros fiúhoz*
- Szerintem még nem ismerjük egymást. Hermione Granger
*Nyújtom felé a kezemet*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Vendég
Vendég




Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:07 pm

*Hirtelen eltalál egy hógolyó utána meg egy rakat hótömeg, így sikeresen eltűnök alatta. Prüszkölve, csurom vizesen és kissé duzzogó arckifejezéssel leszek én az élő hóember. Közben motyogok valamit, amit nem lehet érteni, de valami olyasmi lehet, hogy: "Te nem is ismersz Granger" Majd előveszem a pálcámat és megszárítom magam. Direkt távolabb megyek tőlük és már csak azért is folytatom a hóember építést, igaz már nem mosolyogva és lelkesen, hanem bosszankodva és kapkodva. Elment a kedvem, nem igazság.... Tudom, hogy ezt nem szokhatta senki meg tőlem, de akkor is... szeretem a havat miért akkora baj ez? Persze ezeket a sem gondolom komolyan, csak egyszerűen duzzogok.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:21 pm

*A hógolyó sikeresen célba talált mint említettem, de az a sok hó. Na az nem én voltam. Hanem... Hermione Grenger. Óóó és idejön.* - Ó, ismerjük mi egymást Hermione, csak még nem volt hosszas társalgásunk. Cristopher Ben McKeat ha így ismerős a név. Örülök, hogy újra látlak. *Kezet csókolók neki (Persze csak akkor ha nincs rajta kesztyű.) bár legszívesebben megátkoznám és itt hagynám, had fagyjon meg. De nem tehetem, köt az iskola, na meg a házirend.* - Nem gondolod, hogy ez egy picit erős volt? *Pillantok a lányra, majd fordulok Demetria felé aki éppenséggel benyomta a durcit és nem enged belőle..*
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:28 pm

*Kezet csókol nekem.. Azt kell mondjam, nem kellene ennyire nyaliznia nekem*
- Ha te mondod, akkor biztosan találkoztunk. És szerintem nem volt túl erős, egész egyszerűen túlreagálja a dolgot. Engem Harry meg Ron már jobban megszivatott egyszer - kétszer..
*Legszívesebben elfutnék ez elől az alak elől, mert már nincs itt Demetria, de hát itt maradok, nem vagyok annyira illetlen, hogy faképnél haggyam*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Vendég
Vendég




Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:36 pm

*Mikor kissé kiduzzogtam magam, már csak azért is, mert a büszkeségemen csorba esett és azt nagyon utálom, sikerül egy egész takaros kis hóembert bűvölnöm, mert mégis csak varászlattal a legszebb és visszasomfordálok a többiekhez, de mivel ismerkednek vagy mifene... ezért nem szólok közbe a társalgásba, csak gyönyörködni kezdek a tájban, egészen addig, amíg ezt meg nem unom. Hermionét csak azért nem bírom mert: 1. Potter haverja. 2. Sárvérű. Bár az utóbbi normálisabb perceimben nem igen zavar, de amikor nem vagyok normális akkor igenis nagyon zavar... ki érti az én gondolkozásomat... Végül már csak azért is visszaadom azt a rakás havat és most én zúdítom a nyakába... persze nem biztos, hogy sikerül, de azért remélem. Ha sikerül megengedek magamnak egy önelégült mosolyt, ha nem nem látszik semmi az arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:52 pm

- Hmmm. Ízlések és pofonok... Én ezt nem hagynám annyiban. *Mondom Érzem, hogy nem nagyon szívlel, még ha ezt megpróbálja takarni is. Nem kell kimondania, a testbeszéd mindent el árul.* Nem bírod a mardekárosokat, ugye? *Kérdezem egy apró félmosollyal amiben van egy kis gúny is.* - Bár tudod, ami az évek során történt veletek, gondolok a kis bandátokra. Én se bírnák egy levegőt szívni a mostani háztársaimmal. ~Most is csak azért beszélek hozzád te rühes korcs, hogy el ne menekülj nyüszítve, ahogy a fajtád szokta...~ *Fűzöm hozzá magamban, majd lassan vissza tér körünkbe Demetria is.* - Pofás hóember... Elismerésem. *Mondom, majd egy aprót bólintok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező EmptyHétf. Feb. 08, 2010 10:30 pm

// Bocsi Hermione, hogy már én sem tartom be a sorrendet, mert nagyon játszhatnékom van ^^ //

*Christopher megdicséri a hóemberemet, amit egy hálás mosollyal köszönök meg. Legalább valaki értékeli... oké gyerekes dolog, de mindenkiben ott van egy gyerek, még a felnőttekben is, még azokban is akik azt hiszik, már soha többé nem lehetnek gyerekek. Igenis lehetnek. Nekem is hamar fel kellett nőnöm, de lelkiekben, mélyen még mindig csak egy gyerek vagyok, aki szeretné meglátni a jót a világban. Persze nem mindig ilyen a hangulatom. Máskor mindent és mindenkit utálok. Most viszont egész idilli hangulatom van, talán a fehér, csillogó csoda teszi ezt velem talán mást, de most úgy érzem, hogy boldog vagyok. Attól független, hogy Hermione itt van. Már nem is haragszom rá annyira. Tudom kissé hamar változik a nézőpontom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó partja és a füves mező Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó partja és a füves mező   Tó partja és a füves mező Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tó partja és a füves mező
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Roxforti Bírtok-
Ugrás: