Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mardekár klubhelyiség és hálókörlet

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:39 pm

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 2:59 pm

~Hmm, rég jártam itt, de nem változott semmit.~ *Ezzel a gondolattal nézek szét a klubhelyiségbe. Nagyon végre nyugalom. Most is ahogy sétálok le, alig tudtam magamról lekaparni a lányokat. Tele van most már mindenem velük. Előveszem a pálcám és egy apró mozdulat sor után tűz gyullad a kandallóban, valamennyi fény legyen a klubhelységbe. Majd elkezdek kotorászni a zsebemben. Jah egy sötét kék ing van rajtam, ami félig kivan gombolva és az alatt pedig egy fehér trikót vettem fel. Alul egy kék farmer, még alatta pedig egy bőr félcipő. Na szóval végül megtalálom amit kerestem egy ezüst dohány tálcát amiből ki is veszek egy száll cigarettát. Kiveszem az ingzsebemből a gyufás skatulyát amivel meg is gyújtom a cigarettát. Miután mindent vissza pakoltam a tálcát a farzsebembe, a skatulyát pedig az ingzsebembe leülök és a pálcával újabb mozdulat sort írok le a levegőbe.* - Zenét! *Ez a szám kezd el szólni: https://www.youtube.com/watch?v=LOBaqEgzvBM . Szép szám, bár nem az eredeti gregorián.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:00 pm

*Nagy nehezen bejutok a klubhelyiségbe ahol végre senki nem súg össze a hátam mögött. Nagyot sóhajtok mert egyedül lehetek és senki nem piszkál az ostobaságaival. Hangtalanul lépegetek, még így magassarkúban sem csapok nagy zajt. Aztán felemelem a fejem és egy fiút pillantok meg. Látásból már ismerem de még sosem beszélgettem vele, végül is miért ne? Itt az alkalom hogy megszólítsam, lehet hogy ő sem ismer de az is lehet hogy hallotta már a rólam keringő pletykákat. És ha igen? Akkor sincs baj. Levetem magam egy fotelba és rámosolygok az illetőre.*-Szia!*Biccentek neki, de még mindig nem vagyok túlságosan közvetlen* -Mirabella Litwin vagyok. *Zárom le a saját bemutatkozásomat majd leveszem a sötétlila kardigánom és a fotel karfájára terítem. Bárhogy gondolkozom sehogy se jut eszembe a neve, csak bemutatkozik. Nincs ma kedvem barkochbázni.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:29 pm

*Amint a zene számnak vége, síri csöndbe ülök a fotelba, majd egy lányt veszek észre aki éppen most veti le magát a fotelba.* Öhm... Hello. *Köszönök, majd lassan a szűrőt égetem, így a kandallóba dobom az égő csikket.* - Tudom ki vagy, vagyis láttalak már párszor... Na meg duruzsolt rólad pár abszurd dolgot a drága jó nővéred... *A hangnemem gúnyos. Nem csipázom a nővérét, utálom a pletykás, okoskodó de mégis agyatlan libákat.* - Cristopher Ben McKrat, örvendek. *Mivel elég közel van hozzám a lány (Kb 2 méter) felállok és kezet csókolok neki. De ez csak puszta formalitás, hogy lássa kivel van dolga. Na meg a neveltetés.* - Mi szél hozott erre? *Pillantok rá érdeklődve, közben vissza ülök a fotelbe.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:38 pm

*Kezet csókol nekem, és gúnyosan emlegeti a nővérem kezd szimpatikus lenni nekem. Nem baj legalább tud rólam és remélhetőleg nem hiszi el Adelaide ostobaságait.*Csak úgy erre jártam, unom már az állandó susmogást ami a folyosón végigkísér. *Mondom miközben kisimítok bár sötétbarna hajszálat a szememből, majd megcsóválom a fejem.* Ha nem lennék jól nevelt, már rég megfojtottam volna egy kanál vízben a nővéremet.*Vallom be de nem szégyellem hiszen mindenki tudja hogy nem vagyunk puszipajtások. Még jó hogy nem egy házba kerültem azzal a nőszeméllyel.* És te miért vagy itt?*Kérdezem hisz nem csak én menekülhetek a sok idióta elől ez a megtisztelés másnak is kijár.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:53 pm

- Értem, én úgy vagyok ezzel, hogyha valaki nem tetszik valamilyen úton-módon eltaposom. De ezért vagyunk azok akik nem? *Pillantok rá újra, majd amikor a nővéréről beszél csak bólintok egyet.* - Nyugalomra vágytam mint te. Csak engem üldöznek a libák... *Igazán kínos ez, hogy ilyenről mesélek. Valaki erre büszke de én nem.* - Én szerencsére, húgommal elég jó viszonyba vagyok. Sőt... *Egy apró fél mosoly, hisz még a témánk is egyezik. Igazából ő a bizalmasom, elég érdekes, legtöbben a testvérükkel nincsenek jó viszonyba, de én kivételes esett vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 6:09 pm

*Mikor elmondja miért jött a klubhelyiségbe elvigyorodom, ha tudná hogy hány hímnemű próbálkozott nálam, pláne hogy a 90%-ukat csúnyán felpofoztam. Nos, elismerem hogy időnként valóban agresszív vagyok, de nem tömeggyilkos, arra még várni kell. Mikor a húgáról beszél akkor viszont inkább irigylem. * -Jó neked hogy van valaki akivel normálisan beszélgethetsz, nekem legtöbbször el kell hárítanom a támadásokat barátkozás helyett!*Mondom fanyalogva, hiszen ő is tudja hogy sokan szeretik Adelaide-t mert érdekes, de főként azért mert aki ellenem van az mindjárt jó barátjává válik, és én kezdem unni a cicababák ostobaságát és hogy még én vagyok az akiről a pikáns kis pletykáik szólnak. Mindig is szerettem volna egy kisebb testvért aki felnéz rám és követendő példának tart, de nekem ez sajnos nem adatott meg.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 6:22 pm

- Ahogy látom tényleg nem csipázod a nővéred. De figyelj ha valaha is látni fogom, hogy valamelyik beléd kőt, akkor segítek elintézni. Csak, hogy tudják kivel szórakoznak. *Nem szoktam nőkkel agresszívan fellépni, de elég normálisnak tűnik ez a lány, és ez elég ritka ebben az állatkertben amit iskolának hívnak..* - Egyébként miért nem kaptad már el őket egyenként? Vagy csak egyet nyilvánosan. Ha az ennyiket csúfosan megaláznád, a többiek előtt, már nem packáznának veled. De miért nem gyökerestül szünteted meg a dolgot. Intézd el a nővéredet. *Mondom unott hangon. Majd előveszem farzsebemből a cigarettát, kinyitom és először a lány felé nyújtom hátha dohányzik. Majd utána én is kiveszek egyet és meggyújtom. Amikor szívom a parázs fel izzik, majd az orromon eregetem ki a füstöt.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 7:42 pm

* Elmosolyodom annak hallatán amit mond, úgy látszik már van egy szövetségesem és egyre jobb ötleteket ad. Persze eszembe jutott már hogy mindenki előtt megtépjem Adelaide-t de ezt mégiscsak túl brutálisnak tartottam, de egy szópárbaj egész jónak tűnik. Bár legtöbbször amint visszaszólok neki ő és a barátnői eltipegnek és még inkább hiába strapálom magamat. Utána Cristopher felém gyújtja a cigarettás dobozt, veszek egyet. Nem nagyon dohányzom, anyám szivarozása mellett inkább csak passzív dohányzó vagyok, de most nem érdekel végül is ki látja? Meggyújtom majd elegánsan kifújom a füstöt, na tessék erről meg anyám jut eszembe többször is megjegyezte hogy úgy tartom a cigit mint valami utcalány. Nem baj, végül is sokak szerint az vagyok.* -Kössz, ez most jól jött!* Mosolyogtam és mind a támogatásra mind a cigarettára értettem.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 9:08 pm

*Végül elfogadja a cigit. Bár elég érdekesen tartja, de engem nem érdekel. Hát vagyis.* Picit érdekes ahogy tartod a cigit, nem zavar csak... Mindegy. *Foglalkozok a sajátommal, szórakozottan elkezdek köröket fújni, amik elég jól sikerülnek, bár van pár ami nem jött össze. Rég csináltam na, ne kövezettek meg érte!* - Áhh nincs mit, kevés az olyan ember aki egyet ért velem szituációkban és azokat meg kell becsülni. *Jelentem ki, de én nem mosolygok. Azért odáig ne fajuljanak el a dolgok.* - Bár azért itt is vannak kivételek, példának mondom Dracot és társait, szerintem ők ezt csak divatból csinálják. Hisz mindenhova kell egy rossz fiú aki mindenkit ócsárol stb. Én halkan, nyomtalanul és gyorsan szeretem végezni a piszkos ügyeimet. *Jelentem ki, bár ezt már páran tudhatják akik megpróbáltak félreállítani, vagy csak nem bírtak.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyKedd Feb. 09, 2010 4:30 pm

* Mikor meghallom az utolsó mondatot elvigyorodom.* -Vannak még élő ellenségeid?*Kérdezem kacagva, és gondolkozom rajta hogy lehetnék még ennél is elvetemültebb. Bár egy nyilvános kivégzés talán sok is lenne. Bár lehet hogy ha csak az ötletét is felvetném Adelaide és a majmai fülüket farkukat behúzva menekülnének előlem. Nem mintha Adelaide-n kívül bármelyikük is hozzám merne szólni vagy egyáltalán 3 méternél közelebb jönni hozzám.* -Szerintem Malfoy és az agyalágyult segédjei időnként nagyon szánalmasak!*Jelentem ki és megint eszembe jut hogy mennyi idióta él a világon. És mennyivel kevesebb lehetne ha...*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:23 pm

- Miért gondolja azt mindenki rólam, hogy egy hideg vérű gyilkoló gép vagyok? Ilyen ijesztően nézek ki? *Pillantok rá a lányra, mint általában érzéstelen arccal. A cigaretta sem tart örökké, és újra megint csak a szűrőnél járok.* - Nem is az a baj, hogy szánalmasak, legyenek égessék magukat. Csak sajnos ezzel az egész házat égetik... *Egy utolsó slukk, majd a csikk a kandallóban végzi.*
Vissza az elejére Go down
Lara Ophelia McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Lara Ophelia McKeat


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:08 pm

*Belépdelek a khba.Magassarkú kivételesen hosszúnadrág van rajtam egy zöld pólóval. Két embert találok khban azok közül az egyik a bátyám.Vigyorogva lépek oda hozzá*
-Nahát tesó de régen láttalak! *kiáltok fel. Megölelem. Majd a a lányhoz fordulok.*
Ophelia McKeat *biccentek majd alaposan végigmérem.Elég átlagos.Még jóban lehetünk. Feltéve ha bátyámra nem csap le. Akkor nem leszünk jóban nagyon nem.Letelepszek a bátyám mellé.*
Mi téma? *érdeklődöm.Majd nyávogva megállapítom.* Ben te cigiztél! Adj nekem is! *kérem de tudom fölösleges mert úgysem ad.* nem láttad azt a szöszi kék szemű cuki mardekárost? Asszem heted éves. De nem vagyok biztos benne...*csóválom meg a fejem..*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptySzer. Feb. 10, 2010 9:22 pm

*Újabb mondatba kezdenék, de beköszön egy rég nem látott barát? A drága húgom.* - Szia Lara. Igen rég láttuk egymást.. *Jobb kezemmel át ölelem, még is csak a húgom. De látom végig méri Maribellát. Újabb féltékenységi roham veszi kezdetét? Majd mikor a cigis téma jön. Hát.* Apu nem szereti ha dohányzol, de tessék. *A kezébe adom az kis dobozkát, ő itt az egyetlen ember akire rá bízhatok mindent és ez jó. Majd amikor a szőke gyerekről beszél elhúzom a szám.* - Miután láttalak titeket együtt elbeszélgettem vele, szóval nem fog téged keresni. Egyedüli dolog amit nem szeretek benned, az, hogy pasi vadász vagy. ~Ni csak ki beszél, a szoknya vadász.. Igen ez oda vissza megy...~ *Ezt már csak magamban teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Mirabella Alice Litwin
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Mirabella Alice Litwin


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 6:41 pm

*Hirtelen betoppan a beszélgetőtársam húgocskája is köszön nekem úgyhogy viszonzom a dolgot.*-Mirabella Litwin!*Mondom miközben elgondolkodom róla hogy vajon családi vonás.e náluk hogy nem Adelhaide pártiak, remélem igen mert nem jó ha egy barátom húga ostoba cédának tart. Ha meg igen akkor az már az én bajom, irigylem őket mert ilyen jól megvannak nekem csak a testvérharc jutott és nagyon úgy néz ki hogy ez nem fog egyhamar megváltozni. Elmosolyodom mert már elterveztem mit fogok csinálni Adelhaiddel ha megint undok pletykákat talál ki rólam.*
Vissza az elejére Go down
Lara Ophelia McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Lara Ophelia McKeat


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Feb. 07.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:34 pm

*A lány felé fordulok egy pillanatra.*
A te nővéred az ribanc Adelhaid? *kérdezem. nem nagyon bírom a csajt. Túl.. pletykás. Szánalom..Elveszem a bátyámtól a cigit* Nem igazán érdekel hogy apa mit utál.. rágyújtok*
Mmuszáj volt " elbeszélgetned vele? Nem is csináltunk semmi érdekeset.. Csak smároltunk...* kifújom a füstöt. Na jó volt ott más de nem gondoltam hogy a bátyám észre vette.* A másik hogy pont te beszélsz? Hány ősszertört szívet hagytál magad után? *horkantok.* A szöszike volt eddig a e legjobb.. ő legalább tudott valamit..*csalódott arcot vágok.*
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:45 pm

*Elég érdekes párt alkotunk a húgommal. Ő inkább agresszívabb és többet hallom káromkodni míg én...* - Húciám, mi itt kulturáltan beszélgetünk. Szóval ha megkérhetlek hanyagold a trágár kifejezéseket, Ezt a por használja, mi sokkal többek vagyunk náluk. Mi ki tudjuk magunkat szebben is fejezni. Nincs igazam? *Pillantok rá, kérően, általában rám hallgat. Majd mikor a szőke fiúról lesz újra szó, nagyot sóhajtok.* - Engem az sem érdekel ha a fejére áll is. Mert egy olyan szánalmas alak, nem lehet a tied. Miután megállítottam és elkezdtem vele beszélgetni, reszketett a félelemtől. Mond te egy ilyen pasit akarsz? Annyit sem érdemelt meg, hogy adjak neki egy nyaklevest, így is a sírás kerülgette, mikor elhajtottam.. Te meg hány lányt, hajtottál el mellőlem? Kezem nem tudnám megszámolni hány lány rohant el tőled, megátkozva. A közelembe nem mertek jönni. Mindazon által ez egy jó tulajdonságod. *Simítom meg arcát, majd észre veszem, hogy Mirabella magában mosolyog.* - Velünk is megoszthatnád, mi ilyen szórakoztató? *Kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mardekár klubhelyiség és hálókörlet   Mardekár klubhelyiség és hálókörlet Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mardekár klubhelyiség és hálókörlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hollóhát klubhelyiség és hálókörlet
» Griffendél klubhelyiség és hálókörlet
» Hugrabug klubhelység és hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Déli szárny-
Ugrás: