Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Griffendél klubhelyiség és hálókörlet

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyKedd Feb. 02, 2010 11:09 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:00 pm

Chloenak!

Túl vagyunk a beosztáson és a vacsorán is. Szinte minden diák a saját klubhelyiségében. SZINTE...mivel az ikrek jóval a többiek érkezése után érnek fel,pedig a vacsorán mindenki látta őket.
Belépve náluk mindenféle földi jóval megáldva láthatjuk őket.
Gyertek!Gyertek!-kiálltják egyszerre.
Repeta!-kiálltja George.
Vályuhoz!-kiálltja Fred,majd odasúgja George-nak- Vagy mi a fenét mondott az mugli paraszt...
Miután minden édességet eladtak, luhappantak Chloehoz a fotelhoz, a két oldalára.
Szia kicsi lány-köszön George.
Szia. Hugunk?-kertelés nélkül kérdezi meg Fred.
Ember...de bunkó vagy!
Csak annyira, mint te.-vág vissza.
Most mondd meg Chloe, most mondd meg, hogy Ééééééén, sokkal szebb, okosabb, ügyesebb vagyok!-adja elő kicsit meleg hangon.
Fred erre csak felhúzza a szemöldökét- Esküszöm, hogy letagadom, hogy valaha is láttalak-mondja testvérének.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:18 pm

* Mikor belépnek az ikrek, felnézek a könyvemből*
- Sziasztok - *köszönök én is. *
- Hugotok? Nemsokára jön, elkapta valami prefi odakint. - *vonom meg a vállam. Nem azért mert nem érdekel a dolog, hanem azért mert a prefi testi épségéért jobban aggódom mint Ginny miatt. George szövegén kuncogni kezdek*
- Persze George. Te vagy a legokosabb, legszebb, legügyesebb, és legszerényebb ember akit valaha is ismertem - *teszem el a könyvemet a táskámba*
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:41 pm

Chloenak!

Elkapta egy prefi?-kérdezik egyszerre.
Kihúzzák magukat.
A mi nevelésünk-mondják könnyes szemmel.
Chloe válasza után George megörül:
Látod!?Látod!?Chloe is ezen a véleményen van!-és átkarolja a lányt,mintha csak az a védelmezője lenne.
Még szép,hogy ezen a véleményen van, mivel retteg tőled-taslizza meg.
Mi a halált taslizol te meg? Mindjá olyat kapsz...Mondd csak kicsi lány rettegsz tőlem?-kérdezi, de szokatlanul közel a lányhoz.
Szááájhős...-legyint. Nem kellene megkeresni Ginnyt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:56 pm

* Ezen a mi nevelésünk dumán csak nevetni tudok, hiszen ez gyakorlatilag tényleg így van. Ginny néha tényleg úgy viselkedik, mint az ikrek, pláne akkor, amikor megvicceli, Ront. Mikor George átkarol, elvörösödöm, és a padlót kezdem el fürkészni. Áááá nem igaz, hogy ennyire zavarba jöttem. Mázli, hogy Gin nincs itt, mert már az óta biztosan nevetne rajtam. *
- Még szép,hogy ezen a véleményen van, mivel retteg tőled -* taslizza meg Fred Georgeot, amit szintén nem hagyhatok kuncogás nélkül. *
- Mi a halált taslizol te meg? Mindjá olyat kapsz...Mondd csak kicsi lány, rettegsz tőlem? - *kérdezi George, amitől csak még inkább zavarba jövök, de próbálom adni a lazát*
- Még hogy én? Ugyan dehogy. Még a feltételezés is butaság. - *motyogom. Ezek után Fred felveti, hogy talán meg kellene keresni Ginnyt*
- Szerintem hagyjuk. Nem minden nap kapja el az embert egy prefi. Had szórakozzon egy kicsit. Kíváncsi vagyok, hogy Ginny vagy a prefi szívja e meg jobban ezt a találkozást…
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 12:08 am

Chloenak!

Kár,hogy nem rettegsz tőlem...azaz tőlünk.Ha tudnád mire vagyunk képesek.-adja a nagyon komolyat George.
Fred nagyon lassan ránéz testvéjére.
Pislog egyet.
Aztán mégegyet.
George Weasley. Remélem tudod,hogy a pálcáddal játszol.
George erre a mondatra 2 kezével a combja közti területet lefogja.
Nem azzal a pálcáddal,te hülye!-csap a homlokára Fred. h
Jaaaah...na hát na. A családfőt csak védeni kell,nem igazam van Chloe?-ártatlan szemeket mereszt.
Szerintem erre a kérdésre jobb,ha nem válaszolsz-mosolyog rá ama.
Szerintem hagyjuk. Nem minden nap kapja el az embert egy prefi. Had szórakozzon egy kicsit. Kíváncsi vagyok, hogy Ginny vagy a prefi szívja e meg jobban ezt a találkozást...-mondja Chloe.
Fogadjunk!-mondja Fred.-ki tesz Ginnyre?
A változatosság kedvéért a prefire teszek 3galleont.
Én Ginnyre teszek szintén 3galleont.És 2:1 arányban.
Te Chloe?-szokás szerint egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 12:24 am

* George eddig sem volt normális a szememben, de ez a pálcás dolog. Annyira elvörösödtem, hogy gyorsan egy párnába fúrtam a fejem nehogy észrevegyék, hogy a paradicsom hozzám képest halvány rózsaszín színű. Végül kilyukadtunk ott, hogy talán meg kéne keresni Ginnyt de én azt tanácsoltam, hogy hagyjuk szórakozni. *
Fogadjunk!- * mondja Fred.
- Ki tesz Ginnyre? - *kérdezi*
- A változatosság kedvéért a prefire teszek 3galleont. - * jelenti ki George mire rosszallóan, megrázom a fejem, de még mindig a párnába fúrva*
- Én Ginnyre teszek szintén 3galleont És 2:1 arányban. - *na tessék Fredben nem csalódtam*
Te Chloe? - *szokás szerint egyszerre.*
- Ginnyre teszek, ki másra. George most megmondom, hogy buktad a fogadást - * motyogom a párnából*
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 12:33 am

George meglepődik, Fred pedig számol.
Mi?Miért?És egyáltalán miért fúrod a fejed a párnába?-hüppüg.
Jajaja, ezt én is kérdezni akartam.-jegyzi meg Fred.
Mi van ha döntetlen?
.Akkor úgy veszük,hogy Ginny győzött. Azért 1 prefi ellen döntetlent csatázni. Az azt jelenti, hogy lehetne prefi-érvel.
LehetNE!De nem az. Hála Merlinnek.
Azt a szégyent...
...nem tudnánk...
elviselni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 12:41 am

Egy prefit legyőzni nem is olyan nagydolog higgyétek el tudom - *motyogom, és csak most jövök rá, hogy nagyon csúnyán elszóltam magam. Igen tavaly elkapott engem is egy prefi és mindenkinek azt mondtam, hogy sima büntetést kaptam, pedig fogadtam a sráccal, hogy ha legyőzöm párbajban, akkor nem kapok semmit és nyertem. Fred és George még nézett is nagyokat, hogy milyen hamar végeztem a büntibe. Persze mert nem csináltam semmit, csak cikinek éreztem volna, ha elmondom, hogy felmostam egy prefivel a folyosót *
- Vagyis nem szóltam semmit - *motyogom és felnézek a párnából*
- Lényeg a lényeg Ginny fog nyerni és kész. - *jelentem ki és hátradőlök a fotelemben közben, pedig reménykedem benne, hogy elfelejtik a kis elszólásomat*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 1:05 am

CHLOENAK!

Ekkor betoppan Ginny az ajtón.
Azonnali útiránya Chloe és az ikrek. Beleül Fred ölébe. Mintha kicsit zilált lenne.
Ne mondd ki-mondja Chloenak.
Elkapott egy 5.es mardekáros prefi. Hogy gebedjen meg ültében.-motyogja az utolsó mondatot.
És párbajoztatok?-kérdezik egyszerre.
Köszi a kérdést jól vagyok-gúnyolódik.
Mondjad mááá-unszolja Fred.
Ó, hát nem volt semmi extra. Védekeztem, támadgattam, csórikámnak nem sokkal van több esze Craknal, szóval...sóbálvány átok, és betettem 1 szekrénybe,amit lelakoltam varázslattal.-hadarja.
Háh!Jössz 6galleonnal nekem és Chloenak!-mondja Fred Georgenak.
Köszi az aggódást...-jegyzi meg mellékesen Ginny, vállát Fredére hajtva.
Jól van, meg lesz nyugi. De előtte most Chloe elmondja, hogy mit is csinált 1 prefivel,ert nem kerülte el a figyelmemet.-gonosz mosoly arcán.
6szem szegeződik Chloera.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 1:26 am

* Mikor megérkezik Ginny fellélegzem, mert így tuti nem fognak faggatni a kis elszólásomról. Tudtam, hogy Fred meg én fogunk nyerni, hiszen Ginny sosem hagyná, hogy egy prefi pattogjon neki, és büntetést sózzon a nyakába. Annál ő sokkal talpraesettebb. Legnagyobb szerencsétlenségemre mikor már teljesen megnyugodnék George faggatni, kezd. Ráadásul nem tudok kibújni a dolog alól, hiszen már 6 szem szegeződik rám….Bebuktam*
- Vallomást teszek. Amikor a múltkor elkapott a prefi….nem kaptam büntetést. Fogadást kötöttem a sráccal, hogy ha megverem párbajban, nem kapok semmit. Kapott egy kellemes kis tűzesőt a feje fölé és véletlenül nekicsaptam a falnak szóval….a folyosó, amit fel kellett volna, takarítom már tiszta volt, mert felmosta helyettem - *motyogom. Nem vagyok erre büszke, hiszen bántottam egy prefit és még füllentettem is. *
- Ami még ennél is rosszabb utána ezt a kis részt töröltem a memoriájából, hogy ne köphessen be egyik profnak se. - *ezt már suttogom*
- Lehet kövezni…ennyi a sztori
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 4:56 pm

Figyelmesen végighallgatták, nem szóltak közbe. Chloe utolsó mondatán jót mosolyognak.
Chloe. Tudod te kikkel vagy most te együtt? -kezd bele George a lány jobbján.
Most komolyan azt hiszed, hogy mi ezért elitélünk?-kontrázz Fred a balján,ki közben öleli Ginnyt.
Beteg vagy?-nemes egyszerűsséggel kérdezi Ginny.
Mi ezért...
...nem megkövezni fogunk...
...hanem megkoronázni!-
Ekkor George feláll, előveszi FA pálcáját. Behunyja szemét, koncentrál (igen, tud ilyet is), majd kiejti a varázsigét, közben kis köröket ír le a levegőben:
-Crown!-majd egy ezüst kör jelenik meg a semmiből,mely a pálca mozgására változik.

//ilyenre gondoltam: http://www.weddings.hu/blog/vivien/upload/korona.JPG //

George megfogja a koronát, és ünnepélyesen felhelyezi Chloe fejére.
Ééééééén, azaz George Weasley a rám felhatalmazott hatalmamnál fogva, megkoronázlak téged Chloeeeeee, azzal a feltétellel, hogy nem hagyhatod abba ezt a szép szokásodat.-hadarva és visszafogottabb hangerővel teszi hozzá:- főleg ha mardekáros a prefi.
Elfogadod a feltételeket?-kérdezi végül.
Szerintem jobban jársz, ha igen Chloe, mert megint az egész klubhelyiség minket bámul-jegyzi meg Ginny.
Csak Dumbledore meg ne tudja-gondolja magában,mert már látja is maga előtt a levelet,mely anyjuknak íródik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:16 pm

* Valahogy megnyugodtam, hogy a barátaim nem ítélnek el, azért amit csináltam, hanem inkább jót nevetnek a dolgon. Bevallom így utólag belegondolva tényleg vicces volt a szitu még, úgy is, hogy tudom, hogy ez amúgy helytelen cselekedet volt. Na de nem azért vannak a szabályok, hogy néha megszegjük őket? Útmutató, hogy miként Kellene cselekedni és éppen az ellenkezőjét, tehessük. George kis akciója újabb pirulást váltott ki belőlem, pláne akkor, amikor észrevettem, hogy az egész klubhelyiség minket bámul. Ez de égő, merlinre.*
- Oké - oké rendben George, de hagyd, már abba könyörgöm - *motyogtam és már megint egy párnába fúrtam az arcomat. Tipikusan az a helyzet, amikor 2x is belegondolok, hogy hova is keveredtem. *
- Amúgy Ginny Harryék merre vannak? - *érdeklődöm tématerelés képen, meg amúgy is érdekelne, hogy hova tudtak már megint eltűnni *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:27 pm

De neeeeeeeeeeeee fúrd a fejed a párnába te jó lány!-zsörtölődik George, és beleül a lány ölébe, és komoly harcot vívva a párnás arc rángásaival, sikerül a fejére biggyeszteni a koronát.
Invito tükör!-mondja és a kezébe pottyan 1 tökür.
Nézdd meg, hogy tetszik-e-mondja nem is törődve azzal, hogy teljes súlyával a lány lábán ül.
Ha nem tetszene neki, add nekem-mondja Fred.
Minek az neked?-csap le Ginny.
Ah, sehetem a nőhi rhuhákat. Mhost is thangá ván rhajtam-adja elő magát Fleurösen.
Piti vagy Fred. Meg kell csapni a hajad, hogy hiteles legyen a Fleur alakításod. Így.- feláll, tesz egy két uri lépést, bágyudt mosoly és jobb kezével hátracsapja vörös haját.
Ó, Ghinny drághám...-utánozza a lány hangját. Chloe már Frednél kivette fejét a párnából és már akkor nevetett, de Ginnynél...azt látni kellett volna.
Majd Ginny visszaül Fred ölébe.
Amúgy foggalmam sincs merre vannak.-vallja be, leplezve szomorúságát. Igen, szeretné már látni Harryt és szeretne már vele is bolondozni.
Lehet Harry épp a gyertyát tartja Roncimoncinak és Mionak-jegyzi meg Fred.
Ginnyből kitör a nevetés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 6:06 pm

* Fred és Ginny Fleur utánzásán nagyon nevettem. *
- Ginny ott a pálma, Fleur tényleg épp ilyen - *mondom kuncogva. Bevallom a frankót, nem annyira bírom azt a lányt, mert rettentő kényes és mindig nyávog, ha valami nem úgy alakul, ahol ő akarja. Egyszóval majdnem mindig. Pár perccel később már eléggé érezni kezdtem, hogy George az ölemben ül, mert azért tény és való, hogy nem egy tollpihe súlyával van megáldva a gyerek *
- Drága George mindenre, ami szent a számodra könyörgöm, szállj le rólam, mert itt pusztulok meg - *mondom egy apró nyögéssel, mert tényleg baromi nehéééz *
- Amúgy fogalmam sincs, merre vannak. - * vallja be Ginny rosszul leplezve szomorúságát. Nyílt titok már, hogy a lány oda van Harryért, aki persze olyan bamba, hogy ha Ginny egy hatalmas poszteren adná tudtára érzéseit, a srác még azt sem venné észre. Röviden.: nem baj Potter nem az eszedért szeretünk. *
- Lehet Harry épp a gyertyát, tartja Roncimoncinak és Mionak - * jegyzi meg Fred.
Ginnyből kitör a nevetés akár csak belőlem. *
- Na mindegy majd csak elő kerülnek, hiszen van közöttük egy prefi is - *mondom, hiszen Miot kijelölték prefinek. Mondjuk erre már tavaly év végén lehetett számítani *
- Komolyan mondom, néha még irigylem is a prefektusokat - *mondom halkabban, hiszen tudom, hogy ez Frednél és Georgenál istenkáromlásnak számít. *
- Lehet jövőre én is az leszek.
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:05 pm

*Belépek a klubhelységbe, és épp azt látom, hogy szegény Chloét valamelyik Weasley iker majd össze nyomja. Csak a fejemet ingatom erre, mert Fred vagy George olyan figyelmetlen tud lenni*
- Sziasztok! Elférek ott még én is? Bár kkor Chloe arca már valami lilás színűre változna.. Az ég szerelméért Fred, nem kelnél fel szegény Chloéról? Vagy még szándékodban áll kinyomni belőle a maradék életerejét is?
*Ennél tovább nem mondom, ugyanis pillantásoma kis tiarán akad meg*
- Ezt miért kaptad?
*Kérdem meg Chloétól, és én is odaülök a szabad térdére, úgy "tanulmányozom" a kis ékszert*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 12:29 am

Kikérem magamnak Hermione! George vagyok!-tetettet sértetséggel néz a lányra.
Georgetól kapta amiért egyszer...naaaaaaaagyon régen, mikor még kis ártatlan volt, elrendezett 1 MARDEKÁROS prefit.-kotyogja el Fred.
Ginny oldalba vágja.
Au!!!Ez fájt.
Jobban is fog, ha nem hallgatsz el.-gyilkos pillantást küld a fiúnak.
George közben leszáll Chloeról. De azonnal a lány jobbján foglal helyet.
Óóóó, ez most nekem is jól esett....csontos fenekemből már csak a csontot érzem-dörcsölgeti.
Ginny a szemét forgatja.
Merlin...ezek tényleg az én bátyjáim?-fut át az agyán, amire el is mosolyodik.
Hermione. Többiek?-vált témát Ginny.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 12:45 am

Miért kell azonnal szétkürtölni ezt az egészet? - *kérdezem duzzogva hiszen ha azt akartam volna, hogy mindenki megtudja a dolgot akkor nem titkolózom ennyi időn keresztül hanem én kürtöltem volna szét egész Roxfortban. Kérdőn fordultam Hermione felé hiszen ha ő itt van akkor Harrynek és Ronnak is a közelben kell lennie. Vagy talán eddig sem együtt voltak? Érdekes lenne ha kiderülne, hogy Harry és Ron mostani kis tanácskozásából Hermionét kihagyták volna. *
- Ti tudjátok, hogy mi ez az egész susmus? Dumbledore eltűnik, Harryék szervezkednek, Malfoy és talpnyalói különösen agresszívak…
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:09 am

Nem kell ezen meglepődni.-kezdik az ikrek.
Mi?-hökken meg Ginny.
Minden év majdnem így kezdődik...
...csak mindig más a kezdet,de...
...az alapszereplők...
...mindig ugyanazok.-itt nyomatékosan Hermionera pillant.
Hátha most nekünk is kijár majd a "jóból"-gúnyolódik Ginny.
Gondoljatok csak bele!Kibontakozhat tudásotok!-néz Fredre huga.
Ha-ha-ha hugi. Ez nagy poén volt.-néz rá Fred.
Nekünk más terveink vannak.-ejti meg diplamata faarccal George.
Na ne mondd!Befejezitek az iskolát?-feszeget tovább Ginny.
Ez is a tervben van, de ha nem jönne össze van B terv-válaszol azonnal George.
Nagyon pöpec-ennyi a reakciója Ginnynek.
Kinek fogunk hiányozni?-kérdezik azonnal.
Főleg ééééééééééén kinek fogok hiányzok?-kap rajta George.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:32 am

* Hallgatom az ikrek és Ginny párbeszédét hátra dőlve, miközben szétnézek a klubhelyiségben. Szerencsére már nem figyelnek minket, így bármiről tudunk beszélgetni, amiről csak akarunk. *
- Kinek fogunk hiányozni? -* kérdezik az ikrek, és csak erre eszmélek fel *
- Főleg ééééééééééén kinek fogok, hiányzok?- *kap rajta George. *
- Nekem hiányozni fogtok - *mondom alig hallhatóan*
- Kikkel fogok szórakozni, ha ti nem lesztek itt? Még két ilyen csínytevő nem akad a kastélyban.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:42 am

Hát majd játszol Harryékkel. -adja meg a választ Fred.
Roncimoncin olyan jókat lehet röhögni-állapítja meg George 200 Wattos vigyorával. Ginny ugyan jót nevet ezen, de ettől függetlenül rosszaló pillantást küld a fiúnak.
Most mi van?Nem ez az igazság?-csodálkozik.
Attól függetlenül nem kell nyersnek lenni-adja meg a választ Ginny.
Kellene már új csíny. Holnap amúgy milyen óráink lesznek?
Nem mindegy?Úgyse megyünk be.
Jah,tényleg. El is felejtettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:52 am

Én nem Harryvel és Roncimoncival akarok játszani - *mondom duzzogva és elfordulok az ikrektől Hermione és Ginny felé*
- Veletek lehet jókat szórakozni, de ha elmentek engem megöl majd az unalom. Igaz Harry mellett is van egy „ kevés „, de az nem ugyan az - *ismerem be zavartan még az ikreknek címezve a szavaimat, de aztán megint hátradőlök, és a plafont bámulom*
- Kellene már új csíny. Holnap amúgy milyen óráink lesznek?
- Nem mindegy? Úgyse megyünk be.
- Jah, tényleg. El is felejtettem. - *mondják*
- Csak egyszer érném meg, hogy minden órára rendesen bementek. Csak egyszer..
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 2:06 am

Hát na arra várhatsz Chloe szerintem-legyint Ginny.
A szánkból vetted ki.-mondják.
Szinte sejtettem-mosolyt villant.
Hé,Chloe, mondd csak, te hogyhogy nem lettél prefi? Hiszen te is jó tanuló vagy, nem?-kérdezi George. valahogy úgy eszébe jutott.Valahogy...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 2:13 am

* Már meg sem lepődöm azon, amit a Weasley tesók válaszolnak. Megszokhattam volna már a dolgot ennyi év alatt. *
- Hé, Chloe, mondd csak, te hogyhogy nem lettél prefi? Hiszen te is jó tanuló vagy, nem?- *kérdezi George *
- Igen jó tanuló vagyok ezzel nincs is baj, de McGalagony szerint nem vagyok megbízható mivel túl sokat lógok együtt gyanús alakokkal. - *mondom szem forgatva, de kuncogva*
- Nem is tudom, hogy kikre gondolhatott. Szerinted George? - *kérdezem cukkolva a fiút. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet EmptyVas. Feb. 07, 2010 4:55 pm

Az egyszer biztos, hogy nem ránk gondolt-jelenti ki ellentmondást nem tűrő hangon George.
Lehetetlen!McGalinak mi vagyunk a szerelmei.-bólogat Fred.
Csak ezt még magának se ismerte be.-mint aki ismeri az igazgatóhelyettes asszony jellemét úgy beszél.
Jóóó,de akkor mégis kire gondolt?-kérdezz Ginny.
Hugi, ne add az ártatlant!-mondja George.
?-néz rá bambán Ginny.
Hát te rád gondolt!-kórusban az ikrek.
Ó,de még mit nem!!!!-nevet fel hangosan Ginny.-Ezt kikérem magamnak!- Very Happy Very Happy
Veszett az ügy,mert a szíve a miénk...-adja a don Juant-t Fred.
Honnan veszitek?
Na szerinted miért vagyunk mi még a Roxfortban?
Ginny erre inkább nem mondd semmit, de nem is bírna a nevetéstől.
George Chloehoz fordul:
Szerény véleményem szerint szakítsd meg a kapcsolatodat Ginny hugunkkal. Mániás csíny keverő-fogja meg a lány jobb kezét.-Mi mindenben melletted állunk-ezt olyan hangon mondja,mint aki egy drogos mellett tartani a leszokásban...( Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klubhelyiség és hálókörlet
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mardekár klubhelyiség és hálókörlet
» Hollóhát klubhelyiség és hálókörlet
» Hugrabug klubhelység és hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Keleti szárny-
Ugrás: