Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lépcsők és folyosók

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:51 pm

Lépcsők és folyosók
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:47 pm

Damiennek

* Ez a nap elég fárasztóan alakult a számomra, ennek tetejében a fejem majd szétmegy a sok információtól, problémától. A családom reggel küldött nekem egy baglyot, hogy hamarosan üzenjem meg nekik, mindazokat az információkat, amiket eddig sikerült kiderítenem Harry Potterről és a titkos ügyeiről. Össze vagyok zavarodva teljesen. Az eszem azt mondja, hogy továbbra is tartsam meg azt az álcát, hogy velük vagyok és színleljek, de a szívem viszont azt harsogja, hogy első a család. Mit tegyek? Céltalanul bolyongok a folyosókon, és közben egyre csak ezen gondolkozom. Elsétálok egy kihaltabb folyosóra, ahova nem igen jönnek diákok és lerogyok a sarokba. Felhúzom a lábaimat és átfonom őket a karjaimmal majd rájuk, hajtom a fejemet, és sírni kezdek. Olyan jó lenne, ha itt lenne velem valaki, akivel feltétel nélkül őszinte lehetek, és akinek mindent elmondhatok. Aki segítene, és aki megértene. Aki nem ítélne el miután mindent kitálaltam….De vajon létezik ilyen ember? *
Vissza az elejére Go down
Damien Ravenwood
Prefektus
Prefektus
Damien Ravenwood


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Feb. 04.

Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:59 pm


*Lehet, hogy ez az első nap, de már megint mindenki rosszalkodik. Elég sok tárgyat kellett elkoboznom diákoktól, mert mind el tiltott tárgy. A Weasley ikrek különösen nyugton voltak, és akár mennyire nem ismerem őket, tudom, hogy ez csak rosszat jelenthet.. Elhaladok egy sarok mellett, ahol egy háztársam sír. Oda megyek hozzá, és úgy döntök, megvigasztalom. Hiába, ilyen a természetem.. Leülök mellé*
- Szia! Damien Ravenwood. Miért sírsz?
* Nem tudom eldönteni, hogy most tényleg jó ötlet volt, hogy leültem mellé megvigasztalni, mert most talán a háta közepére kíván. Mindegy, már itt ülök mellette, és a kezemet a vállára teszem*
- Ha netán zavarok, csak kérned kell és már megyek is
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptySzer. Feb. 10, 2010 8:13 pm

* Egyszer csak megjelenik mellettem valaki és leül pontosan mellém*
- Szia! Damien Ravenwood. Miért sírsz? - *kérdezi, mire felnézek rá. Talán nem tudja, hogy ki vagyok? Lehetséges, hogy új diák, aki még nem hallott rólam? Biztosan csak azért ilyen kedves*
- Szia. Vanessa Angel…. - *lehalkulok és lehajtom a fejem* - Demerest - *mondom ki a vezetéknevemet szinte suttogva, hiszen sokakból rettegést vált ki ez a név. Nem véletlenül, hiszen a családom számtalan halálfaló támadásból vette ki a részét. A vállamra teszi a kezét valószínűleg azzal a szándékkal, hogy megvigasztaljon*
- Ha netán zavarok, csak kérned kell, és már megyek is - *mondja, mire megrázom a fejem*
- Nem zavarsz. Tulajdon képen csak összejött minden ennyi a probléma. - *motyogom, de nem igazán mondok többet, hiszen nem is ismerem. *
- Mit csinálsz ezen a folyosón? Ide csak a prefektusok és a bajkeverők szoktak jönni - * nézek rá kíváncsian*
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptySzer. Feb. 10, 2010 11:45 pm

- Itt most mindkettő megtalálható - hangzik fel mögöttük egy epés hang .
A két jómadár megfordulva Argus Frics vészjósló arcába bámulhat bele .
Macskája kaján képpel sündörög a bokája körül .
- Menjenek a dolgukra ! Itt nem lehet gyülekezni , sutyorogni ! Máshol itassa az egereket a prefektus kisasszony ! - hadonászik a gondnok hevesen , majd mint aki jól végezte dolgát , diadalmasan elmasírozik .
Vissza az elejére Go down
Damien Ravenwood
Prefektus
Prefektus
Damien Ravenwood


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Feb. 04.

Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 3:13 pm

* A nevét csak nagy nehezen sikerül kinyögnie. Demerest. Na és? Halálfaló rokonaival szemben ő hollóhátas, nem pedig mardekáros.*
- Nem zavarsz. Tulajdon képen csak összejött minden ennyi a probléma
- Hát, akkor úgy tűnik, nem a jó értelemben jött össze minden..
* Még pár könnycsepp végigcsordul arcán, és úgy tűnik, mintha abba hagyta volna a sírást*
- Mit csinálsz ezen a folyosón? Ide csak a prefektusok és a bajkeverők szoktak jönni
- Tudod, én épp prefektus vagyok ....
*Ekkor megjelenik Frics azzal az átkozott macskájával. Mondja, hogy tűnjünk el in nen( persze nem így szó szerint). De én nem fogok innen addig felállni, ameddig Vanessa is itt ül. Szerencsére elment, és már be is fordult a sarkon, ha jól hallom, épp egy tanterembe kívánkozott macskája, ő pedig követte*
- Te is prefi vagy??
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:44 pm

A tanév első "termésével " elégedetten dübörög végig a gondnok a folyosókon .
- Jól megkapták a piszkos kis tilosban járók , nem igaz , cicuskám ? - morogja oda félhangosan a macskájának . Az hunyorogva visszabámul rá , majd a tekintetét egy nem túl távoli ajtó felé fordítva hívó kurrogást hallat . Frics olyan hirtelen torpan meg , hogy kis híján orra bukik . Vadászizgalomtól hajtva lopakodik a kopottas faajtóig , ami egy átmenetileg használaton kívüli terembe nyílik .
Hatalmas lendülettel vágja ki az ajtót , megfeledkezve arról , hogy odabent Hóborc előző nap kinyitogatta a kézmosó csapjait és egy ronggyal betömte a lefolyót , ezért amíg egy tanár rá nem ér eltüntetni , addig térdig érő víztömeg hömpölyög a teremben . A kinyíló ajtó lesodorja lábáról a gondnokot és macskáját . Fuldokolva , csapkodva , karmolászó kedvencével hadakozva próbál talpra kecmeregni . Már harmadszor dob jókora hátast a vízbe , mire rádöbben , a lába elé dobott szőnyeg akadályozza a felállásban .
A csilláron hahotázva , nótázva üldögél a Roxfort kopogószelleme .
- LUCS - KOS FRICS !! LUCS - KOS FRICS !! - gajdolja idegtépő hangon .
A gondnok éktelen mérgében a bakancsait hajigálja a szellemhez , amivel ugyan nem sok kárt bír tenni benne , viszont jólesik neki . Öklét rázva , átkozódva , cuppogva iszkol el a cikis szituációból .

Gondnoki szoba
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:48 pm

* Egyszer csak megjelenik Frics és elküld minket a folyosóról, majd távozik a macskájával együtt a legnagyobb örömömre. Nem hiányzik nekem még egy összetűzés is a gondokkal még akkor, sem ha nincs igaza, hiszen prefektusként az épület bármely pontjában tartózkodhatunk. Na de mindegy jobb a békesség és nekem most főleg erre van szükségem. Miután eltűnt fellélegzem megnyugodva *
- Szóval te prefektus vagy. Ezt azért jó tudni - *mondom egy nagyon halvány mosollyal, hiszen kollégák vagyunk vagy mi a szösz*
- Én is prefi vagyok egyesek legnagyobb örömére - *bökök a fejemmel szem forgatva és grimaszolva abba az irányba amerre Frics az imént távozott *
- Furcsa, hogy eddig még nem igazán találkoztunk. Mióta vagy az iskolában? - *érdeklődöm kíváncsian, miközben nekidőlök a falnak és összefonom magam előtt a karjaimat. Igen ez egy kicsit a távolságtartás jele is, de most csak azért vagyok így mert így kényelmes. *
- Amúgy bocsi, de mit is mondtál, hogy hívnak? - *uh nem akarok bunkó lenni, de az imént még nem annyira figyeltem rá és nem jegyeztem meg a nevét. Ez, de kínos. *
- Damien Ravenwoodnak hívják - * jegyzi meg az egyik régi mugliismeret tanár portréja a falról. *
- Nidda itt szó szerint a falnak is füle van… Shocked Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lépcsők és folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosók   Lépcsők és folyosók Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lépcsők és folyosók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lépcsők és folyosók
» Lépcsők és folyosók
» Lépcsők és folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Déli szárny-
Ugrás: