Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hollóhátas előtörténetek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Hollóhátas előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Hollóhátas előtörténetek   Hollóhátas előtörténetek EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:46 pm

Hollóhátas előtörténetek
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Hollóhátas előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hollóhátas előtörténetek   Hollóhátas előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:41 pm

Damien Ravenwood

Teljes név.: Damien Aaron Ravenwood
Beceneve.: Damien, Dam, Aaron, Ron
Nem.: férfi
Születési hely, idő.: 1979.09.11
Kor.: 16
Faj.: ember
Vér .: arany
Oldal.: semleges
Család.:
~ Apja : Tomas Ravenwood - auror - 50 év
~ Anyja : Aurora Clasweird - auror - 57 év
~ Testvérek : Naomi Ravenwood

A múlt

Mikor megszülettem, már a Sötét Nagyúr kegyetlenkedett. Nagyon féltettem anyámékat, mert mind a ketten aurorok voltak, majd nővérem is az lett, miután felnőtt. De nem ez volt a legnagyobb baj. Szüleim, mikor csak tudtak, eggyüt dolgoztak, de ez sajna ritkán fordult elő. Nagyon kevés időt töltöttek eggyüt, ami lássuk be, egy kapcsolatban számít. Szerették egymást, de egyre jobban elhidegültk egymástól. Mikor mind a ketten otthon voltak, anyám szeretett volna romantikázni, de apám mindig elutasította. És ez lezajlott minden 2. héten, mígnem anyám megelégelte. Elvált apámtól, mert nem tudta elviselni az új Tomast. Én apámhoz kerültem, Naomi pedig vett magának egy házat, valahol a minisztérium közelében. Anyám pár házzal arrébb vett magának. A nap nagyrészében egyedül voltam, és ilyekor mutatkozott meg a mágiám: minig, mikor unatkoztam, játékok kezdtek el repülni, és ha néha arra vágytam, hogy essen a hó, a házban esett is. Persze, ha mar elolvadt, és minden csupa nedves lett, apám nagy örömére. Minden nap így telt, csak néha-néha mentem át anyámhoz, ha otthon volt. Apám magántanárhoz iratott be, hogy megtanuljak írni - olvasni - számolni. Olyan gyorsan múlt az idő, hogy észre se vettem: 11 éves vagyok. Csak akkor, mikor születésnapom előtt 2 hónappal megjött a levél, a Roxfortból. Felvettek, nagy örömömre. Már kezdtem aggódni, mert én is éreztem az idő múlását, és közben elhatalmasodott felettem az az érzés, hogy nem is fognak felvenni. Már másnap elmentem egyedül az Abszol útra. Mivel minden nap kaptam apámtól 2 galleont 3 éves koromtól, elég sok pénzem volt, így vettem magamnak mindent. Elboldogultam egyedül is. Sok könyvet megvettem még a kötelezők mellé, és ezeket olvasgattam, bennük megleltem személyiségemet. Képzeletemben együtt játszottam a mágus fiával, esetleg Nyiszivel, vagy a mágus szőrös szívében szereplő embert térítettem jó útra. Egyszóval Bogar Bárd meséi tetszettek a legjobban(még máig is megvan az a könyv). Mikor elmentem a pályaudvarra, apám nem tarthatott velem, éppen dolgozott. Sok barátot szereztem, de a mardekárosokkal nem voltam jóban. Az elsőévesekkel összebarátkoztam, kivéve azokal akik nagyon gonoszok voltak(az én 11 éves szemszögemből nézve). Ők persze a mardekárba kerültek, legaláb is nálam előre, gondolatban. Már több órája utaztunk, mikor megérkeztünk. Mi, elsősök egy fél-óriással keltünk át a tavon. Nagyon élveztem, és gondolataim elkalandoztak más éghajlatra. Hiába, szerettem álmodozni - és még most is szeretek - . Egy lány be is esett a tóba, annyira kihajolt a csónakjából. Mikor megérkeztünk a nagyterembe, előre kellett mennünk, egy három lábú szék elé, amin egy megviselt süveg volt. Én elsőnek kerültem sorra. Odalépdeltem, egy kicsit furdalt is a kíváncsiság, miért kell egy székre ráülni, és egy öreg kalapot felvenni. De elsőnek tudtam meg. Azt súgta a fülembe : Szeretsz álmodozni, és kedvedet leled a könyvekben. Majd kiosztott jelenlegi házamba. Igaza volt, sokat olvastam. Egészen addig, míg meg nem tanultam kviddicsezni. De ez nem tetszett annyira, mint az olvasás. Mindent megtanultam, még azt is, ami nem volt kötelező. Szerettem barátkozni, és ez azért volt számomra fontos, mivel kiskoromban nem kaptam elég szeretet. Kitűnő tanuló voltam, és minden tantárgyat felvettem. Mikor hazakerültem nyaranként, sajnos nem volt időm kviddicsezni, ezért újra csak a könyveké voltam. Harmadikas koromig így ment minden, de negedikben elkezdtek irántam érdeklődni a lányok. Én nem foglalkoztam velük, és még most se foglalkozok ilyen csajozós dolgokkal.


Jellem

Damien nagyon szeret olvasni, és kviddicsezni. Ez a két dolog létezik számára jóformán. Mindenkivel kedves és tisztelettudó. Többször is bekerült a kviddiccsapatba, ami köszönhető kiváló érzékének. Remélem ebből sokan rájöttek, hogy terelő posztot töltött be mindig. Az emberekkel mindig nagyon megértő, és lehet vele könnyen barátkozni. Minden témára nyitott.

Külsőségek

Magasság .: 180 cm
Szemszín .: sötétbarna
Hajszín .: barna
Különleges ismertetőjel.: -
Egészségi állapot.: egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: -
Pálca típusa.: 10,5 hüvely; vélahaj maggal; mandarin fa; kellemesen rugalmas
Különlegesség.: animágia: mókus
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Hollóhátas előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hollóhátas előtörténetek   Hollóhátas előtörténetek EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:44 pm

VANESSA ANGEL DEMEREST

Teljes név.: Vanessa Angel Demerest
Beceneve.: Nessa, Nessie, Van, Angel, Hercegnő
Nem.: Nő
Születési hely, idő.: 1980. Május. 19 Henley on Thames (Oxfordshire)
Kor.: 15
Faj.: Ember
Vér .: Arany
Oldal.: Semleges mivel még maga sem tudja, hogy hova tartozik
Család.: ° Apja.: Abraxas Angelus Demerest.: 41 éves.: Halálfaló
° Anyja.: Arabella Roxanne (Devon) Demerest.: 39 éves.: Halálfaló
° Testvér(ek).: Cruella Demerest.: 19 éves.: Halálfaló
Rupert Demerest.: 18 éves.: Halálfaló (Azkabanban)
° Nagybátyja.: Cassius Blain Devon.: 45 éves.: Halálfaló ( Szökött Azkabani fegyenc)

A múlt

Gyakran tépelődöm egy már jól ismert és számtalanszor előhozott témán...Mi a fontosabb? A család vagy az elvek és meggyőződés? Ha a családod a sötét oldalhoz vonz neked kötelességed velük menni vagy ellenük is, fordulhatsz és állhatsz a jó oldalon? Muszáj lelkedet a sötétségbe taszítani, ha egyszer létezik a fény is?

1995. Szeptember 13. Péntek.

Már megint csak az ágyamban fekszem, és a plafont tanulmányozom miközben a gondolataim, megint csak ott vannak, hogy hogyan is jutottam én ide. A történetem átlagosan kezdődött….

1980. Május. 19. – én láttam meg a napvilágot Henley on Thamesben ami, Oxfordshireben található. Egy bába segített édesanyámnak a világra hozásomban, mert ő nem bízott az orvosokban, és megalázónak tartotta, hogy kórházba menjen. Azt mondta, hogy a társadalmi helyzetünkhöz méltatlan lett volna, hogy egy Demerest valami vacak kis kórházban szülessen meg. A világra jövetelem hatalmas boldogságot jelentett a család minden tagjának, ezért sokan gyűltek össze a nagy napon. Pár órával a szülés után édesanyám rendbe hozta magát, felvett egy zöld pántos selyemruhát és kiengedve hagyta hosszú szőke hullámos haját, ezek után egy zöld takaróba bugyolált engem és bement a nappaliba. *
- Hölgyeim és uraim, bemutatom a legújabb családtagunkat. Ismerjék meg Ms Vanessa Angel Demerestet. - *mondta a mama mosolyogva és úgy tartott a karjaiban, hogy mindenki láthasson. A nappaliban csak a szűk család volt jelen. Édesapám, két testvérem és a nagybátyám. Mindannyian kíváncsian keltek fel a helyükről és mentek oda anyuhoz, hogy alaposabban szemügyre vehessenek. *
- Gyönyörű kislány Húgi - *mondta Cassius bácsi és megcirógatta az arcomat. *
- Igen szerelmem szerintem is gyönyörű. Végre az egyik gyermekem teljesen rám hasonlít - *mondta apa mosolyogva, hiszen a két testvéremmel ellentétben nekem nem szőke hajam és kék szemeim lettek, hanem gesztenyebarna hajam és csokoládébarna szemeim vannak. *
- Reméljük, hogy Ő is ízig – vérig Demerest lesz akár csak mi. Hatalmas szégyen lenne, ha különbözne tőlünk - *mondta anya, de persze többet nem beszéltek erről a témáról, hiszen teljességgel abszurdnak tartották a dolgot. Még, hogy egy Demerest ne a Nagyúrat szolgálja…Képtelenség. A gyermekkorom egy ideig átlagosan telt, habár ekkor még fogalmam sem volt róla, hogy milyen is a családom valójában. Csak annyit fogtam fel, hogy a bátyám és a nővérem néha eltűnnek valahova és ilyenkor a bácsikám, jön velem játszani. 6 éves korom óta a szüleim elvárták, hogy zongorázni tanuljak, olvasni, írni és számolni taníttattak. Sosem értettem, hogy miért nem járhatok iskolába úgy, mint a cselédünk unokái. Mindig csak annyit mondtak, hogy a mi fajtánk nem keveredik a férgekkel. 7 éves koromban jutott el a tudatomig, hogy valami furcsaság van a családomban. Mindenki tud varázsolni csak én nem. Szomorúan mentem be a bácsikám szobájába és kértem meg, hogy meséljen a családomról. Ekkor tudtam meg, hogy a Demerest család minden tagja boszorkány vagy varázsló. Sokat mesélt, arról, hogy ez mivel is jár, beszélt a varázsvilágról stb. Nagyon izgatott és lelkes lettem. Beszélt nekem egy hatalmas varázslóról is, aki egy jobb világot akar teremteni azáltal, hogy kiírtja az összes olyan embert a földről, akik nem méltóak az életre. Erre csak még lelkesebb lettem, hiszen azt mondta, hogy ebben a világban mindig boldogság lesz és béke. Már nagyon vártam. Azt mondta, hogy van egy ember, aki viszont el akarja ezt rontani egy kisfiúval együtt. Albus Dumbledoreról beszélt és Harry Potterről. Azonnal meggyűlöltem őket, hiszen meg akarták akadályozni, hogy létrejöjjön ez a csodálatos világ. Cruella, a nővérem és Rupert, a bátyám szintén ezen a véleményen voltak. Megtudtam, hogy amikor 9 hónapig távol vannak minden évben akkor iskolában, vannak. Nem értettem, hiszen a szüleim azt mondták, hogy a magunk fajták nem járnak iskolába, erre kiderül, hogy mégis? Ez hogy lehet? Ekkor anyu és a testvéreim elmesélték, hogy ez egy különleges iskola, ahova boszorkányok és varázslók járnak, miután betöltötték a 11. életévüket. Ettől a pillanattól kezdve nagyon vártam, hogy 11 éves legyek. A szüleim 10 éves koromban úgy döntöttek megtanítanak nekem pár varázslatot. Ekkor még nem tudtam, hogy sötét varázslatokról van szó. Cruciatus, Adava Kedavra, és az Imperio. Azt mondták ezekre feltétlenül szükségem, van ahhoz, hogy megvédjem magamat és az ügyünket. Nem volt szabad használnom őket, csak végszükség esetén. 11 évesen meg is kaptam a levelet a Roxfortból, hogy felvettek. Már nagyon vártam, hogy én is a Mardekár házba kerülhessek akár csak a többiek a családból. Az egész nyarat olvasással és tanulással töltöttem, amit be kell, hogy valljam, nagyon élveztem. Egyik nap épp egy Varázslók történelméről szóló könyvet olvastam, mikor felfedeztem benne egy részt Voldemortról, Harry Potterről, Dumbledoreról és a Halálfalókról, Ekkor világosodtam meg.

Call my name and save me from the dark….♥️

A családom tagjai mind halálfalók….és mi nem a jók vagyunk, hanem a gonoszak. Ettől a gondolattól kikészültem, és nagyon csúnyán megbetegedtem. A szüleimnek és a többieknek nem mondtam el, hogy mindent tudok. Éltem, ahogy eddig, belül, pedig gyűlöltem magam. Elérkezett az utazás napja, aminek nagyon örültem, mert látni sem bírtam már a családomat. Elutaztam a Roxfortba és már nem akartam a Mardekárba kerülni. Sőt. Belül végig azért fohászkodtam, hogy ne oda kerüljek. Szerencsére meghallgattatott az imám, és másik házba kerültem. Minden időmet a tanulásnak és a tudásom bővítésének szenteltem. A szüleim a beosztásom után pár nappal tudomást szereztek arról, hogy nem a Mardekárba kerültem, és apám személyesen látogatott meg. Azt mondta talán így még jobban jártunk, mert tökéletes kém lehetek, mivel senki sem gyanakszik rám. Úgy tettem, mint aki belement, így apám megnyugodott. Nem szóltam senkinek róla, hogy „ kém „ vagyok. Még Dumbledore sem tudja, hogy kettős ügynök vagyok vagy mi. A testvéreim és a szüleim folyamatosan azt hajtogatják, hogy első a család, ami néha tényleg elbizonytalanít. Lehetséges, hogy tényleg Halálfalónak kéne lennem? Nem tudom. És ez a helyzet már évek óta tart. Mindig a tanulásba és az olvasásba menekültem, ennek köszönhetem a kiváló bizonyítványaimat. Most vagyok 5. – éves és kíváncsi vagyok, mit hoz ez az év. *

Jellem

Ilyennek látja családja.: Kegyetlen, önző lány, aki csak azokkal kedves, akik vele egy oldalon állnak. Lenézi a nála alacsonyabb rendű embereket, és gúnyt űz belőlük. Az összes háztársával jóba van és gyűlöli Potteréket. Folyamatosan olvas és kiváló tanuló, bár nem olyan szinten, mint Hermione Granger. Részt vesz a nagyúr terveiben így tökéletes kémnek mondható.

Ilyen igazából, és a többiek is így ismerik.: Kedves, segítőkész, önzetlen lány. Mindig segít azoknak, akik bajba kerülnek, maximum úgy, hogy még azok sem tudnak róla. Gyűlöli, hogy meg kell játszania magát mások előtt. Lojális Dumbledorehoz és amikor az megkéri őt valamire szó nélkül, engedelmeskedik. Nem szeret pletykálni, ideje nagy részét inkább olvasással és elmélkedéssel tölti.

Külsőségek

Magasság .: 175 cm
Szemszín .: Csokoládé barna
Hajszín .: Sötét gesztenye barna
Különleges ismertetőjel.: -
Kinézet .: Magas karcsú lány. Bőre sápadt fehér. Haja hosszú sötét gesztenyebarna, amit általában kiengedve szokott hordani, és ami tökéletesen passzol csokoládébarna íriszeihez. Ha nem iskolai egyenruhája van, rajta akkor sportosabb ruhadarabokban lehet látni, amiket nagyon kedvel, de nőiesebb ruhadarabjai is gyakran előkerülnek.
Egészségi állapot.: Egészséges

A tudás

Mugli képzettségek.: Ének, zongorázás, vívás
Pálca típusa.: 10 és ¾ hüvelyk, Magyal pálca, főnixtoll maggal
Különlegesség.: oklumencia és legilimencia haladó fokon
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Hollóhátas előtörténetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hollóhátas előtörténetek   Hollóhátas előtörténetek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hollóhátas előtörténetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Új előtörténetek
» Mardekáros előtörténetek
» Griffendéles előtörténetek
» Hugrabuggos előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Karakterek :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: