Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó / Chat

Go down 
+8
Argus Frics
Mirabella Alice Litwin
Ginny Weasley
Cristopher B. McKeat
Hermione Granger
Alexander Jeffry Monroth
James Augustus Tora
Harry James Potter
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:05 pm

Jó szórakozást így előre is!!! Very Happy Wink
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:54 pm

Helló tömeg ! Very Happy Shocked affraid Senki ? No
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:03 pm

Maga inkább csak kergesse Hóborcot, legalább lesz valami színe az arcának! Razz Very Happy tongue
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:03 pm

[b]Hát nem tudom , mi a rosszabb : nézni itt a nagy semmit vagy vállani egy diákkarit és azzal kínlódni ??? Hiszen itt nincs élet !!! No Sleep
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:16 pm

Energiámhoz mérten én minden nap írok... Embarassed Igaz minden nap 8órám, 3ig a suliban dekkolok, és fél5re buszozok és gyalogolok haza,de szinte minden este min. 1 postot írok.
És kérem ne hőbörögjön Frics úr! Rosszul áll magának! Razz
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:22 pm

Hát... ami azt illeti diákként se nagyon tudnék mit kezdeni meg tanárként se... Kicsit nayg a káosz a játékmenet terén...
Fricsnek külömben meg lételeme a kötekedés... látátok már virágotszedni vagy kedveskedni a könyvben? lol!
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:23 pm

Neki muszáj Laughing Bár az igazat meggvallva a csokornyakkendő lehet áll olyan jól neki mint a hőbölgés vagy a... Bár arról nincsenek információim Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:30 pm

Igenis kedveskedem , amikor nem rugdosok seggbe mindenkit ! Van virágom is , ha húsevő hát húsevő . tongue És jól áll a csokinyaki , mint a ... lol! De Ginny kedvéért majd árulok füves cigit is , az talán jobban tetszik majd . lol!
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 11:38 pm

Nem szeretném tudni honnan szeded az alapanyagokat hozzá. Razz
No ez így dög unalom mára léptem is... Császtok! Sleep
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 12:04 am

Sleep jóccaka . Holnap jobban pörögjünk . Lesz amúgy sztori is majd valamkor ? Hasonló az ötödik részhez vagy más ? Bármi más ? scratch
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 12:26 am

Kedves Frics úr! Very Happy
Válaszolva a kérdésére ezeket tudom mondani.:
Mivel még elég sok könyvbéli karakterünk hiányzik, akik a történet szempontjából fontosak ( Voldemort, Ron, Draco, Dumbledore, Umbridge…stb ) így még egy kicsit nehezebb a könyvbeli történéseket eljátszani. Amint ezek a karik is meglesznek úgy már minden sokkal könnyebb lesz. Mivel ugye az oldal olyan, hogy egyszerre több helyen is lehet játszani több időzónában és nem, muszáj a könyvbeli jelenetek játszani így el lehet engedni a fantáziánkat, és ki találhatunk saját kalandot is. A játékosok PM – ben illetve a csevegőben vagy a keresekben egyeztethetnek egy játékot pl.: Találkozó egy üres teremben és ott beszélgetnek, éjjeli kiszökés Roxmortsba, stb. Ha a tanárok szeretnének órát tartani, írjanak a faliújságra, hogy pl.: Február 12 – ig mindenki írjon a mágiatörténet terembe, mert órát fogok indítani. Aki 14 – ig nem ír az késik az óráról, és büntetést kap vagy ilyesmi. Miközben tartja az órákat természetesen a többi helyszínen is, lehet játszani és így senki, sem unatkozik. Kalandokat nemsokára indítunk ahol egy mesélő teszi majd érdekesebbé a sztorit, csak egyeztetnem kell a többi STAFF taggal. Very Happy Ha van még kérdés, nagyon szívesen válaszolok és segítek, hiszen ez a feladatom Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:11 am

Rolling Eyes Potter már megint ráborult a szövegére a paradicsommártás Evil or Very Mad Érthető ám fehér betűvel is . Twisted Evil
Elég jó tempóban szaporodik itt a népesség , de (bár nem akarok személyeskedni ) kicsit sok az egy topicra jutó gőgös szexmacsók , büdös rib@ncok és félvérfarkas - new moon - szökevéyek száma . Már nem azért de miért fogadják el ezeket a jelentkezéseket ? Surprised Csak mert érdekes az előtöri ? Vagy tíz nagyon fontoss HP karakter hiányzik , nem hiszem hogy biszex tanerőkkel és homcsi diákocskákkal kéne kitömni a játékot . Ha meg igen , legyen inkább online bordély mert egyenőre nem sok köze van a Roxforthoz .
A Roxfortban Van órarend és kell is mert anélkül csak a kavarodás van , ezt meg kellene fontolni . Suspect Hogy kitalálhatunk saját kalandot , az jó , de azért maradjunk bizonyos korlátok között , ugye ? Frics például nem kezdhet jazzbalettet oktatni stb. Azt akarom csak ezzel megértetni hogy ha nincs órarend , akkor nem lehet túl sokat játszani . Bár persze elismerem , hogy egy előre levajazott beszélgetés egy töküres teremben baromiérdekes , azért az ember többet vár egy játéktól . Suspect
Hát így futtában ennyi észrevételem van . What a Face
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 2:28 pm

Szia Frics.

Sajnos csak a posztod első sorával kell egyetértenem, Figyelemfelkeltés céljából, a nagyobb, szöveg is elég (Persze terjedelemben mérve, elég feltűnő ha az admin sokat ír) Vagy egy felkiáltójel az első mondat végére.

Igazából nem értem, hogy mi a gondod a karakteremmel. Attól még, hogy te nem vagy hajlandó elfogadni azt a tényt, hogy nem csak heteroszexualitás van a világon attól még létezik. Lehet te nem tudsz róla de az átlagemberek között a látens homokosság, a biszex-ek és a homoszexuálisok száma eléri a 60 %-ot. Az, hogy ezt nem tudod elfogadni sajnos egy zökkenő kettőnk közt, de remélem idővel megérted, vagy elfogadod.A játékomról. Lehet neked nem tűnt fel, de nem azzal kezdtük Monroth-al, hogy egymásnak estünk. ha már azért regisztráltunk mind a ketten, hogy játszunk akkor játszunk is, egyenlőre még a karaktereink is szinte csak ismerkednek. Tudom furcsának tűnhet, hogy két férfiról van szó, de elárulom nem az megy itt a háttérben amire gondolsz és amit a xXx-es filmekben láthatsz... Jó az egészséges szexualitás része egy tartós kapcsolatnak, de nem erről szól. Lényegében igazából ugyanolyan mint minden más kapcsolat. A központban a szerelem áll. Akár f-f akár f-n, a szerelem mindíg ugyanaz. Csak annyi a különbség, hogy én a makarónit jobban szeretem mint a spagettit. Egyébként, ha már HP fórum. Dumbledor is meleg volt... Mégsem zavart ez senkit Wink

Még egy dolog:
"A Roxfortban Van órarend és kell is mert anélkül csak a kavarodás van , ezt meg kellene fontolni . Hogy kitalálhatunk saját kalandot , az jó , de azért maradjunk bizonyos korlátok között , ugye ? Frics például nem kezdhet jazzbalettet oktatni stb. Azt akarom csak ezzel megértetni hogy ha nincs órarend , akkor nem lehet túl sokat játszani . " Ezzel a bekezdéseddel egyetértek. Szerintem is szükség lenne egy órarendre, vagy legalább az egy felhasználóhoz castolható saját karakterem létszámstoppjára... pl Max karakterek száma 1 saját és 2 eredeti.

Harry: A Felsorolásból kihagytad Severus Snape-t azaz Perselus Pitont... Bár lehet csak én tartom fontosabb karakternek, mint Cho Chang-ot
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 3:13 pm

Sziasztok!

Rendben van közkívánatra, maradok a fehér szín használatánál, hogy senkinek se bántsam a szemét =)
Kezdeném az egyszerűbb dolgok megválaszolásával =)
James.: Piton azért maradt le, mert van egy ismerősöm, aki felvenné és megkért, hogy próbáljam meg neki fenntartani, amíg lehet, és amíg nincs másik jelentkező rá. Természetesen, ha akad más, aki előbb jelentkezik a drága bájitaltan professzorunk karakterére és elküldi az előtörténetet akkor annak oda is, adom. Wink

Az órarenddel kapcsolatban annyit, hogy amint lesz több tanár is össze, ülök velük és alkotunk egy elfogadható órarendet, ami mindenkinek jó lesz. Gondolom, amíg 1 tanár van csak az oldalon addig nem égető szükségességű megcsinálni. Nem igaz? Wink

A karakterekhez a következőket fűzném hozzá.: Tény és való, hogy maga az oldal HP alapokon nyugszik és az 5. kötetet dolgozza fel, de ettől még nincs gond azzal, hogy vannak saját karakterek is. Szerintem ez sokkal jobb, így mint az, hogy olyan vállalja be pl Pitont vagy Ront, akinek gőze sincs róla, hogy milyen a karakter, milyen a jelleme és egyszerűen képtelen kijátszani. Az, hogy akadnak a játékban homoszexuális diákok vagy tanárok véleményem szerint nem jelent akkora problémát, hiszen ezek az emberek a való világban is közöttünk élnek. Természetesen megkérek mindenkit, hogy a játék ne fajuljon el, és ne menjen át +18 – as játékok tömkelegébe mert úgy valóban élvezhetetlen az egész. Maradjunk meg a normális határokon belül. A vérfarkasokkal szerintem nincsen probléma, hiszen Remus Lupin is vérfarkas volt a történetben. Az, hogy becsúszik egy – két ilyen szerintem csak izgalmasabbá teszi az oldalt. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel, én csak a saját véleményemet mondom. Abban kedves Frics úr teljesen igazad van, hogy nem kellene, hogy az oldalon elszaporodjanak a mű macsók és a „ könnyen kapható lányok „ éppen ezért a jövőben, majd ha ilyennel találkozunk, akkor azért közbe szólunk, de ismételten megjegyzem, hogy nem baj, ha akad 1-2 ilyen. Minden iskolában vannak ilyen diákok is, azt, pedig nem olvastam J.K Rowlingtól sehol sem, hogy az iskolába csak tiszta erkölcsű, tisztelettudó normális diákok jártak volna Very Happy De természetesen nem kell át esni a ló túloldalára sem, erre pedig a STAFF oda figyel.

Egyenlőre ennyit tudok csak mondani, de majd beszélek Hermionéval és Demetriával a társaimmal is, és akkor majd többet tudok írni =)
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 5:55 pm

Tora pajtás , azért mert a karid homokosabb mint a Szahara és a Kalahári sivatag együttvéve , még ne gondolj vadakat . Már hogy lett volna Dumbledore meleg ??????
Amúgy semmi zökkenő . Béke van . Smile
Mondjuk mindjárt nem lesz béke ha Piton professzor is lesz . Very Happy Remélem , rátermett user jelentkezik rá !
Harry ha már a véleményünket kérdezed : tényleg lehet izgalmas a ribis – macsós irányvonal , bár szerintem a Roxfort maga is egy lélegzet elállítóan izgalmas terep , ezek nélkül is . Ha már Roxfort , akkor bűbáj , átkok és mágia domináljon a legapróbb postban is , ne a cigire gyújtás mikéntje !(az most egy mellékdolog hogy megvan a véleményem arról aki csak így képes előadni bármit is … ) Mindenki legyen tisztában a saját képességeivel és korlátaival . Én sem könnyen vinnék egy Luna – féle lágy karit , ha egyszer jobban megy a Frics – féle … na , jellemezzetek nyugodtan , nem jár érte büntimeló ! Very Happy
Nekem elég fura az előre lebeszélt játékrészletek előnyben részesítése . Mi értelme klikkekre bomlani mielőt még összejönne egy tisztességes nap ? Mi abban a poén ? Mitől játék egyáltalán ? Nem attól érdekes és izgalmas hogy bárki közbeszólhat , bármilyen váratlan esemény megtörténhet ? Ki mit gondol erről ?
scratch
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 6:10 pm

Nidda... Shocked Lelécelek egy napra és máris mennyi minden történik.
Mire ezt mind végig olvastam. Neutral Frics ezek a típusú emberek mind a környzetedben élnek még akkor is ha nem veszed észre. Szerintem nem írtunk olyan durva dolgt ami miatt lázadozhatnál meg csak ismerkednek a karaktereink is még.
Viszont a többi dologban teljesen egyet értek. Így is lehet játszani de személyszerint a Roxfort világa joban érdekel mint a romantikus vonalak. Nem túl sok köze van az eddig látottaknak a JK Rowling éltal teremtett világhoz.
Ez az előre megbeszélt dolog nekem nem teccik, mert így tudod előre mi fog történni. Sok oldalon játszottam, egyiken se volt ilyesmi. Lehetett egymésnak írni és senki sem haragudott meg mert előzetes kérvény nélkül beszéltél a karakterével.
Olyan miért vállalna el karaktert aki nem tudja írni? Kényszerből nem szabad vállalni mert annak nincs értelme csak az hogy elmondhassák az oldal tulajai hogy bezzeg nálunk X és Y karakter is van. Aki szjzik, annak tuti van annyi sütnivalója hogy tudja kit tud alakítani a jelleméhez hűen... de itt sjanos meg se próbálják.
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 6:30 pm

Nem lázadozok én , Mr. Loncsos Búra tanárúr geek , csak egy észrevétel .
Am szerintem is az írjon , aki tud . Aki nem , az meg ne görcsöljön . Olyan nagy dolog az hogy szép írásokból álljon a játék ne kínlódásokból ? confused Na de talán tényleg egy kis türelemre van szükség .
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 9:05 pm

Sziasztok! Visszajöttem. Csak 1 napig vagyok távol, erre mindenki aktívan viselkedik.. Ilyennek kellene lenni minden napnak
Frics, amikor én még kezdő szerepjátékozó voltam, akkor nem tudtam annyira írni válaszokat, és szerintem ezzel mindenki így van. És az lehet, hogy kínlódás, mikor valaki nem tud írni, de türelmesnek kell lenni
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:43 pm

Frics úr! Az én játékomról mi a véleménye?
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:27 pm

Miss Weasley épp az én véleményemre kíváncsi ?? Shocked most meglepődtem ... alien De ha már így van : zavaróan sok az elütés , ami néhol élvezhetetlenné teszi az olvasást , továbbá túl sok az akasztanivaló ikerbátyjai jelenléte a postokban . Van user aki az ikreket mozgatja nem ? Ginny inkább írjon párbeszédeket a griffendéles lányokkal vagy más társaival . Smile
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:44 pm

Az ikreket is én mozgatom.

By Ginny
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:51 pm

Mad Túl sok itt a Weasley , mióta mondogatom már ! Twisted Evil

Akkor is el kellene különíteni jobban a karikat . Nem félreérteni : természetes hogy a testvérek találkoznak , beszélgetnek . De Ginny írhatna a griffes csajokkal , a fiúival , F&G pedig a saját dolgaival és haverjaival . Jópár Ginny - postban saccra 20 sorból 18 az ikreké . scratch
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:00 am

1: Harryvel meg van beszélve a dolog, ő megengedte, szal bolond leszek nem kihasználni.
2:Ha egy helyiségben vannak, akkor miért ne vehetném egybe?Minek lépjek folyton be-ki az oldalról?
3:Ha mindenkit ilyen profin játszana, akkor magába is el tudna játszani ezt az egész oldalt, ha Ginnynek ennyi dolga van/lenne. Ennyi erővel töröltethetném.
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 1:04 pm

Ecsém... Elmegyek temetésre és erre jövök vissza. Frics nem vagy te egy picit ellenszenves? Úgy gondolom ha mindenki ugyan olyan lenne, akkor a játék lapos, élvezetlen, unalmas. Kell a változatosság. Macsók és nyúl szívűek. Jó és rossz emberek. Más beállítottságúak. (Bocsánat, szebben nem tudtam fogalmazni, de szerintem érthető Wink ) + Hány diákot lehet látni aki dohányzik, alkoholizál és rosszabb esetben kábító szerhez, droghoz gyúl. Lehet az-az iskola a legelitebb az egész világon akkor is lesz benne olyan diák aki dohányzik, iszik. Ennyi.

Én szívesen elvállalok egy tanárt. MGT tanár voltam már oldalakon, szóval. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 1:23 pm

Cimbora , én vállalom hogy az vagyok , a karakter ilyen és passz . Nem fogok gitárpengetve , csokrétát lóbálva viháncolni ha egyszer nincs miért ! Cseveghetnék a hóhelyzetről is , persze , de akkor egy szinten lennék azokkal akikkel nem szeretnék . No Nem tudom láttad - olvastad - e a könyveket , filmeket ,de a Roxfortban nincs buzulás , pipálás , piázás . A max a smárolás itt - ott és pár üveg vajsör a kocsmában . Egy utópikus világ , aminek megvan a maga kígyója , ( Tudjukki ) Smile , viszont épp azért szerethető , rajongható , mert nem hétköznapi , hanem annál nagyságrendekkel jobb ! Akkor mért kéne a 21. század ártalmait beleépíteni ? Shocked
Nem gond , azért türelmesen várom , mi alakul ki ahogy halad a játék . study
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó / Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó / Chat
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Minden ami OFF :: Társalgó-
Ugrás: