Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó / Chat

Go down 
+8
Argus Frics
Mirabella Alice Litwin
Ginny Weasley
Cristopher B. McKeat
Hermione Granger
Alexander Jeffry Monroth
James Augustus Tora
Harry James Potter
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:42 am

Kedves Frics.

Talán azért nem vagyunk hétkönap,mert vagy dolgozunk vagy iskolába járunk. Ápolóképzésben vagyok, minden nap 8 órám van, azaz reggel 8tól du 3ig, hétfőtől péntekig. Fél 5 mire hazaérek egyálatálán, és még tanuljak, játszak itt, készüljek el másnapra, mert hajnal 5kor kell kellnem.
Nem hiszem, hogy itt valaki munkanélküli lenne és egész álló nap csak azt lesi,mikor lesz itt már valaki.
A türelem rózsát terem!
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:15 am

Nidda csak pár percre nézek félre és máris itt terem egy Umbridge Shocked Shocked
Bele sem merek gondolni mi lett volna ha fél órát vagyok távol Laughing Razz
Tuti feltűnt volna Voldemort vagy Bellatrix Twisted Evil Laughing Laughing Razz
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:37 pm

Jó reggelt / napot mindenkinek =)
Ja igen és.........
BOLDOG VALENTIN NAPOT I love you Embarassed Razz cherry lol!
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 9:55 am

Suspect No Sleep
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 11:01 am

Shocked No confused scratch Sleep
Ez nagyon gáz . Neutral
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 2:14 pm

Frics, az is gáz, hogy nem vagy se moderátor se adminisztrátor, és itt mondod meg mindenkinek, hogy mi a hibája, vagy hogy éppen mit kell csinálnia lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 4:49 pm

Igaz ... ez inkább Umbridge - hez illene .
Amúgy meg : már hogy mondanám ??? Hiszen nincs is annyi tárhely , amennyit igényelne , ha elkezdeném sorolni . tongue geek

Ja : én legalább postolok .
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 9:42 pm

Suspect Evil or Very Mad De most komolyan , hogy meri ezt játéknak nevezni az admin és a staff ?? Miféle fakezű banda az aki nem bír összehozni egy jó oldalt ? Nem csak lapátolni kell , némi habarcs sem ártana . Utóbbin a tehetséget értem csak hogy világos legyen .
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 10:06 pm

Chloe!
Ennyire hülye nem lehetsz. Gondolkozz már egy kicsit... Volt 14 oldalad... legalábbis amiről én tudok. Egyik sem működött tovább néhány hónapnál. Ez számodra nem elég bizonyíték arra, hogy valamit rosszul csinálsz? A jó ég áldjon meg... Legalább ha meghal az oldal, akkor töröld. Ne foglald mások elől a tárhelyet. Nem csak te vagy a világon, hanem több milliárd ember.
Hiába nyitsz új oldalt, nem tudod vezetni, mert nem vagy jó admin. A szabályok, amiket hozol, egyet érnek a semmivel, olyanokkal veszed magad körül, akiket másik oldalra csak trolloknak lehetne küldeni. Ezekben az írásokban nincs semmi fantázia, nincs bennük színvonal... Ez az oldal pedig távolról sem közelíti meg J.K. Rowling varázslatos világát. Ott nem az a fontos, hogy kivel töltöm a következő éjszakát, vagy kivel smároljak a szükség szobájában, hanem a varázslat. Nem egy hétköznapi világ, amit a saját világunk mocskaival kellene teletöltenünk. A Rowling által megalkotott varázsvilág egy utópia. Párhuzamosan létezik mellette a mi világunk is, de nem folyik össze a kettő.
Az oldal sikere nem attól függ, hogy milyen tárhelyen és címen van fent, hanem azon, hogy kik játszanak rajta és milyen keretek között. Hiába bonyolultak a helyszíneid, csak nehezítik a játékot, mivel átláthatatlan. Nem fog jobban menni a játék attól sem, hogy az egészet az avatarjaitok borítják. Ha már avataroknál tartunk... diákokról van szó, nem pedig 30 éves leélt kurvákról vagy tenyészcsődörökről... akkor azoknak is igazodni kellene.
Azért nem élvezhető ez a játék, mert a legtöbben beleunnak a rendszertelenségbe, a káoszba... és abba, hogy nincs semmilyen történet. Mindenki csak úgy van, csajozik egy kicsit, pasizik egy kicsit... és... ennyi. Hol van a varázslat? Hol van az a mesés világ, amely valamikor mindannyiótokat megragadott? Olyan, mintha egyikőtök sem ismerné az eredeti Harry Potter történetet, csak beregisztrált volna, mert tetszettek a szép színes képek. Tv-t sem azért nézünk, mert színes dolgok villódznak a szemünk előtt, hanem mert érdekel minket, ami benne van.
Ne nyiss több oldalt... játssz mások oldalain, vagy gondold át, amit eddig csináltál és próbálj meg felnőni a feladataidhoz, ami az adminsággal együtt jár.
A karaktereitek egymás után jönnek ki a futószalagon, mind egyformák, egyforma célokkal, egy kaptafára készült jellemekkel.Az én regisztrációmat vissza kellett volna utasítanotok már a legelején. Az okok: a háttértörténetem marhaság az elejétől a végéig; a megfogalmazás módom gyatra és tele van helyesírással. Az lett volna a legkevesebb, hogy javítjátok, vagy azt mondjátok, használjam a böngészőbe épített helyesírás ellenőrzést. Habár... ahol a birtok szót í-vel írják, mit várjak? Sad További ok, hogy csak egymás után írtam a képességek tömkelegét, amelyekhez sok időre van szükség, míg egy varázsló megtanulja. A képességeimhez mérten legalább 50-60 évesnek kell lennem. Habár azt sem dolgozzátok fel rendesen, hogy a többség diák... mégis hasonló adottságokkal rendelkezik, elvégre mindenki szuperzseni.
Az előre lebeszélt játékok teljesen feleslegesek. A játékosok nem ismerik meg egymás karaktereit, egyfajta klikkesedést mutatnak. Bizonyos emberek így meg se próbálnak másokkal játszani, nem történnek meglepetések, nincsenek fordulatok, amelyek feldobnák a játékot. Tudod, mi fog történni az elkövetkezendő jó néhány poszton belül... akkor miért szerepjáték és miért nem fanfic író oldal? Csak megírtok valamit, amit már egyszer megbeszéltetek vagy le is írtatok.
Térjünk ki egy kicsit az órákra... én is szeretnék olyan iskolába járni, ahol nem kell órákra menni. A tanárok csak akkor írnak, ha van elég anyaguk? Akkor miért mentek tanárnak egyáltalán? Csak úgy szabad tanár karaktert elvállalni, ha az adott tárgy az ember kisujjában van és van ötlete hozzá, különben már az elején elveszett minden.
A "Staff" tagjainak erősen ajánlom figyelmébe ezt az írást. Ha valamelyikőtöknek több sütnivalója van, mint egy maroknyi molylepkének, akkor megértitek a tartalmát.
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 10:36 pm

Az előző hozzászólót, csak pár sorral egészíteném ki...

Először is saját részről, okoskodó, bunkó, Staffot és admint szidó, mindenbe belekötő hozászolásomra még egy "b@szdmeg"-et sem kaptam, másodszor a rejtett lecseszést is csak átugrotta az admin néni ahelyett, hogy komolyan elgondolkodott volna rajta. Remélem a nyílt nyilatkozatokat elolvassa és megfontolja. Kíváncsi voltam mit ér a moderálás az oldalon... Őszintén? Semmit! Monroth barátommal gondolkodtunk rajta, hogy egy "Ez nem volt szép" PM-et legalább kapnánk-e ha feldobnám az asztalra és akciózni kezdenénk... Őszintén? Inkább meg sem próbáltuk, mert a végén, még jönnének a PM-ek, hogy írjunk még ilyent... Igazából Jeffry már mindent elmondott... kivéve egyvalamit.

* dobpergés * Íme a LISTA... Azoknak az oldalaknak a nagyjából összeszedett listája amiket Chloe nyitott vagy tett tönkre hozzá nem értésével:

http://lambandlion.twilight-vampire.com/forum.htm
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
http://nobscurumfem.atw.hu/
http://hpthenextgeneration.heavenforum.org/
http://severina.forumotion.com/forum.htm
http://suliszerepjatek.atw.hu/
http://alahomora.heavenforum.org
http://capitulatus.forumotion.com
http://hprpg.extra.hu
http://twilightworld.forumx.hu
http://vampireworld.forumx.hu/
http://hpszjpfanfic.atw.hu/
http://lambandlion.forumx.hu/
http://www.roxfortrpg.info/index.php?board=13.0

/ Most így hirtelen csak ennyit találtunk.. De a számuk így is többet mond minden szónál.../

Chloe... nem parancsolok... kérek...
Ne nyiss több oldalt.
A régieket pedig töröld, mert csak a tárhelyet foglalod.
Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 10:51 pm

Micsoda szégyenlista . Szánalmas . Suspect
Na persze nem szánalmasabb mint azok a birkák akik vakon és mindennemű önkritika nélkül követik , ezzel alapot adva a mélyen nívón aluli játékok életre hívásának . No
Nem megy ez nektek, tessék belátni !
Keressetek valami más elfoglaltságot ! Javaslom a kötést , mélybúvárkodást , esetleg a bázisugrást ernyő nélkül . What a Face
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyKedd Feb. 16, 2010 11:33 pm

Kedves játékosok, legfőképpen azok, akik a kezdetektől fogva ismernek!

Miután végig olvastam minden megjegyzést, minden beszólást, minden tanácsot és meghallgattam pár ember véleményét a következőkre jutottam, amiket most meg fogok veletek osztani. A Harry Potter könyvsorozatot 15 évesen kezdtem el olvasni, és be kell, hogy valljam nagyon megragadott az a csodálatos világ, amit Rowling megalkotott. Miután több kötetet is elolvastam egy nyáron elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy mi lenne, ha én is ennek a világnak a részese lehetnék a szerepjátékok által. Ekkor regisztráltam be a Foltozott Üst oldalra. Kezdetben segítségre volt szükségem több dologban is, de ahogy telt az idő és az admin illetve pár játékos segített és összebarátkozott velem úgy érzem, fejlődtem, ha nem is sokat. Mikor az admin úgy döntött leadja az oldalt átvettem, mert nem akartam, hogy bezárjon, hiszen rengeteg barátom lett, akikkel jó volt játszani és élveztem is a külön beszélgetéseket. DE! És itt jön a de, amit annyian emlegetnek. Gyenge voltam. Újítani akartam, több játékost akartam az oldalra szerezni, azt akartam, hogy mindenkinek jó legyen és gyenge kezű lettem. Most jöttem csak rá ennyi idő után, hogy mindig lesz valaki, aki elégedetlenkedik, és aki teleírja a dühöngőt. Mindig menekültem a problémák elől, gyáva voltam és meghátráltam. Nem néztem szembe azzal, hogy valahol hibáztam. Újabb és újabb oldalakba kezdtem reménykedve abban, hogy fejlődtem, hogy több a tapasztalatom, hogy jobb lettem. Reménykedtem benne, hogy egyszer sikerül megteremtenem azt az oldalt, amiről mindig is álmodtam. Voltak vámpíros oldalaim, Harry Potteresek, Twilightosok és a jó ég tudja, hogy még mibe kezdtem bele ebben a lassan 2 évben. A Foltozott Üst megalkotójának volt egy álma, amit én minden akaratom ellenére tönkretettem azért, hogy a sajátomat megpróbáljam megvalósítani. Nem mentegetem magam, mert tudom, hogy a kudarcaim a saját magam ostobaságából, gyengeségéből és gyávaságából adódtak + pár ember „segítségéből „ de ez mellékes dolog. Csalódást okoztam és tudom, hogy erre nincsen mentség. Úgy döntöttem az lesz a legjobb, ha megfogadom a tanácsokat. Bezárom az összes oldalt, amit megnyitottam, és eltűnök a szerepjátékozás világából, hogy soha többet ne okozzak senkinek se csalódást, vagy idegességre ne adjak okot. Nem tudom, hogy ez az eltűnés örökre szól e vagy csak ideiglenes lesz e amíg össze nem szedem magam és meg nem tanulom mindazt amire a többiek annyira próbálták felhívni a figyelmemet, és amit megpróbáltak megértetni velem, eddig sikertelenül. Most már belátom, hogy nem vagyok jó vezető. Sajnálok mindent. Teljes szívemből bocsánatot kérek mindenkitől, akit valaha is megsértettem, megbántottam, vagy elrontottam a játékát, kedvét stb. Remélem, egy napon meg tudtok nekem bocsátani mindent, és nem úgy emlékeztek rám, mint valami csődtömegre vagy gonoszra. Ezt az oldalt nem zárom be, mert nem csak az enyém. A társamé, és azoké, akik beregisztráltak és szerettek volna játszani. Nem veszem el a lehetőséget a játékosoktól csupán, azért mert én nem vagyok jó vezető. Erről nem tehet senki más csakis én. Nem győzöm elégszer hangoztatni, hogy sajnálom, hogy csalódást okoztam. Mindenkinek jó játékot kívánok és azt, hogy találjanak egy jó kis oldalt, amit egy ügyes admin vezet és játszanak ott. A többit megbeszélem a másik Adminnal és ő, eldönti, mit kezd az oldallal.

Harry Potter, vagy ahogy mindenki ismer Chloe.
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 12:01 am

Remélem boldogok vagytok!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Szégyeljétek magatokat.
Vissza az elejére Go down
Dolores Jane Umbridge
Professzor
Professzor



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Feb. 14.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 12:44 am

Azt hiszem én nagyon boldog vagyok Ginny,a Foltozott Üst óta csak azt várom,hogy végre ez a nyikhaj éretlen Chloe végre belássa mekkora nagy butácska is volt.Örülök,hogy végre abbahagyja.Már csak azt remélem hogy azért szavahihető ember és tényleg nem indít jó ideig új oldalt és betartja amit ígért.Most annyi jó közhelyet írhatnék,de végül is már nem kell,talán csak annyi,hogy ez egy szép este lett.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 1:02 am

Be fogom tartani a szavam és nem nyitok oldalt jó ideig, talán soha többet...
Ezt a karakteremet is töröltetni fogom amint Hermione elérhető lesz és megcsinálja nekem és átruháztam rá az oldalt.

Ginny neked csak annyit.: Köszönöm, hogy kiállsz mellettem, de nekem kell szégyellnem magam mert én vallottam kudarcot többször is...
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:36 am

A bocsánatkérést köszönöm és a magam nevében én is tartozom egyel. Sajnos egy elég drasztikus módszert találtunk arra, hogy felhívjuk magunkra a figyelmedet, de a többi lehetőség kudarcot vallott. A Foltozott üst óta többen is követjük tekintetünkkel az oldalaid alakulását. Láttok, hogy energiát beleadva nyitsz egyet, némelyik eléggé ötletes is volt, majd az első komolyabb akadálynál költözöl, vagy faképnél hagyod. Az internetes világban egy oldal tulajdonosa nem diktátor, nem tanár, hanem szülő, az oldal a gyermeke a játékosok pedig a gyermek lelke. Egy szülő feladatai közé tartozik a megértés, a hallgatás, de ugyanakkor a szigor a fegyelem, és a gyerek szíve a belelátás képessége. A legnagyobb gond azzal volt, hogy ezeket nem egyszerre,hanem külön külön próbáltad használni. A Foltozott üst-ön engedékeny voltál, minden hülyeséget megengedtél, mert azt hitted a játékosok élvezni fogják a teljes szabadságot. Viszont ebben a szabadságban nem vetted észre, hogy mikor kellene kicsit szigorúbban fellépned. Hagytad, hogy a játékosok megosszák nézeteiket és mint a valós világban kispécizzenek, kiközösítsenek tagogat, mert más a stílusuk, holott egy igazi, változatos játékhoz és társasághoz mindenki szükséges. Hannah amikor azt a cikket megírta nem megbántani akart. Azt azért írta, hogy felnyissa a szemed, mint mi csak akkor ez az ő stílusában támadásnak érezhető volt. Ezen a ponton váltottál át, mindent megengedő szülőből vasszigorúvá és ellenségeskedővé. Egy fórumon, olyasmit nem szabad megengedni, hogy valakit szavazás alapján kiraktok az oldalról. Hidd el, annó még régen nekem is voltak olyanok, akiket nem szívleltem vagy nagyon unszimpatikusnak találtam, mégis ezt nem éreztettem a játékomban. Egyrészt, mert ha az adott személyt megváltoztatom. Egy admin számára nincs olyan, hogy az egyik játékost jobban szereti, mint a másikat, akit utál. Saját nézeteit félretéve pártatlanul kell mindegy ügyes-bajos dologban döntenie. Már nem tudom ki indította a "Gyűlölöm rúgjuk ki" hadjáratot Hannah ellen, de még a legelején le kellett volna állítanod. Rengeteg oldal halálát okozta az ellenségeskedés és a provokatív viselkedés. Most, mi is ilyen szerepbe bújtunk, hogy lássuk mit teszel ellene. "Troll"-okká váltunk. Az első és legfontosabb szabály volt amit nem tartottál be és ez a "Ne etesd a troll-t" Nem szabad hagynia egy adminnak, hogy az ellenségeskedés akár csak percekre is helyt kapjon egy közösségi oldalon. Vannak viták és nézeteltérések, de ezek mások amiket ki kell szűrni. Nem az a megoldás ha 72-es, piros times new romannal és caps lock-al leüvöltöd a delikvens fejét, hanem ha hosszan érthetően és diplomatikusan elmagyarázod neki a hibáját. a második igazi probléma az a menekülési kényszer volt. Ha valami nem ment jól odébbáltál, magára hagyva az oldalt. Ez a hiba az első oldal óta kísér. A gond, hogy túl könnyen feladod. Nem az most sem a célunk, hogy abbahagyd a szerepjátékozást, hanem, hogy gondolkodj el a két év eseményein és hibáin, majd ebből tanulva és fejlődve újult lendülettel, erővel, kitartással és ismeretekkel, mát tapasztalattal a hátad mögött vágj bele és egy olyan oldalt hozz létre, ami nem egy sablonos mindent megengedő nagybirodalom, hanem ami egy kis közösség békés, pihentető szórakozóhelyévé válik. Nagy közösséget kordában tartani nehéz, megbízható társakat és barátokat találni még inkább. Kedves ember vagy aki ha lehetne magához ölelné a világ összes szerepjátékosát, de mint mindenkinek a te karod is véges. Hatalommal játszani és visszaélni nem lehet. Magát a hatalmat is kordában kell tartani, hogyne a hatalom uralkodjon rajtad. Egy erős vezetőnek ez az ismérve és remélem, majd egyszer ha újból nyitsz egy oldalt miután átrágtad magad minden felmerülő kérdésen ilyenné válsz.

Ha valamilyen kérdésed lenne, azzal kapcsolatban amiket leírtam írj nyugottan ide, PM-et, vagy e-mail-t. Msn-en nem szoktam fennt lenni. Az e-mail-em a régi, szerintem emlékszel még rá.

Köszönöm, hogy végighalgattál:
Perselus Piton.
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:57 am

Teljesen zökkenő mentes oldal nem létezik... Csak szembe kell nézni a hibákkal. Nem azzal kell foglalkozni, hogy mert az XY ezt akarja, hanem azzal, hogy mi volt a célja az oldalnak, mivel hivatott foglalkozni. Csak utána kell meggondolni, hogy XY mit akar és belefér-e abba a világba, amely útnak indult. Ha nem egy általad létrehozott világot vezetsz, akkor azt kell végiggondolnod, hogy láttál-e benne hasonlót, vagy olyasmit, ami erre utalt volna, egyáltalán lehetővé teszik-e a keretei.
Én is elnézéssel tartozom, mert ilyen keretek között mondom ki a véleményem és füllentettem is egy kicsit a játékommal, de megvoltak rá az okaim. Kíváncsivá váltam, hogy egy dohányzó, részeges tanár, aki ráadásul ráhajt a diákjára, a Roxfortban mire vinné... sajnos túl sokra.
Ginny, hiába írsz habzó szájjal, ha nem érted miről van szó. Leginkább egy nyugtatót ajánlanék neked vagy egy csésze kellemes kamilla teát. Nem arról szól, hogy boldogok vagyunk-e avagy sem. Ahelyett, hogy teljesen elvakultan hőbörögsz, próbálj meg gondolkozni egy kicsit te is, alaposan rád fér.
Visszatérve az írásom eredeti céljához... Chloe, ne hagyd abba a szerepjátékozást. Smile Heverd ki, a jelenlegi problémáidat, mert tudom milyen, ha ilyesmiket vágnak hozzád, de gyere vissza. Wink Ha nem jönnél, újabb megfutamodás lenne, ami nem illene ahhoz a makacs griffendéles lelkületű lányhoz, akit valamikor megismertem a Foltozott Üstön. Nem veled van a baj, csak azzal, hogy nem láttál át dolgokat, amik fontosak lettek volna. Egy oldal vezetése nagyon nehéz feladat, éppen ezért célszerűbb úgy kezdeni, hogy játszol más oldalain, alaposan megnézed, hogy milyen helyzetben mit csinál, hogy reagál. Ha a tekintélyét csak öles vörös betűk fejezik ki, akkor menekülj arról a helyről, mert nem lesz jó vége.
Piton jól mondta az előbb. A hatalommal nehéz bánni, sőt, én szinte lehetetlennek tartom. Mindig lesz egy kis kísértés, hogy jóra használod-e, rosszra, esetleg öncélú dolgokra, vagy milyen szinten bánsz vele. A szabadság szintén ilyen... Ha túl sok van, az általában a közösség ellenfordul. Bizonyos szintű szabályok elengedhetetlenek ahhoz, hogy összetartsák a közösséget. Mindenkinek vannak hibái, amiket csak fel kell ismerni és kezelni kell őket.
Ha oldalt nyitsz, legyen egy alapötleted hozzá, amit elkezdesz felvázolni. Ennek az ötletnek olyasminek kell lennie, amibe a lehető legtöbben be tudnak csatlakozni. Belátom, ilyen téren például nem vagyok jó. A történet vezetéshez nincs elég türelmem. Smile Viszont... sok minden máshoz van, szóljon ez mellettem.

Mintahogyan a kolléga is megtette, úgy én is megteszem. Egyrészt így tartom illendőnek, másrészt, mert nem vagyok igazi troll.
Ha kérdésed van, esetleg segítségre van szükséged, ami nem technikai, akkor megtalálsz sok helyen. Az msn címem nem változott, az e-mailem szintén nem. Szerintem ezeket ismered még. Wink

Remélem tényleg fontolóra veszel mindent.
Üdvözlettel:
Sirius Black
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 4:56 pm

Félreértés ne essék : én sem vagyok boldog , nem járok örömtáncot és nem röhögök kárörvendve .
Nagyon sajnálom és elnézést kérek a chaten leírtakért , meg kell mondanom , nehéz volt . Nehéz , de szükséges . Olyan ez mint az orvos , aki amputálja a lábat , megmentve ezzel a beteg életét , miközben tudja , azzal meg is fosztja őt a teljes , épkézláb élet lehetőségétől . ( csak persze nem akkora horderejű itt a dolog . )
És hogy egy másik orvosi példánál maradjak : az az orvos , akinek a keze alatt sorra hunynak el a betegek műhibák miatt , ne orvoskodjon tovább hanem hagyja abba és menjen vissza újra szakmát tanulni és gyakorlatra .
Én is kíváncsi voltam , van - e korlát , van - e határ ? Jó néhány emberke szeretett volna egy jóízűt játszani a felsorolt játékokban , és nem volt erre módjuk . Ezért - azért - amazért . Csalódtak , sokan , sokszor . A saját nevemben , az övékében , valamint J.K.R és a Harry Potter világa nevében is tettem amit tettem .
Még valami : Chloe az utolsó két postod előtt viszont le a kalappal . Őszintén . Ez már érett és megfontolt írás volt . A történtek ellenére is biztatlak , ne add fel , fejlődj , találd meg az utad , legyen saját , önálló , határozott véleményed , ne hagyd magad .
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:12 pm

Sirius-Piton jó újra látni titeket, rég hallottam felőletek. =)
Csak most beszélgethetek magamban...Nincs senki a Griffendél klubhelyiségben.
Valamint csak remélni tudom, hogy nem csak nekem fog hiányozni Chloe....

By: Ginny Weasley a FÜT-ről =)
Vissza az elejére Go down
Cristopher B. McKeat
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
Cristopher B. McKeat


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptyPént. Feb. 19, 2010 10:16 pm

Ez a műsor csodálatos volt! *Sok taps és fütyülés.* De miután kiéltétek beteges vágyaitokat, hogy ezt a szegény lányt, mindig és mindenhonnan el kell üldöznötök. Vissza mehetnétek már kocka földre, tovább kockulni.. Mire volt ez jó? Igen kb. 14 fórumon csinált Chloe, mert szét szívtátok a lány vérét. De most jön a 10.000.000-os kérdés gyerekek, figyeljetek... Oké? Ha ennyire zavar titeket ez, hogy ilyen rossz oldalakat csinál Chloe, akkor miért nem hagyjátok békén, miután elhagyta a foltozott üstöt? Ti erre veritek a fogpiszkálótok vagy mi? Már elnézést a kifejezésért. Milyen beteges vágy lehet az, hogy....hogy azon élitek ki magatokat, hogy mindig, mindig, mindig belekel rúgni ebbe a lányba. Hogy ez nem jó, az nem jó. Még egyszer kérdezem. MI A FRANCÉRT NEM TUDTOK LESZÁLLNI CHLOERÓL? MIÉRT OKOZ EZ NEKTEK AKKORA GONDOT, HOGY PRÓBÁL OLDALAKAT CSINÁLNI? MIÉRT NEM MENTEK VISSZA A TÖKÉLETES KOCKA SZEREPJÁTÉK OLDALATOKHOZ? OTT JÁTSZHATOK ÚGY AHOGY AKARTOK, CHLOERÓL MEG VÉGÉRVÉNYESEN LELEHET SZÁLLNI! Nem Chloe szégyen listája az, amit ez a homokos felírt. Hanem a tietek! Mert mindig csak loholtatok utána, és mindig kellet valami kis rést találni ami nem tetszik nektek. Ez a lány meg volt annyira okos, és egyszerűen nem mert vissza válaszolni nektek. EGYSZERŰEN NEM HISZEM EL, HOGY LEHET FÉLNI NÉGY ILYEN SZERENCSÉTLEN KOCKÁTÓL... Húh... Ez már kellet. Szóval szépen megkérlek titeket, szálljatok le Chloeról.
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 1:23 am

Cristopher.

Először is nem vagyok meleg... a fiúkat szeretem, de lány vagyok így legalább a káromkodást vedd ki a soraid közül ha megkérhetlek, valamint ha véletlen benyomod a "Caps lock" nevű furmányos kis billentyűt, akkor azt töröld vissza, mert azt hisszük félsz és kiabálsz. Először is nem másztam rá, már ha élhetek ezzel a szójátékkal. Ez az első oldal ahol úgymond álnéven regisztráltam így a "mindig és mindenhonnan" el van üldözve és egyéb dolgokat ne fogd rám, nem vagyok a Nesquick nyuszi. Másodszor inkább hagyjuk a számolást., csak belefájdul a fejed, mert a 4-nél hiányoztál az elsőben. Mielőtt beregisztráltam akkor informálódtam az oldalakról amit egy régi játékos küldött nekem mail-ben, bár ehez annyi közöd nincs mint Perselus Pitonnak az apasághoz. Kérdem én összeget nagyzolásképpen nem említve. Ha elolvastad, amiket írtunk és amit Chloe válaszolsz miért szólsz bele? Bár ha már így kotyogsz, mint szaros csirke a túloldalon akkor válaszolok a feltett kérdéseidre.

Mire volt ez jó?
Ahogy az oldalakon visszaolvastam Chloe leginkább az önbizalomhiánnyal, az erős kéz hiányával, és a megértés hiányával küszködött Sokszor van úgy, hogy saját szemünkben a gerenda kevésbé tűnik fel, mint máséban a szálka. Nem megvetette a lábát és kitartott, hanem elmenekült. Nem azt mondom, hogy gyáva volt, hanem, hogy elkeseredett.

Oké?
Igen... 0 kill, már ha ismered, az OK szó eredetét megérted.

Ha ennyire zavar titeket ez, hogy ilyen rossz oldalakat csinál Chloe, akkor miért nem hagyjátok békén, miután elhagyta a foltozott üstöt?
Mint ahogyan az első hosszabb hsz.-emben és most is említettem, ez az első és reményeim szerint utolsó regisztrációm is.

MI A FRANCÉRT NEM TUDTOK LESZÁLLNI CHLOERÓL? MIÉRT OKOZ EZ NEKTEK AKKORA GONDOT, HOGY PRÓBÁL OLDALAKAT CSINÁLNI? MIÉRT NEM MENTEK VISSZA A TÖKÉLETES KOCKA SZEREPJÁTÉK OLDALATOKHOZ?
Nem másztunk rá, a többi a szövegekből kiderül, kérlek ha ne gépeljem le még egyszer Na jó... legyen. Nem baj, ha oldalakat, fórumokat, szerepjátékokat hoz létre, csak ha létrehoz egyet azt ne hagyja ott 1 - 2 hónap után, hanem álljon ki mellette, hallgassa meg a játékosokat,hogy mit szeretnének, alkosson olyan szabályzatot ami nem enged, nem eteti a trollokat. Ha úgy dönt, hogy 1 hónap múlva nyit 1 oldalt, és az mellett kitart X évig akkor áldásom a tevékenységére. De 14-et ugyanabban, vagy hasonló témában ne, mert felesleges.

Nem Chloe szégyen listája az, amit ez a homokos felírt.
Nem szégyen lista... én ilyent nem írtam.

Ez nem kérdés volt de szeretnék erre is reagálni: Frics, Jeffry és én: Tora szerintem három, a négy alatt nem tudom kit értesz Mindegy ezt te tudod. A húh ez már kellett mondatodhoz szeretnék hozzáfűzni. Most egy otthoni gond dühét töltötted ki rajtunk? Mert nem igazán értem, hogy mi alapod volt rá, hogy szidalmazni, rágalmazni kezdj minket. Igen, bizonyos nézőpont szerint gonosz húzás volt, hogy ide beregeltünk és másnak adtuk ki magunk mint amik vagyunk. Viszont, ha Chloe írását elolvasod láthatod, hogy ő megértette, mi volt a motivációnk. Értelmes, felnőtt, megfontolt válaszával, pozitív hozzáállásával azt sugallta, hogy bár a stílusunkon van mit csiszolni mondanivalónk eljutott hozzá és a lényeget értette. Ez innentől kezdve, hogy felveszi-e velünk a kapcsolatot vagy sem rajta áll. Hogy önállóan fejlődik vagy segítséget kér az is. Nem kezdett gyerekesen hőbörögni és a nyálát verni mint te, már bocsánat de ezt másképpen leírni nem tudom. Így szépen és udvariasan megkérlek, ne élessz tüzet, egy kialudt kályhában, ne rágj tovább egy csupasz csontot és ne próbálj provokációt szítani, mint egy Igazi Troll, mint ahogy azt egy pü-hadjáratban is tetted, amire az admin kifejezetten megkért, hogy ne tedd.

Üdv: P.P.
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 1:37 pm

Szia Ginny! Smile
Látod... lehet minket látni, csak nem mindig a legesztétikusabb formában. Razz
Én bízom benne, hogy Chloe visszatér a szerepjátékhoz, legalábbis remélem. A klubhelyiséggel kapcsolatban... Azért írtuk le ezeket a dolgokat, mert már senki sem írt az oldalra. Ti se nagyon. Ha azt láttuk volna, hogy működik, akkor eleve visszavonulót fújtunk volna időben, ahogyan azt illik.

Érdekes, hogy ránk mondod "szét szívtuk a vérét", amikor csak erre az oldalra jöttünk fel... És ráadásul pont te mondod, aki egymagad felérsz egy trollcsordával. Látom, azért beléd is szorult valamennyi kultúra, legalábbis a kocka szót megtanultad. Személy szerint jobban díjaznám a szabályos hexaéder kifejezést, de nem várom el tőled, hogy ilyen kaliberű dolgokat megjegyezz. Már csak az a sajnálatos, hogy nem jól használod a kifejezést, de nem az én feladatom, hogy ezen javítani próbáljak. Van, aki menthetetlen.
Dicséretes, hogy tudod használni a billentyűzeten a caps lock billentyűt, ha már intelligenciával nem tudod magadra felhívni a figyelmet. Értelmes mondatokkal végképp nem, mert nem szorult beléjük túl sok...
Tévedés, fiacskám, mi nem loholunk utána. Te loholsz ezek szerint utána, és jelen pillanatban minden egyes sérelmedet, amely téged ért az oldalakkal kapcsolatban vagy a tegnapi nap folyamán, igyekszel a nyakunkba zúdítani, csak nem igazán működik a dolog. Részvétem. Wink Érdekes lenne úgy "leszállni" valakiről, akire "rá sem másztunk"... De ha elmagyarázod, hogy hogyan kell meg nem történtté tenni meg nem történt dolgokat, akkor elgondolkozom rajta, hogy megtegyem-e. Razz Igen... csak mert nem akarom, hogy annyira szégyenben maradj, sötét kis barátom.
Nem véletlenül kért meg téged Chloe abban a helyzetben, hogy fogd be a lepénylesődet. Meg tudom érteni, hiszen te csak pattogni tudsz ahelyett, hogy bármit is értenél. Kíváncsi vagyok, hogy a fenti szövegekből mennyit fogtál fel, bár gyanítom a negyedét sem. Szomorú...
A részletekbe nem kívánok belemenni, ha már a kolléga egy hozzászólással korábban megtette. Smile Felesleges lenne nagyjából ugyanazt megismételnem.
Az oldalak, amiket kigyűjtöttünk, bárki számára hozzáférhető adatok... Khm... elnézést, bárki számára, aki tudja, hogy mi az a google. Razz
És még valami, mielőtt elfelejteném. Üdvözöllek a Földön, Christopher. Néha itt sem ártana körülnézned... habár nem tudom, a szemed mennyit közvetít ebből a sötétségnek a fejedben.

Sok-sok szeretettel:
S.B
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 3:57 pm

Tanult kollégáim mindent elmondtak , így csak ennyi :

Édes fiam , zápeszű vagy , nincs mit tenni . Már akkor észrevettem amikor bizonygatni kezdted , hogy jól elférnek a homoszexuális diákok is a többi mellett , balra az ingyenpia , jobbra tekerhetsz egy jointot .... Tudod ez közel olyan mintha Zsákos Frodó beülhetne egy McDonald 's - ba benyomni egy Big Mac - et , elvégre Meki mindenhol van Szingapúrtól Kerepestarcsáig ... vagy Luke és Chubakka is beugorhatna két csillagközi hepaj között egy thai masszázsra , merthogy olyan elterjedt .

Szó sincs üldözésről , loholásról , vérszívásról . Bárki által látható , seperc alatt hozzáférhető adatokról van szó , kisvonat . És ha azt hiszed , csak egy - két embert zavart mindez , nos , ismét tévedsz , de ezt már megszokhattad . Fejlődj , mert van mit .
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 4:31 pm

Pár napra tűnök csak el, és mire feljövök addigra ez fogad. Sad
Chris. Én nagyon hálás vagyok neked, hogy kiálltál mellettem és próbáltál megvédeni. Köszönöm ez bizonyítja, hogy igaz barát vagy és ez nekem minden kincsnél többet ér..DE!
Nagyon kérlek, szállj le erről a témáról, mert bár a játékok miatt érintett vagy, de a többi nem rád tartozik. Én megértettem, hogy mire ment ki az egész bár egy „ kicsit „ későn. Szükségem volt már ezekre az írásokra, hogy megértsek pár dolgot és átértékeljek bizonyos szempontokat. Van min elgondolkodnom és valószínűleg az ajánlott segítségekkel is élni, fogok, de egy kicsit később. Először is rendeznem kell a fejemben néhány dolgot, és csak utána állok neki a kommunikációnak és a dolgok helyrehozatalának. Ne kezdjetek levélhadjáratba, hanem inkább használjátok ki, hogy van oldal és játszatok, vagy beszélgessetek. Nem szeretném, ha a társam oldala azért fuccsolna be, mert én gyenge kezű admin voltam.
Mindenkinek köszönöm a megértést és nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire sajnálom a gondokat, amiket én okoztam.
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 4:45 pm

Worldpeace Smile
Timi , az igaz barát nem csak az , aki látványosan megvéd ha bajba kerülsz . Aki ráébreszt a hibádra , vagy ülepen billent ha kell , sokszor hasznosabb és igazabb barátnak bizonyulhat a nagy hangon magyarázóknál .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó / Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó / Chat
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Minden ami OFF :: Társalgó-
Ugrás: