Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Társalgó / Chat

Go down 
+8
Argus Frics
Mirabella Alice Litwin
Ginny Weasley
Cristopher B. McKeat
Hermione Granger
Alexander Jeffry Monroth
James Augustus Tora
Harry James Potter
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 10:46 pm

Kettőt és könyebbet, főnök. lol!
Még elég új vagyok itt habár az oldal se régen alakult... csak előre ledumált privi játékok vannak, nem? scratch
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 10:52 pm

Shocked Az gáz lenne . Sad Csak van valami rend vagy menete ? Anélkül nagyon összevissza lenne az egész . No Modik , valaki ? Help ! scratch
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 10:58 pm

Sziasztok!
Látom segítség kell, így jöttem is Smile
Ezen az oldalon egyszerre több helyen is lehet játszani, magán játékokat szóval nem kell a többiekre várni Smile
Megbeszélitek hol akartok játszani, kikkel stb és bele is fogtok Smile
remélem így érthető Smile
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:05 pm

Hú ezdegyors volt !Most küldtem PÜt erre itt is a válasz . Na és akkor hogy alakul az év ? scratch scratch Mondjuk én nem vagyok diák de akkor ki mikor és hogy jár órára ? Question
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:22 pm

Sziasztok! Very Happy

Frics ahogy a szabályzatból és Harry elmondásából levettem, nincs konkrét menete... Mindenki oldja meg magának címszó alatt megy, hogy ne kelljen várni, ha valaki nem ér rá vagy ilyesmi. Smile Bár igazából akkor az a fagyasztásos dolog nem tudom miért van. Ha csak azért, hogy ne töröljék a karit akkor lehet akár egy évre is lehet fagyasztani magunkat.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:22 pm

Itt a tanórák úgy mennek, hogy ha egy tanár úgy dönt, hogy van elég anyaga egy órát megtartani ír a fali újságra hogy pl.: Jóslástan terembe lehet jönni órára, aki késik az mit kap stb. És sorba becsatlakoznak a diákok, miközben játszanak máshol is Smile
Nagyon bonyolultan írtam le vagy azért érthető?
Embarassed Embarassed
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:25 pm

Érthetőnek érthető... De mi van ha én mint egy diák a suli miatt nem tudok feljönni két napig? Akkor bűntit kapok? Embarassed
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:29 pm

Akkó' gyössz hozzám folyosót sikálni és kilincset fényesíteni ecsém Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:35 pm

Ecséd a halál Shocked Nincs nekem bátyám és főleg nem ilyen randa Twisted Evil
egy komplett zöldségleves van a képeden... sok a retek meg a gomba Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:36 pm

A játék éppen azért lett így kitalálva ahogy most van, hogy ha 1-2 napig valaki nem tud feljönni akkor se álljon meg a történet. Ha előre látod, hogy nem tudsz fent lenni akkor írsz a karakterek jegelésébe és akkor számítunk rá, hogy nem leszel. Ha nem tudsz szólni és úgy nem vagy fent valameddig akkor az óra folyik tovább a maga medrébe és ha valamikor is írtál oda úgy vesszük hogy bent voltál és figyeltél. Büntetésbe csak akkor mész ha órán rendetlenkedtél és a tanár küldött XD
Remélem ez is érthető lett mert elég fáradt vagyok már így este a fogalmazáshoz XD
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:43 pm

És akkor ha én elkapok valakit a folyosón , szekálhatom , miközben máshol épp órán van vagy akármi ? Vagy előre kell egyeztetni mindent ? De hol akkor a meglepetés meg a váratlan fordulat ? Shocked
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:46 pm

Tora ecsém neked meg krinolinhoz hasonlatos a fejed , ami passzol a zöldségleveshez . Rokony vagy és passz . Very Happy geek
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:50 pm

Képosztafej.... Frankfurti vagy mi? Laughing
Tényleg.. a macskád szobatiszta? Vagy a sárga lé a tányéron az aminek látszik? Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 11:54 pm

Én csak összeteszem a két kezem, hogy nincs itt Muriel nénikém. Magával nagyon jól kijönne Frics..."úr" Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 12:00 am

Weasley magán tartom a szemem ám Wink
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 12:07 am

Ááááá, inkább szólok az ikreknek hogy megérkezett. Biiiiiiiiiiiiiiiztosan örülni fognak magának!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 12:10 am

Frics maga csak ne tartsa semmijét se Ginnyn. Ez a szerep nekem van fen tartva Razz Twisted Evil afro afro afro
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 12:18 am

lol! Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Embarassed Embarassed
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 9:06 am

Potter úgy látom , magais jön még hozzám kilincset fényesíteni . Twisted Evil lol!
Vissza az elejére Go down
James Augustus Tora
Mardekár hallgató
Mardekár hallgató
James Augustus Tora


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 2:30 pm

Hm. Először nem értettem Ginny miért pirosodik aztán elolvastam amit írtál Harry... szerintem egy helyhatározóval gondban vagy... Vagy nem benne hanem tényleg rajta? Akkor Ginnyben van valami ami miatt nem lehet vagy te nem mered? De miért is vagy féltékeny? Frics csak a szemét tartja rajta Laughing Twisted Evil Laughing


u.i.: Ginny mondjuk idegeskedő, haragos típus... lehet felment benne a pumpa...
Vissza az elejére Go down
Alexander Jeffry Monroth
Professzor
Professzor
Alexander Jeffry Monroth


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2010. Feb. 05.
Age : 36

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 2:32 pm

Talán mellé ült a wcnek? lol!
Vissza az elejére Go down
Argus Frics

Argus Frics


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. Feb. 07.

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 4:32 pm

Shocked Héé , a pumpa , mióta keresem ! Hisztis Myrtle teljes káoszt okozott erre sehol a mentőeszköz . Evil or Very Mad Laughing
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 5:24 pm

Hazaértem beköszönök Smile sziasztok Smile
Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Prefektus
Prefektus
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 27

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 6:19 pm

Sziasztok! Most értem, haza és elkezdtem olvasni az írásokat. De perverzek a Roxfort lakói Twisted Evil

Ui.: Harry, most már megint a tudás kútfője vagy
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net/forum.htm
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 10:28 pm

ez nem perverzió, főleg nem a tanulók részéről! inkább az alkalmazottak mutatnak jeleket! Nem is tudom ki hozta össze a pumpát 1 lány szellemmel!!! Twisted Evil Twisted Evil
Nem baj Mio, mi így szeretjük... Razz Embarassed Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó / Chat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó / Chat   Társalgó / Chat - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó / Chat
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Minden ami OFF :: Társalgó-
Ugrás: