Exmemoriam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Exmemoriam - Harry Potter RPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Griffendél klubhelyiség és hálókörlet

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 07, 2010 5:23 pm

* Na kész eddig bírtam. Nevetni kezdek ezen a két lökött alakon. Azért megnézném McGalagony professzor arcát, hogy milyen lenne, ha ezt a kis szöveget ő is hallaná. *
- Még, hogy Ginny lenne az, aki gyanús McGalagonynak? Hát nem tudom fiúk. Amikor éppen azt ecsetelgette nekem, hogy a 2 bajkeverőt minden egyes alkalommal meg fogja motozni, mielőtt beengedné őket az órájára nem éppen Ginny nevét, emlegette. - *mondom kuncogva. Ezt imádom a Weasley testvérekben, hogy mindig meg tudnak nevettetni. *
- Bár lehetséges, hogy valami hátsó szándéka volt… - *ezt már csak viccből teszem hozzá*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 12:30 am

Mi-mi-mi?????-kapnak a szón az ikrek.
Motozni akar?
Mennyire?
Vetkőzni is kell?
És még hogy nincs belénk zúgva...-önelégült fejjel dől hátra a fotelban.
De nem figyeltek.2 nevet mondott. Szerintem a vége a Weasley-incselkedik Ginny.
Annál jobb...-csillan meg Fred szeme.
Jah, és bocs már, hogy miattunk nem lehettél prefi.-ejti meg mellékesen George-DE ha az lettél volna,nem szívesen mutatkoznánk veled.Tudod rontaná az imidzst-kacsint. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 9:12 pm

Oh minő megtiszteltetés szerény személyemnek, hogy az iskola méltán híres Weasley ikerpárja méltóztatik velem szóba állni és velem együtt mutatkozni. Mivel így a helyzet már egy cseppet sem búslakodom, amiért nem neveztek ki. Éppen ellenkezőleg. Hálát adok érte Merlinnek - *mondom halkan nevetve, bár kissé zavarban is vagyok. Már az óta ez a helyzet mióta először találkoztam Georgeal a könyvesboltban. Akárhányszor kettesben vagyunk vagy hozzám, beszél folyton zavarba, jövök. Utálom ezt a helyzetet. *
- Na de visszatérve igen motozni akar és nem, nem kell vetkőzni szerintem, megoldja a professzornő másképpen a dolgot. Különben is piszok féltékeny lennék rá - *mondom viccesen, pedig igazából teljesen komolyan mondom a dolgot, de ez nem látszik rajtam. Remélem. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 10:29 pm

Ez nem méltóztatás kérdése-jelenti ki Fred.
Most egyet kell, hogy értsek testvéremmel, mert ez kedv és szimpátia kérdése-bólogat nagy okosan George.
Különben is piszok féltékeny lennék rá -monsja Chloe. Ginny véletlenül észre vesz valamit. Az ikrek természetesen nem, mert hát a fiúk és az érzelmek...ppfff, nagyon messze vannak! Smile De Ginny nem tudja mi lehet az, ezért elhatározza,hogy kitudakolja a lányból. Addig úgyse hagya aludni. ( Twisted Evil )
Féltékeny!!!??-horkannak fel az ikrek.
Most azonnal leszögezem, hogy vagy egyikünkre vagy egyikünkre SE lehetsz féltékeny.-pár másodperc hallgatást követően:- Én nem osztozkozkodok...
...ezzel.-fejezi be a gondolatot Fred.
Bukta van. Választanod kell- fordítja le Ginny, ki közben az egyik kezével takarja el ajkait, úgy nevet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyKedd Feb. 09, 2010 10:48 pm

* Amikor az ikrek és Ginny választás elé állítanak, elvörösödöm, és a padlót kezdem el figyelni. Most mit mondjak? Ha elmondom, hogy George miatt lennék az, azonnal lebuknék, hogy nagyon tetszik nekem. Tetszik? Enyhe kifejezés. Évek óta ….na ebbe most nem megyek bele, mert megint órákig tartó álmodozás lenne ebből. *
- Hát, ha muszáj választanom és csak kettőből lehet, akkor George mellett döntök, mivel tudom, hogy Fredre más féltékeny - *mondom kuncogva, hiszen tudok róla, hogy egy lány bele van esve Fredbe. Na, de ez most mindegy *
- Persze ha több lehetőség lenne talán más vinné a pálmát.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 10:32 pm

George a hír hallatán annyira megörül, hogy megöleli a lányt. Na jó...nem öleli, hanem szorongatja. ( Razz ) Közben nyelvét nyújtogatja Fredre.
Ám Fredet csak egy valami érdekli.
Ki lenne féltékeny?-kap rajta.
Mi nagy lenne már, ha Piton!-hangzik a válasz Ginnytől.-Titokban rajongana érted, édes kis álmokat szőne rólad és egy fényképed lapulna a párnája alatt...
-Ami hót zsír...jegyzi meg George, még mindig szorongatva csóri Chloet.
Áááá,Ginny fejezd be, kérlek!!!Hányingerem van és rosszakat fogok álmodni!-jelenti be magas C hangon.
Jól van naaaaaa-mondja,nagy nehezen leküzdve nevetését.-George!Megfullad!
Mi?Jah...bocsika Chloe. Csak tudod a hír. Meg kicsit begörcsöltek az izmaim. Nem masszíroznál meg?-kérdezi nagy boci szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzer. Feb. 10, 2010 10:55 pm

* George egyszer csak elkezd ölelgetni mire fülig vörösödve levegőt kapkodva sokkosan küszködöm a levegőért. Mikor Fred rákérdez, hogy ki lenne az, aki féltékeny lenne, megrázom a fejem, mert megígértem annak a lánynak, hogy nem mondom el soha senkinek sem. A Pitonos elmélet viszont nagyon tetszik, és nem bírom ki nevetni, kezdek miközben George mellkasába, fúrom a fejem. Pár pillanattal később esik csak le, hogy mit csináltam, de most meg azért nem húzódom el, mert akkor látszódna a paradicsom vörös fejem. Azt nehezebb lenne kimagyarázni. *
- George! Megfullad! - *mondja Ginny és tényleg van benne valami mert a fiú már annyira szorított, hogy picit még fájt is *
Mi? Jah...bocsika Chloe. Csak tudod a hír. Meg kicsit begörcsöltek az izmaim. Nem masszíroznál meg? - *kérdezi nagy boci szemekkel. Ez most komolyan beszél????? Pont én????? Ugye most csak viccel????? Ugye?? UGYE??? *
- Hát izé….öhm… - *oké ez értelmes válaszra sikeredett. Ott a pont Chloe hülyeségben te vagy a csúcs. Bólintok, de ekkor egy bagoly kezdi el csőrével kopogtatni az ablaküveget, és oda kapom a fejem*
- Marci!! - *pattanok fel a helyemről és rohanok is kinyitni az ablakot. A kis barna bagoly berepül és leszáll a vállamra, és alaposan belém csíp*
- Héé ez fájt te dög. - *motyogom duzzogva mire bűnbánóan hozzám, simul és nyújtja a lábát a levéllel. Leveszem, és olvasni kezdem *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 10:39 pm

Kitől jött?-ösztönösen kérdezi Ginny, valahogy megszokta a 6 fiútestvére mellett.
George kicsit csalódott,de már csak azért is beleolvass a lány levelébe, ahogy szokta mindenki levelével.
Fred is figyel,de mintha már fáradt lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 5:34 pm

* Meg sem hallom, hogy Ginny kérdezett valamit csak olvasom a levelet. Az sem tűnik fel, hogy George is bele olvas a magán levelembe annyira, lefoglal annak tartalma. *

Szia Kicsim!
Mi van veled? Hogy megy a tanulás? Egy ideje nem írtál nekünk, ami nagyon rosszul eset édesapádnak és nekem. Gondolom biztosan a tanulásra, koncentrálsz, de lehetne 5 percet arra, hogy küldj nekünk valami válaszlevelet. Na, de mindegy nem is emiatt írok most. Tudomást szereztem róla, hogy hamarosan egy minisztériumi boszorkány fog érkezni az iskolátokba, aki ott fog tanítani. Tudod Caramel nem, nyugszik bele abba, hogy a Potter fiú igazat mondott és ezért mindent kitalál, hogy eltusolja az ügyet. Képzelheted. Nagyon sok eltűnésről kaptunk mostanában híreket így kérlek nagyon vigyázz magadra, és ne kíváncsiskodj, vagy nyomozz saját szakállra.
Ne feledd kincsem még egyszer baj, történik a Roxfortban, és apáddal kiveszünk onnan és beíratunk a Beauxbatonsba.
Puszil.: Édesanyád


* Na ez a levél most sokkhatásként ért engem és lehuppantam volna egy székre, de véletlenül mellé ültem és a földön kötöttem ki*
- Caramell borzasztó ostoba. Meddig akarja még vajon tagadni azt, hogy Voldemort visszatért? - *kérdezem, és csak most esik le, hogy kimondtam a nevet*
- Bocsi srácok, de nekem ez a Tudjukki – zés olyan gyerekes - *mondom bűnbánóan *
- Szerintetek Dumbledore professzor mennyire fogja hagyni, hogy a Minisztérium beleszóljon a Roxfort vezetésébe? - *érdeklődöm és nekidőlök a falnak. Próbálok nem tudomást venni arról, hogy lehet a szüleim, kivesznek innen. *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 10:54 pm

Ginny értetlenül néz jobbra balra.
Fred felül.
George döbbent.
Szerintetek Dumbledore professzor mennyire fogja hagyni, hogy a Minisztérium beleszóljon a Roxfort vezetésébe?-kérdezi Chloe fenekén ülve.
Semmennyire-hangzik a válasz az ikrektől.
George közben azért felsegíti a lányt és leülteti.
Mi állt pontosan a levélben?-kérdezi mohó kíváncsisággal Ginny,de pillantása 1 villanásra találkozott George-éval, és nem sok jót látott benne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:14 pm

* Ez a levél egy kicsit nagyon lesokkolt, de próbálom nem mutatni, ezért is tereltem a beszélgetést a Minisztériumi részre nem, pedig a személyesre. George volt olyan kedves és felsegített majd leültetett az ablak mellé, ami bevallom, most nagyon jól jön. Elkezdek kifelé bámulni és a csillagokat nézni, de Ginny kérdése felráz a gondolataimból*
- Mi állt pontosan a levélben? *-kérdezi mohó kíváncsisággal Ginny mire, megrázom a fejem*
- Semmi extra csak a szokásos - *mondom úgy, mintha valami jelentéktelen dologról lenne szó és megvonom a vállam. *
- Visszatérve a dolgokra Dumbledore szerintem sem fogja hagyni, hogy Caramell vagy a bábjai bekavarjanak, de akkor viszont tudjátok, hogy hatalmas viták lesznek itt. Sőt…. -* terelem erre a gondolatmenetet, de elfog a rettegés. Anyáék most nagyon határozottak. Mi van, ha tényleg mennem kell? *
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:39 pm

Háh!még ha csak Dumbledore-ról lenne szó!-mondja Fred.
Azt hittétek,mi mit fogunk csinálni?
Természetesen kicsináljuk.
Ginny ezen már meg sem lepődik.
Besegítek, ahogy és ahol tudok-jegyzi meg, csaaaaaaak úúúgy mellékesen,mint aki nem is lenne ott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:57 pm

- Szóval a Weasley testvérek azonnal akcióba is lendülnek. Miért is nem lepődöm meg ezen? - *kérdezem a plafont tanulmányozva és nekidőlve a falnak, miközben hagyom, hogy a szél gyengéden cirógassa az arcomat. Én is annyira részt vennék a cselszövésekben, de most ez a levél egy cseppet beparáztatott. Ha a szüleim megtudják, hogy ki akarjuk csinálni a minisztérium emberét, nem hiszem, hogy örömükben tapsikolni fognak. Főleg anyám nem. De végül is….amiről a mama nem tud, a nekem sem fáj. Huncut, de apró mosoly jelenik meg az arcomon *
- Tudjátok mit? Beszállok én is. Cink lenne, ha pont én maradnék ki a buliból - *mondom, miközben szerzek magamnak az egyik asztalról egy üveg töklevet, és azt kezdem el iszogatni*
- Van valami elképzelés, hogy hogyan is fogjunk hozzá, vagy megvárjuk, amíg a szerencsétlen áldozat beteszi a lábát a kastélyba, és azután kezdünk neki a tervezgetésnek? - *érdeklődöm miközben a pillantásom a kandalló felé, téved. A házimanók most itt remek munkát végeztek, annyira barátságos lett ez a hely. Mára már fontosabb is nekem, mint a rendes otthonom*
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:12 am

Természetesen megvárjuk, míg besétál-mondja George.
Új termékeket dobunk a piacra és eladjuk annyi gyereknek...
...amennyinek csak lehet...
...ha meg nem, akkor jön Dumbledore-fejezi be a logikai menetet Fred.
Anya ebből mit tud?-kérdezi Ginny.
Mindent-vágják rá azonnal.
Ginny inkább elintézi egy szemöldök rántással.


A hozzászólást Fred és George Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 13, 2010 12:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:24 am

Nem rossz terv zsenikéim - *mondom kuncogva. Valami ilyesmire számítottam tőlük és nem is kellett csalódnom bennük. Mondjuk, ha Frics erről tudomást szerez, akkor itt tuti kő kövön nem fog maradni, hiszen az összes Weasley féle termék tiltólistán van, és akit rajta kapnak, hogy ilyeneket használ azt büntibe vágják. Frics mostanában egyre elszántabban keresgéli az ilyen diákokat és kegyetlenebbnél kegyetlenebb büntetésbe, viszi őket. Serlegpucolás, folyosó felmosás, üstpucolás, vagy a legkegyetlenebb büntetés mind közül mikor felküldi a delikvenst Trelawney professzor szobájába, hogy segítsen a gömböket megtisztítani meg teát válogatni. Brrr….kiráz a hideg, ha csak erre gondolok. *
- Na jó a minisztériumi bábut hagyjuk mára, mert csak elálmosít a téma - *mondom hátra dőlve és varázsolok egy takarót magam köré, mert kezd hűvös lenni az ablakban, de a kilátás olyan szép, hogy kár volna becsukni az ablakot. Alaposan beleburkolózom a takaróba és elhelyezkedem*
- Nem tudjátok mikor lesz az első Roxmortsi hétvége? Csinálhatnánk valami jó bulit odalent.
Vissza az elejére Go down
Fred és George Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Fred és George Weasley


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 04.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:52 am

Passz.
Lusták voltunk utánna járni- mondja meg az őszintét Fred.
Előbb várjuk meg mit hozz a jövő-ráncolja a homlokát George.
Ginny felállközben, és felszalad macskájáért, Bűbájért. Leérve visszaül helyére.
...akkora változás csak nem lesz-kapja el Fred mondatát.
Ajánlom is neki!-és vág 1 hitetlenkedő fejet George.
Nem jösz inkább ide?Itt csak melegít a tűz-érvel Ginny.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:59 am

* Érdeklődve hallgatom az ikrek válaszát és jót nevetek, amikor megtudom, hogy lusták voltak utána nézni, hogy mikor is lesz a következő szabad Roxmortsi látogatás. Eddig bezzeg mindig ők voltak az első, akik értesültek a dologról. Jé csak nem kezdenek öregedni? Hihetetlen. Ők is tudnak nekem még meglepetést okozni. Ginny kérdésére megrázom a fejem. *
- Nem nekem most nagyon jó itt. Igaz a fal kissé kemény, de ettől eltekintve szerintem törzshelyet váltok és mától kezdve, ide szokok. - *mondom mosolyogva, és zsebre vágom anyáék levelét. *
- Ti nem vagytok álmosak? - *érdeklődöm, hiszen azért mégis elég késő van már. A tekintetem pár pillanatra összeakad Georgeéval mire zavartan elvörösödve kezdem el a földet pásztázni, mintha valami hatalmas érdekesség lenne ott*
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 5:01 pm

Nem-mondják az ikrek és Ginny egyszerre nem kis meglepetésre.
Ginny megneveti a dolgot. Bűbáj ölében dorombol,majd felfedező utat tesz. Az ikreket már ismeri, őket csak megszaglássza. Chloehoz viszont felugrik, és a takaróját kezdi el karmolászni.
Ginny a tüzet kezdi el nézni. Szereti ezt az iskolát, bármennyire is nehéz és valljuk be: mostanság életveszélyes is. De ilyen barátokért, mint Chloe, Hermione vagy akár Harryék megéri.
Apró mosoly jelenik meg arcán.
Chloe,megígérjük,hogy holnapra megtudod a dátumot-jelenti ki George közben.
Nem volt szivünk kifaggatni informátorunkat.-adja a nagylelkűt.
Mért, holnap lesz szivetek?-kérdezi Ginny.
Persze-vágják rá.
Ha álmos vagy, menj csak Chloe, nehogy miattunk kialvatlan légy és ne bírj engem felkelteni holnap-küld egy mosolyt a lány felé,mert mindketten tudják, hogy Ginny kell elsőnek a szobában és szép sorjában kellti a többieket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 5:40 pm

Köszönöm George kedves tőletek - *mondom egy apró mosollyal miközben Ginny cicáját, simogatom. Bármennyire is próbálkozom, nem tudom kiverni a fejemből a fenyegetést, ami a levél végén volt. Nem akarok elmenni a Roxfortból mert minden, ide köt. Emellett lemerem fogadni bármibe, hogy mióta Voldemort visszatért az óta minden iskolában akadnak veszélyes esetek, szóval máshol sem lennék biztonságban. Sajnos a mostani időkben senki sincs abban, hiszen egyre több az eltűnés, Voldemort pedig nagyon hatalomra akar már törni. Caramell bármennyire is áltatja magát meg a többi embert már nem sokáig tudja fenntartani a látszatot. *
- Én sem vagyok álmos Ginny és különben is…kétlem, hogy ma este jönne álom a szememre, de ne félj idejében keltelek majd holnap. - *kacsintok a lányra, majd elővarázsolok egy pergament és egy pennát, majd nekilátok a válasz megírásának, nehogy a legközelebbi levél rivalló legyen a késlekedésemért. Miután ezzel is, megvagyok, rákötözöm a levelet a családi baglyunkra, és útjára bocsátom. Megkönnyebbült sóhajjal dőlök ismét hátra és gondolkozom el. *
- Szerintetek mi lesz ennek az egésznek a vége? - *teszem fel azt a kérdést, ami már mióta foglalkoztat, de eddig sosem mertem feltenni, hiszen féltem, hogy gyávának tartanának vagy ilyesmi. Most viszont nem bírtam tovább, tudnom kell ők, mit gondolnak. Vajon ők is tartanak attól, hogy Voldemort terve esetleg sikerrel jár, vagy ők maximálisan bíznak abban, hogy Harry kitalál valamit Dumbledoreal? Vajon Caramell belátja időben, hogy hatalmas baj van, vagy továbbra is mindent tagadni fog? És ami a legfontosabb kérdés….Vajon túléljük majd ezt az egészet? *
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 12:35 am

Fred már nyitotta volna a száját,de ezt a kérdést még ő is meggondolja.
Ginny "felébred" a kábulatából, annyira elmerenget a tüzet nézve.
Én bízok Dumbledore-ban. Szerintem tudja mit csinál.-mondja, de már csak gondolatban teszi hozzá: Harryért kellene inkább aggódni.
Uuuugyan...Dumbledore se százas.
Oké, nagykoponya, megminden, de vannak stiklijei.-érvel George.
És hány éves?
Nem lehet több pár száznál-megfontolt válasszal reagál Ginny, amit természtesen azonnal rávágott mire jó ízűtt nevetnek.
Te Chloe, mire tippelsz?-kérdezi Ginny, majd lefekszik a kanapéra, hosszú haját átveti karfáján, lábát Fred ölébe teszi és fejjel lefelé néz a lányra.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:03 am

* Késő este van már és eléggé elszakadtam a többiektől, mert úgy döntöttem, hogy szeretnék egy kicsit egyedül lenni és gondolkozni, meg esetleg beszélnék Dumbledore professzorral is az eddig történtekről. El is indultam az igazgatói szoba felé, de egyszer csak egy ismerős hang csapta meg a fülemet. Oh remek*
- Pitty, Potti, Pottika. Rossz irányba mész. A főnök nincs a kastélyban - *jelent meg előttem Hóborc kárörvendő vigyorral. *
- Nincs a kastélyban? De hát merre van? - *kérdezem mire a szellem hangos kacagásba, kezd*
- Nekem azt honnan kellene tudnom? Buta, vagy Potty. - * mondta mire kissé ingerülten nyúltam a pálcám után, de rájöttem, hogy ez nem megoldás. Idegesen sarkon fordultam és indultam a klubhelyiségünk felé, de ekkor fejbe talált valami. Pár pillanattal később csurom vizesen bámultam a padlóra, ahol egy szakadt lufi maradványai hevertek. *
- Nagyon eredeti Hóborc. Nem unod még? Nálad még a Véres báró is viccesebb - *mondtam mire a szellem dühösen kiabálni kezdett, de már nem foglalkoztam vele. Megálltam a Kövér Dáma portréja előtt *
- Nocsak az ifjú Potter. Mitől ilyen vizes? - *kérdezte értetlen arccal*
- Most jöttem meg az úszás óráról - *vetettem oda*
- Bűvös bizsere - *motyogtam el a jelszót is a sértett dámának majd beléptem a klubhelyiségbe*
- Sziasztok - *köszöntem a jelenlévőknek és lehuppantam egy puffra a kandalló előtt*
- Mi a helyzet? - *érdeklődtem, miközben megtörölgettem a szemüvegemet a pólómban *
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:39 am

Harry belép a klubhelyiségbe csurom vizesen.
Szia-köszön Ginny.
Szevasz haver!-köszönnek az ikrek.-Miért vagy csupa víz?
Merlinre. Nem hogy megszárítanátok...-néz rájuk Ginny.
Nem tudjuk az igét.
Mily meglepő...-fintorodik el Ginny.
Előveszi pálcáját, oldalra fordítja a fejét és kimondja az igét:
Áestus estus--mire a fiú tetől talpig fokozatosan megszárad.
Így azért csak könnyebb azt a szemüveget megtörölni-jegyzi meg és visszateszi a pálcáját.
Mit csináltál eddig?-kíváncsiskodik George.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:50 am

* Miközben bajlódom a szemüvegemmel Ginny rám, küld valami szárító varázslatot, amitől szépen fokozatosan megszáradok*
- Köszi Gin szuper vagy - *nézek rá hálásan, majd felteszem a szemüvegemet is*
- És így már látok is. - *jegyzem meg viccesen majd iker felé, fordulok*
- Hogy miért vagyok illetve voltam csurom vizes? Hát tudjátok az úgy történt, hogy halálra untam magam ezért megkerestem Hóborcot és kihívtam egy kis vizes pólózásra - *mondom teljesen komoly arccal, majd elmosolyodom*
- Igazából Dumbledore professzorhoz indultam, de csak a mókamesterünkkel találkoztam… - *mondom, majd leveszek az asztalról egy üveg töklevet, és iszogatni kezdem*
- Miről maradtam le, amíg távol voltam? - *kérdezem kíváncsian, bár biztos vagyok benne, hogy hamarosan valami nagy beszámolót fogok hallani az ikrek egyik újabb nagy alakításáról. * Twisted Evil Razz
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ginny Weasley
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Ginny Weasley


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 1:59 am

Ginny kicsit elpirul, de ha megkérdeznék az ikrek, a tűzre fogja, hogy túl közel van.
Hát tudjátok az úgy történt, hogy halálra untam magam ezért megkerestem Hóborcot és kihívtam egy kis vizes pólózásra-mondja Harry.
Haver, ha nem te nyertél, nem ismerlek-mondja Fred Ginny lábán pihentetve kezét.
Az a minimum, hogy döntő mellbedobással győztél.-húzza ki magát George és végigsímit mellkasán.
Fúúúúj,fejezd be!-megdobja 1 nagyobb párnával Ginny, ami legnagyobb meglepetésére élt ér.
Miről maradtam le, amíg távol voltam?-kérdi Harry a többiektől.
Semmiről-vágják rá az ikrek.
Ginny közben visszacsalta Bűbájt, aki a hasára telepszik meg.
Majd Chloe elmondja-és ismét fejjel lefelé néz a lányra, közben haja a földet súrolja.
Vissza az elejére Go down
Harry James Potter
Griffendél hallgató
Griffendél hallgató
Harry James Potter


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Feb. 02.

Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 EmptyVas. Feb. 14, 2010 2:14 am

* Az ikrek szövegén elnevetem magam *
- Hát akkor sajnos azt kell, mondjam, hogy nem ismertek, mert a vízi csatát ő nyerte, viszont utána olyan oltást kapott tőlem, ami garantáltan padlóra küldte, szóval szerintem döntetlen. - *mondom, majd belekortyolok a töklevembe. Chloe felé fordulok, hátha elmeséli, hogy miről maradtam le, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy a lány gondolatban máshol jár, mert nem válaszol, csak bámul maga elé*
- Gin mesélj inkább te, mert úgy tűnik, hogy Chloe nincs köztünk. - *mondom. Remélem nincs semmi baja. Ennyire kikészítették volna az ikrek? *
- Mit művelt a két bátyád szegény lánnyal? - *kérdezem viccesen*
Vissza az elejére Go down
https://exmemoriam.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség és hálókörlet   Griffendél klubhelyiség és hálókörlet - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klubhelyiség és hálókörlet
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mardekár klubhelyiség és hálókörlet
» Hollóhát klubhelyiség és hálókörlet
» Hugrabug klubhelység és hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Exmemoriam :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Keleti szárny-
Ugrás: